تاپ گذر

بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
4 رای, 3,00 از 5
Loading...

طراحی وب سایت تاپ گذر | تیم طراحی سایت آی وحید

طراحی وب سایت تاپ گذر یکی از نمونه طراحی وب سایت تیم طراحی سایت آی وحید است که هدف و برنامه خاصی دارد و اسم آن مطمئا متوجه شده اید. سایت تاپ گذر پرتالی است که شما را با تاپ ترین های دنیای واقعی و نت آشنا می کند و امکاناتی از قبیل امتیاز دهی به انتخاب های سایت تاپ گذر توسط کاربر را دارد. طراحی گرافیک بصورت فلت شاد انجام شده و کدنویسی بصورت وردپرس انجام شده است که تمام این فرایند های طراحی وب سایت تاپ گذر توسط تیم طراحی وب سایت آی وحید انجام شده است. در صورتی که سایت نیاز دارید از طریق لینک استعلام تعرفه طراحی سایت اقدام کنید.

در مورد طراحی وب سایت تاپ گذر

با توجه افزایش رو افزون منابع اطلاعاتی و متنوع بودن این منابع، و دسترسی افراد عادی به آنها، یافتن بهترین گزینه در زمینه های مختلف (از بهترین مکان گردشگری گرفته تا بهترین مدل گوشی) کار بسیار سختی است. اطلاعاتی که برای یافتن این گونه موارد بدست می آوریم، گاهی بسیار زیاد و متناقص و گاهی بسیار محدود و غیر قابل اعتماد می باشند. از این رو، داشتن منبعی برای معرفی تاپ ترین ها، می تواند کمک زیادی برای انتخاب سریع و درست به فرد بکند.

درباره طراحی وب سایت تاپ گذر

تاپ گذر اولین و معتبرترین مجله معرفی تاپ ترین ها و اولین ها در هر زمینه ای است. شما می توانید بهترین یا تاپ ترین گزینه در هر زمینه ای را با اعتماد کامل، در تاپ گذر پیدا کنید.حتی اگر تاپ ترین های زمینه مورد نظر شما، در تاپ گذر معرفی نشده باشد، شما می توانید از صفحه درخواست تاپ ترین ها درخواست معرفی بدهید.شما می توانید به مواردی که در تاپ گذر به عنوان گزینه های برتر معرفی می شود، اعتماد کامل داشته باشد. از دلایل آن می توان به:

  1. تحقیق روی تک تک گزینه ها
  2. استفاده از معتبرترین منابع
  3. پرهیز از جانب داری
  4. پرهیز از تبلیغ گزینه ای خاص

اشاره کرد.

برنامه و اهداف طراحی وب سایت تاپ گذر

پروژه تاپ گذر از مهرماه ۱۳۹۳ با طرح و ایده ای با عنوان معرفی تاپ ترین ها استارت خورد و با همکاری جمعی از عزیزان، بعد از گذراندن مراحل طراحی و برنامه ریزی و آماده سازی، در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۳ رسما راه اندازی شد.طبق برنامه های بلند مدت این پروژه، سعی بر آن خواهیم داشت که هدف اصلی خود را که ارتقا به کامل ترین و معتبرترین مرجع معرفی تاپ ترین ها است، با یاری شما عزیزان محقق بخشیم و صد البته که راه طولانی را پیش رو خواهیم داشت.

طراحی وب سایت تاپ گذر
طراحی وب سایت تاپ گذر
تاپ گذر
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421