ایران پیامک

بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
4 رای, 3,00 از 5
Loading...

طراحی وب سایت ارائه خدمات پیامک

طراحی وب سایت ارائه خدمات پیامک – ایران پیامک,پیامک صوتی,سامانه پیام کوتاه,نمایندگی پنل پیامک صوتی

نمونه کارهای ما در زمینه سیستم مدیریت محتوا محبوب وردپرس بسیار زیاد است ، اما نمونه کار طراحی وب سایت ارائه خدمات پیامک ایران پیامک یکی از زیباترین ، رسمی ترین و کامل ترین انهاست . این وب سایت جدای از صفحات اصلی ، دسته بندی ، مقالات و 404 شامل 31 صفحه اختصاصی دیگر می باشد که برخی از آنها می توانید مشاهده کنید .

 کمی در مورد ایران پیامک :

شرکت وب گستران افق  با مدیریتی خلاق و جوان در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با هدف ایجاد بزرگترین و بهترین سامانه پیامکی ایران آغاز نمود. در دی ماه سال ۱۳۹۴ این مجموعه فعالیت خود را با نام تجاری ” ایران پیامک ” بصورت رسمی آغاز کرد .از همان ابتدا وب گستران افق چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاد. پس از ماه ها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که ایران پیامک به عنوان یکی از برترین سامانه های ارسال پیامک در ایران به شمار می آید.

کارشناسان ایران  پیامک سعی داشته اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین سامانه ارسال پیامک پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند.در حال حاضر سامانه ایران پیامک با در اختیار داشتن ۷ کارشناس متعهد و بیش از ۴۰۰ نماینده فعال در سراسر ایران و با تکیه بر اعتماد کاربران خود و مطابق با فناوری روز جهان به ارائه سرویس خدمات پیام کوتاه در ایران می پردازد.امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ استفاده از سامانه ارسال پیامک در ایران با ارائه راهکارهای نو در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

ایران پیامک
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی