اس ام اس 41

مشاهده وب سایت
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
9 رای, 3,33 از 5
Loading...
 
تاریخچه اس ام اس ۴۱
 
طراحی وب سایت اس ام اس 41
 

اس ام اس ۴۱ وابسته به مرکز کامپیوتری مکث با هدف ارائه بستری مناسب برای تبلیغات مخصوصا در زمینه ارزش افزوده و از طریق پیامک از شهریور سال ۹۲ پا در این عرصه نهاد.

با توجه به نیروی انسانی فعال و چشم انداز مرکز توانست بسیار زود رشد کرده و تا پایان سال ۹۳ موفق به ارائه ۳۵۰ پنل کاربری فعال و ۲۱ پنل نمایندگی شود.

در نظر ما تازه این اول راه است و انسان و مجموعه ای که هر روز رشد نکند و قدمی رو به جلو برندارد محکوم به فنا خواهد بود.

طراحی وب سایت اس ام اس 41
 
درباره سامانه پیام کوتاه اس ام اس ۴۱

اس ام اس ۴۱ با ارائه پنل های متناسب با نیاز شخصی ، فروشگاهی ، سازمانی ، اداری ، شرکتی توانسته جایگاه خوبی در بین تمام آنهایی که نیاز به داشتن یک سامانه پیام کوتاه را احساس میکنند داشته باشد.

قیمت بسیار مناسب در مقابل امکانات پنل ها یکی از شاخصه های اصلی پنل های ما می باشد.

طراحی وب سایت اس ام اس 41

پنل پیامک اس ام اس ۴۱ ، نرم‌افزار تحت وبی است که از طریق اینترنت در هر کجای دنیا که باشید، به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور، به مدیریت تبلیغات پیامکی، اطلاع‌رسانی و گسترش کسب و کار خود بپردازید.
این سامانه قابلیت ارسال و دریافت پیامک را از طرق مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. این امر تنها از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی (مانند خطوط ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ ،۵۰۰۰ ،۰۲۱ و …) میسر خواهد بود.
پنل اس ام اس امکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی به کل مناطق کشور (به تفکیک استان، شهر، ناحیه، کدپستی و محله) فراهم نموده است. ارسال به مشاغل و اصناف، ارسال زمانبندی شده، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی، ارسال هوشمند جهت اطلاع‌رسانی و … نیز از دیگر امکانات این سامانه می‌باشد.

طرح های مختلف در طول سال باعث آن شده تا مشترکین بیشتر از هر تبلیغ دیگری از پیامک استفاده کنند ، تبلیغی که خودشان مدیریت آن را بر عهده خواهند داشت.

ایده کپی رایت درون طراحی وب سایت اس ام اس 41

امور انجام شده طراحی وب سایت اس ام اس 41

طراحی گرافیکی طراحی وب سایت اس ام اس 41 شامل : صفحه اصلی ، صفحه داخلی ، صفحه آرشیو ، صفحه 404 ، سئوالات متداول ، آزمایشگاه

طراحی وب سایت اس ام اس 41 بر پایه وردپرس در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه

تکنولوژی :   jQuery JavaScript framework , WordPress CMS , PHP

اس ام اس 41
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421