درگاه واسط پی پکس به فروش میرسد

021-22262621

نمونه کار ها

 

طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 
طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز

طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز

در دنیای امروز که رقابت در بازارهای اقتصادی و خدماتی بسیار گسترده شده ، تبلیغات نقش مهمی در موفقیت شرکت ها ، سایت ها و موسسات ایفا می کند و باعث رشد و توسعه کار و سرمایه ، جذب مخاطبان هدف و در نهایت رسیدن به پله های ترقی می شود. با توجه به فضای رقابتی تبلیغات در سایت های فارسی زبان برآن شدیم تا امکاناتی فراتر از امکانات معمول جهت نمایش تبلیغات در بستر فضای مجازی ایرانیان ارائه کرده و ضمن معرفی هرچه بهتر خدمات شرکت ها و موسسات ، زمینه کسب درآمد برای مدیران سایت های ایرانی نیز فراهم گردد.

شبکه تبلیغات پیکو ادز PCO ADS در زمینه تبلیغات بنری ، ایمیل و کلیکی و رشد موفقیت‌آمیز کسب‌وکار شما است . درارای دو بخش نمایش دهندگان و آگهی دهندگان است . بخش نمایش دهندگان می توانند از سایت خود درآمد کسب کنند و آگهی دهندگان محصولات و خدمات خود را به خوبی به افراد نت معرفی کنند . شبکه تبلیغاتی پیکو ادر ، تبلیغات شما را درسطح وسیعی در پربازدید ترین وب سایت های ایرانی با کیفیت نمایش می دهد. این گستره وسیع با میلیون ها بازدید کننده ، برند و خدمات شما را در کمترین زمان به شهرت می رساند. طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز در تیم آی وحید تنها طراحی گرافیک صفحه اصلی – پنل کاربری و دیگر صفحات بوده است که در نهایت کارفرما بعد از دیدن طراحی گرافیک ان را پسندیده و توسط کدنویس های عزیز داخل نت پیاده سازی شده است. می توانید تصاویر سایت را مشاهده کنید.

 

طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز

طراحی سایت شبکه تبلیغاتی پیکو ادز

تارنما سازان وب پارس درگاه پرداخت واسط پی پکس لول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحید تاتسی | tutsi فروشگاه قالب اختصاصی تمی

سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت
FB google plus

xchpd ,f shdj

xvhpd shdj

طراحی وب سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ایی

طراحی سایت حرفه ایی

طراحی سایت تهران

طراحی سایت اصفهان