تراکتورسازی سیرجان

عکس نمونه کار وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان

طراحی وب سایت شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان از هیچ لحاظ کمبودی ندارد . سعی کردیم در طراحی گرافیک وب سایت شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان ساده و شرکتی بودن را با رنگ بندی های مختلف تلفیق کنیم و این امر زیبایی خاصی به کار بخشیده است . از رنگ اصلی قرمز لوگو برای این طراحی استفاده کردیم و سعی کردیم المان و تصاویری که استفاده می کنیم نیز با این رنگ همخوانی داشته باشد . سبک کار بصورت فلت است که شما نیز می دانید سبک فلت تاثیر بسزایی بر روی سرعت لود سایت و نمایش بهتر سایت در سایز های مختلف ( ریسپانسیو ) می شود . طراحی صفحه اصلی شامل اسلایدر عریض است و در ادامه محصولات تاپ شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان با تصاویر حرفه ایی به نمایش داده شد و در پایین سایت افتخارات و آخرین اخبار و مقالات قرار داده شده است

 

طراحی وب سایت شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان

 

شرکت تراکتورسازی عمران سیرجان تاسیس شده در سال ۱۳۸۰ بامدیریت آقای حسین صالحی، تولیدکننده انواع تراکتورهای باغی، زراعی و شالیزار از ۲۰ الی ۱۶۰ اسب بخار امکان عرضه تراکتورهای مدرن و با تکنولوژی جدید را از طریق شبکه گسترده نمایندگی در سرتاسر ایران را فراهم نموده است. تمامی محصولات این شرکت دارای مجوز پلاک گذاری می باشند.
محصولات تولیدی این شرکت مشمول یکسال تمام گارانتی ده سال تضمین خدمات بعد از فروش می باشند که از طریق شبکه نمایندگی در سر تا سر ایران اقدام می گردد.( متجاوز از دویست نمایندگی در کشور) شبکه نمایندگی موظف به آموزش رایگان به کاربران، انجام عملیات pdi (عملیات قبل از تحویل تراکتور به مشتری) و انجام سه نوبت سرویس رایگان ظرف یکسال می باشد.
کلیه ماشین آلات تولیدی دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از جمله گواهینامه OECD و بعضاً گواهی EMARK و گواهی های آزمون و کیفیت مدیریت مهندسی و آزمون ماشینهای کشاورزی وزارت جهادکشاورزی ( کرج) می باشند.

 

عکس نمونه کار وب سایت شرکتی