مدیریت پیج اینستاگرام | خدمات اینستاگرام مارکتینگ

مدیریت پیج اینستاگرام و بازاریابی اینستاگرامی همان چیزی است که برند شما این روزها بیشتر از هر چیز دیگر به آن نیاز دارد! مشتریان شما هر روز حضور پررنگ تری در اینستاگرام دارند و اگر اسمی از برند شما در این فضا نیست باید بدانید که خیلی از قافله عقبید! حتی اگر فروشگاه و یا شرکت شما در پر رفت و آمدترین نقطه شهر هم باشد آن قدری که در اینستاگرام میتوانید جذب مخاطب داشته باشید در این مغازه سر نبشی نخواهید داشت! البته باید در نظر داشته باشید که کاربر امروز اینستاگرام کاربری به شدت هوشمند است و هر محتوایی را نمی‌پسندد! تیم سوشیال مدیای ما در آی وحید آماده است تا با آنالیز برند و ارائه محتوای با کیفیت متناسب با کسب و کارتان، شما را به جهان معرفی کند. به ما اعتماد کنید….

مدیریت پیج اینستاگرام

برنامه ریزی و تولید محتوا تخصصی اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام به تخصص و تجربه کافی در زمینه های مختلف تولید محتوا، طراحی گرافیک، ویدیو مارکتینگ و…نیاز دارد… تیم سوشال مدیای ما در آی وحید با تخصص و تجربه و البته سلیقه و مهارت کافی، محتوای مرتبط با زمینه کاری شما را در فرجه ای 3 هفته ای آنالیز، برنامه ریزیی، طراحی، تولید و ضبط می‌کند. در تمامی مراحل برنامه ریزی و تولید محتوا کسب تاییدیه از جانب شما برای ما الزامی است. در واقع شما در جریان ریز جزییات محتوای مورد نظر قرار می گیرید.

تولید و مدیریت محتوای پیج اینستاگرام مهرسرمستان

گارانتی مهر [ MehrTrade.com ] به عنوان یکی از قدرتمندترین ها در ارائه خدمات فروش و پس از فروش موبایل، لپ تاپ و تبلت، با مهر و اعتماد همیشگی به تیم آی وحید مدیریت صفحه اینستاگرام خود را به تیم سوشیال مدیای آی وحید سپردهاست. امید آن است که با فعالیت مستمر و با کیفیت این صفحه، در صدر حرفه ای ترین های ارائه اطلاعات تکنولوژی در اینستاگرام، نام گارانتی مهر بدرخشد …

? برنامه ریزی تولید
? طراحی گرافیک تخصصی و معماری صفحه حرفه ای
? تولید محتوای ویدیویی مرتبط
? ویدیوهای آنباکس و بررسی محصولات موبایل و لپ تاپ
? پست های اسلایدی ویژه

تولید و مدیریت محتوای پیج اینستاگرام مهرسرمستان

مراحل تولید محتوای صفحه اینستاگرام شما در آی وحید

استراتژی آژانس دیجیتال مارکتینگ آی وحید برای شروع همکاری پروژه های مدیریت پیج اینستاگرام به این صورت است که ابتدا با آنالیز و بررسی دقیق حوزه فعالیت و کسب و کار و همچنین آنالیز رقبای فعال شما، استراتژی مشخصی برای تولید محتوای حرفه ای متناسب با پرسونای مخاطب مورد نظر تنظیم می کند. در صورت توفیق ما برای همکاری با شما طی فرجه ی سه هفته ای محتواهای مورد نظر تولید و برای انتشار زمان بندی شده، آماده سازی می‌شوند. بعد از این مرحله، طراحی کلی پیج اینستاگرام شما (معماری پیج)، عکس ها، متن های آماده شده برای ضبط ویدیوهای معرفی مجبموعه شما و همچنین متون مربوط به پست ها و ویدیوهای آموزشی مرتبط جهت دریافت تاییده تولید خدمت شما ارسال می شود.

اینستاگرام مارکتینگ

مرحله اول تولید محتوای اینستاگرام

پس از دریافت تاییده و بررسی ادیت های مورد نظر از سمت شما، محتوای ویدیویی ضبط و تدوین، محتوای گرافیکی طراحی و برای انتشار در زمان بندی خاص آماده سازی می‌شوند. این روزها اینستاگرام بستر آموزش های مختلف است! شما برای ارائه خدمات و فروش محصول خود به مشتری باید سعی کنید محتوای مرتبط با زمینه کاری خود را به مخاطبان خود آموزش دهید و یا محتوای جذابی برای نگه داشتن مخاطب در صفحه خود و تبدیل آن ها به مشتری ارائه دهید. ما در تدوین استراتژی تولید محتوای صفحه اینستاگرام شما تمامی این موارد را در نظر داریم. ویدیو های زیر نمونه تولید محتوای ویدیویی تیم آی وحید برای صفحه شرکت خدماتی تجاری مهرسرمستان با زمینه فعالیت تکنولوژی و فروش موبایل و لپ تاپ می باشد.

کمپین های مدیریت اینستاگرام

کمپین های تبلغاتی و افزایش فالور هدفمند

پس از تولید و انتشار منظم و اصولی محتوای تولید شده، در مدت زمان یک ماهه اول، الگوریتم های اینستاگرام و مخاطب متوجه حضور پر رنگ برند شما و محتوای ارشمند ایجاد شده می شوند و اینجاست که باید با برگزاری مسابقات و کمپین های هوشمندانه ای که اعضای تیم سوشیال مدیای آی وحید طراحی و اجرا می کنند، به پیچ قدرت داد و شاهد رشد ارگانیک فالورها و در نهایت مشتریان شما شد. همکاری با اینفلوئنسرهای محبوب و یا افراد سرشناس با تعداد فالوور بالا در زمینه کاری شما، برگزاری مسابقات هدفمند برای جذب فالوور واقعی و … از جمله مسیرهایی است که برای رسیدن به هدف مشترک ما و شما ( ارتقا پیج و افزایش فالور) طی میکنیم….

با طراحی گرافیک جذاب و ساختار شکن آی وحید در کنار تولید محتوای حرفه ای و هدفمند، نگین انگشتر کسب و کار خود در اینستاگرام باشید!

ساخت هدایتگر برای وب سایت

از جمله خدمات آی وحید در مدیریت صفحه اینستاگرام شما ساخت و ایجاد یک صفحه با عنوان “هدایتگر وب سایت” با هدف نمایش سریع و هدایت کاربر به لندینگ های مهم وب سایت شما است. در واقع این صفحه جهت معرفی سریع کاربر به بخش های مختلف سایت شما ایجاد شده و در بیو پیج اینستاگرامتان درج خواهد شد. کدنویسی این صفحه به صورتی است که در عرض 10 ثانیه در صورتی که کاربر بر روی هیچ یک از موارد کلیک نکرد ، به صفحه اصلی سایت شما هدایت و منتقل می شود.

خدمات بازاریابی اینستاگرام آی وحید

هر آنچه برند شما برای رشد و معرفی به آن نیاز دارد...

معماری پیج

طراحی ساختار کلی پیج شما متناسب با برند و نیاز کاربر

هشتگ گذاری

شناسایی و درج پر مخاطب ترین هشتگ ها در حوزه کاری شما

ویدئو مارکتینگ

تولید انواع محتوای ویدیویی تبلیغاتی در اینستاگرام

افزایش فالوور هدفمند

افزایش فالوور واقعی متناسب با کسب و کار و موقیعت مکانی شما

کمپین تبلیغاتی

طراحی و اجرای انواع کمپین ها برای جذب حداکثری مخاطب فعال

تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوای حرفه ای متناسب با نیاز مخاطب و موضوعات داغ

سئوی اینستاگرام

رسیدن به صفحه ی explore بعد از ۳ الی ۶ ماه کاری

افزایش بازدید

افزایش بازدید صفحه و تعداد نفراتی که با پست شما تعامل دارند

تبلیغات هدفمند

شناسایی صفحات هدف به منظور تبلیغ در آن و جذب حداکثری فالوور

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات توسط افراد شاخص و با فالوور بالا با توجه به نوع برند

برند سازی در اینستاگرام

ساخت یک برند نام آشنا در اینستاگرام با ایجاد پست های وایرال

آنالیز اینستاگرام

بررسی پیج اینستاگرام شما و رقیبان و ارائه بهترین مسیر رشد
مشاوره رایگان سئو

مشاوره رایگان

قطعا تا به امروز متوجه اهمیت و قدرت تبلیغات آنلاین و به خصوص تبلیغات اینستاگرامی شده اید، و حالا در صفحه خدمات مدیریت پیج اینستاگرام و اینستاگرام مارکتینگ آی وحید در جستجوی خدمات و محتوای درخور شان برند و مخاطبان خود هستید! همانطور که میدانید نمیتوان برای تمامی کسب و کارها یک نسخه کلی پیچید. قطعا خدمات، محتوا و شیوه ی تبلیغات برای هر برند با برند دیگر متفاوت است. اگر قصد شروع تبلیغات در این شبکه اجتماعی محبوب و پر مخاطب را دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید و یا به قدری مشغله دارید که نمیتوانید شخصا به تبلیغات در این بخش بپردازید، نگران نباشید مشاوران ما در بخش سوشیال مدیای مجموعه منتظر تماس شما هستند تا با ارائه پیشنهادات و مسیرهای ویژه راهنمای شما در این زمینه باشند. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید….

چگونه یک برند محبوب در اینستاگرام داشته باشیم؟

چرا آی وحید

چرا ivahid را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

اینستاگرام دنیای عکس ها و ویدیوهای جذاب است! کاربر وقتی این اپلیکیشن را روی دستگاه موبایل خود باز میکند انتظار دیدن تصاویر خوش آب و رنگ، با کیفیت، جذاب و خلاقانه دارد، از طرفی رقابت کسب و کارهای مختلف در این فضا هر روز بیشتر از دیروز میشود، در واقع اگر در نگاه اول صفحه اینستاگرام شما جذابیت کافی را نداشته و به قول معروف به چشم مخاطب نیاید! خیلی سریع از پیج شما خارج شده و پیج خوش آب و رنگ رقیب شما را باز می‌کند! همین قدر بی رحمانه!! بنابراین عاقلانه ترین کار این است که با صرف کمی زمان و هزینه بیشتر به جای تولید محتوای بی کیفیت و تصاویر استوک، با تولید محتوای جذاب و حرفه ای مخاطب را در صفحه خود میخکوب کرده و آن ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. ما برای مدیریت پیج اینستاگرام شما خلاق و مسئولیت پذیرترین اعضا را در بخش سوشیال مدیا گرد هم آوردیم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که برای معرفی خدمات و محصولات شما به شکل کاملا حرفه ای تمامی تلاشمان را به کار میگیریم و به صوت 24 ساعته پشتیبان شما هستیم. با آی وحید لذت تفاوت در اوج بودن را تجربه کنید….

لحن برند شما چیست و چگونه قصد معرفی خود به مخاطبین را دارد؟ مخاطبین اصلی برند چه کسانی هستند؟ چه ویژگی هایی دارند؟ برند شما با چه رویکردی می خواهد خود را با مخاطبین درگیر کند؟ با بررسی این موارد در نهایت به ایده ها و دلایلی می‌رسیم که بتوانیم در تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات برند از آن ها استفاده کنیم.

متناسب با ماهیت برند و پرسونای مخاطب برنامه ای در جهت تولید محتوا تدوین می گردد. همچنین یک برنامه تقویمی دقیق برای انتشار محتوا خواهیم داشت تا با توجه به ویژگی های برند، استراتژی بازاریابی، کپشن و هشتگ گذاری و ترفندهای مدیریت شبکه های اجتماعی افزایش نرخ تبدیل مخاطبین در مراحل مختلف را شاهد باشیم.

ما به صورت تخصصی برای شروع همکاری به عنوان مدیریت پیج اینستاگرام دو پکیج یک ماهه در مجموع به مدت دو ماه ارائه می‌دهد. در این پیکج ها علاوه بر تولید محتوای حرفه ای با رویکرد انتقال کامل پیام برند به بهترین شکل به مخاطبان، بازاریابی اینستاگرامی با توجه به پرسونای مخاطب مورد نظر و همچنین تبلیغات و ایجاد کمپین های تبلیغاتی ارائه می‌شوند.

مطمئنا در روند اجرا و فعالیت های یک شرکت باید روزانه بازنگری، گزارش گیری انجام شده و با مشخص کردن نقاط ضعف و قوت به دنبال پیشرفت حداکثری باشیم. گزارش گیری ها توسط تیم ما به صورت روزانه انجام می‌شود تا به صورت کامل روند پیشرفت کار قرار را مشاهده کنیم و اقدامات لازم را در جهت بهبود انجام دهیم، در نهایت این گزارش ها به کارفرما ارائه میشوند.

نظم از مهم ترین فاکتور های پیشرفت یک صفحه‌ در اینستاگرام است. تیم ما این اطمینان را به شما می‌دهد که تقویم محتوایی منظمی برای انتشار زمان بندی و برنامه ریزی شده تنظیم میشود . در این تقویم محتوایی یک روز در میان و یا هر روز طی ساعات مشخصی در صفحه شما انتشار پست، و روزانه 8 تا 10 استوری بارگذاری میشود.

پس از انتشار منظم و زمان بندی شده محتوا نوبت به تبلیغات می‌رسد. مشاوران ما با بررسی تمامی بخش‌های پیج، محصولات و خدمات رقبا، مخاطبان هدف و … تبلیغات را به بهترین پیج ها ارائه می‌دهد، این تبلیغات نهایتا هزینه‌های بازاریابی شما در طی بازه زمانی معینی با افزایش میزان فروش به سود تبدیل خواهد شد.

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

✅ فالوورهای فیک  کاربرانی هستند که فعالیتی در اینستاگرام نداشته و اینستاگرام پس از مدتی حساب کاربری آنها را حذف می‌کند و در نتیجه پیج شما با ریزش فالوور مواجه خواهد شد که ضربه سنگینی به اعتبار آن می‌ زند.✅ خرید فالوور فیک خلاف قوانین اینستاگرام می‌باشد و این امکان وجود دارد که اینستا اکانت شما را بلاک و از دسترس خارج کند.

✅ با خرید فالوور فیک، فالوورهای واقعی خود را از دست خواهید داد! در واقع وقتی شما ده هزار فالوور دارید اما تعداد لایک هایتان هزارتا هم نیست! فالوور واقعیتان متوجه جعلی بودن آمار صفحه‌ شما شده و دیگر شما را دنبال نخواهند کرد.✅ فالوورهای فیکی که خریداری میکنید هرگز از خدمات شما استفاده و یا محصول شما را خریداری نمیکنند

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام :

 • تولید محتوای ارزشمند و جذاب برای پیج اینستاگرام
 • افزایش فالوورهای هدفمند و باکیفیت
 • افزایش درگیری مخاطب با صفحه ایستاگرام
 • ایجاد تعامل پایدار با مخاطبان
 • افزایش آگاهی از برند شما (برندینگ)
 • تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام
 • تبلیغات محصولات و خدمات شما در صفحات متناسب با زمینه فعالیت شما
 • استفاده درست و حرفه ای از هشتگ ها
 • افزایش لایک، بازدید و کامنت کاربر با استفاده از گیمیفیکیشن و سایر روش های کاربردی
 • بردن پست مورد نظر در تاپ هشتگ و اکسپلور
 • مشخص کردن بهترین زمان انتشار پست ها
 • پاسخ گویی مناسب به کامنت ها و دایرکت
 • ایده پردازی اختصاصی و اجرای ایده ها برای کمک به رشد هرچه بیشتر پیج
 • ویدیو مارکتینگ حرفه ای
 • طراحی گرافیک جذاب قالب پیج متناسب با فضای کاری برند
 • ارائه بیزنس مدل برای بهبود روند مدیریت پیج اینستا شما
 • طراحی و بارگزاری منظم استوری

? پشتیبانی 24 ساعته صفحه اینستاگرام شما

✅ تیم سوشیال مدیای ما کلیه فعالیت های مرتبط با مدیریت پیج اینستاگرام از برنامه ریزی تا تولید محتوا را طبق برنامه انجام میدهند.
✅ ما به صورت مداوم با شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهیم.
✅ با تعهد و وجدان کاری بالا نهایت تلاش خود را برای مدیریت پیج شما انجام خواهیم داد.
✅ در هر زمانی حتی شب عید نوروز ادمین اینستاگرام به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
✅ مدیریت حرفه ای اینستاگرام توسط یک شخص ممکن نیست؛ ما برای انجام امور پیج یک تیم با تجربه داریم.

✨ طراحی گرافیک اختصاصی

✅ طراحی گرافیکی لوگو به منظور ایجاد تمایز برای پیج
✅ طراحی گرافیکی منحصر به فرد پست ها به منظور برند سازی محصول و خدمات شما
✅ دریافت تصاویر از شما و تولید و بارگذاری تیزر ویدیویی حرفه ای برای بارگذاری در صفحه

آی وحید، لذت تفاوت

ما فعالیت خود را از سال 1389 با تیمی متشکل از چند نفر محدود در زمینه دیجیتال مارکتینگ آغاز کردیم و از همان ابتدای کار توانستیم رضایت مشتریان خود با هر سلیقه ای را جلب کنیم. امروز ما یک تیم بزرگ پرانرژی، خلاق، پر از ایده و حرفه‌ای هستیم که ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتری، در تلاشیم با بالا بردن سطح استانداردهای طراحی و کدنویسی، طراحی سایت با CMS اختصاصی را در ایران و خاورمیانه ارتقا بدهیم. ضمن این که تمامی خدمات ما به صورت اختصاصی بوده و صفر تا صد کار کدنویسی می‌شود، همچنین طی تمامی مراحل پیاده سازی سایت، تیم ما با شما در ارتباط است و نقطه نظراتتان با بررسی های کارشناسی شده، روی سایت اعمال می‌شود، لذت تفاوت را با ما تجربه کنید!

portal

پورتال آی وحید

از مشاوره رایگان برای آغاز مسیر رشد یک کسب و کار تا ارائه خدمات طراحی، میزبانی، سئو سایت و… همراه و پشتیبان شما هستیم و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهیم بود. به همین منظور و برای سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان ما راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین کارشناسان و مشاوران ما و شما عزیزان باشد. شما از طریق پورتال می‌توانید درخواست ها و خدمات مورد نظر خود را مدیریت کرده و ساده و سریع تر با تیم ما در ارتباط باشید.

با واگذاری مدیریت پیج اینستاگرامم به شما در ماه چه تعداد فالوور میگیرم؟

پاسخ این سوال ثابت نیست و برای هر نوع برندی با توجه به شرایط ، تعداد رقبا، مخاطب مورد نظر و…متفاوت است. شما عزیزان میتوانید در ارتباط با این موضوع برای کسب و کار خود به صورت اختصاصی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام به چه صورتی امکان پذیر است؟

در نظر داشته باشید که نباید انتظار معجزه یک شبه را داشت! مگر این که از فالوور فیک برای پیج خود استفاده کنید که اصلا پیشنهاد نمی‌کنیم، چرا که باد آورده را باد می‌برد و تنها چیزی که برای شما به جا میگذارد خرابی و ویرانی است! برای رسیدن به افزایش فالوور تنها راه موثر انتشار منظم و مداوم محتوای با کیفیت و سایر روش های موثر است.

شما با موضوع فعالیت و کسب و کار من آشنایی ندارید!

مجموعه ما با تجربه بیش از ده سال همکاری با برندها و زمینه های کاری مختلف در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت و به طبع با بسیاری از کسب و کارها آشنایی دارد. اما به صورت کلی نیز تجربیات ارزشمندتان را به هر شکل قابل تایید از سمت شما دریافت میکنیم و با توجه به سلیقه مخاطبتان به محتوای جذاب و کاربرپسند برای محیط اینستاگرام تبدیل میکنیم. همچنین با جست و جو در فضای اینترنت مطالب مرتبط را گردآوری میکنیم و بعد از تایید شما از آن ها برای تولید محتوای پیج اینستاگرام استفاده میکنیم.

تعداد پست ها همیشه به تعداد مشخصی در ماه بارگزاری میشوند؟

همیشه تعداد بالاتر لزوما به معنی بازدهی بیشتر نیست، چیزی که اهمیت دارد تعامل مخاطبین و در نهایت نرخ تبدیل فالوور به مشتری است! برای شروع زمینه فعالیت و وضعیت فعلی پیج شما بررسی می‌شود و تعداد پست های مناسب را به شما اعلام خواهند شد.

محتوای موازی چیست؟

مخاطب شما هرچقدر هم به موضوع فعالیت شما علاقه داشته باشد بعد از انجام خرید تمایل ندارد هربار با تبلیغات محصول شما مواجه شود! و ارائه محتوای موازی با موضوع کسب و کار شما در قالبی جذابی برای مخاطب یکی از راه حل های عدم ریزش فالور و مشترهای شما است.

هزینه‌ی تبلیغات اینفلوئنسری چقدر است؟

هزینه‌ی کمپین‌های تبلیغاتی اینفلوئنسرها بسته به میزان محبوبیت و تعداد فالوورهای فرد اینفلوئنسر متفاوت است.

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
18 رای, 3,67 از 5
Loading...
021 2842 4421