yoast نسخه 9.4 منتشر شد – مقدمه ای نسخه 10

yoast نسخه 9.4 منتشر شد – مقدمه ای نسخه 10

وبلاگ

با سلام خدمت شما کاربران گرامی . روز گذشته افزونه yoast نسخه 9.4 منتشر شد و در این نسخه تغییرات جالبی داشتیم که مقدمه ای بر نسخه 10 این افزونه بود . بگذارید با هم بررسی کلی درباره این نسخه داشته باشیم .

 

yoast نسخه 9.4 منتشر شد

نسخه 9.4 افزونه yoast دارای امکانات جدیدی بوده که یکی از آن ها SEO analysis جدید افزونه میباشد . امکان جدید آنالیز سئو در این نسخه اضافه شده است که قرار است در نسخه 10 به صورت رسمی رونمایی و فعال شود . اما برای فعال کردن حالت بتای آن میتوانید از سئو گزینه عمومی و سپس ویژگی ها را انتخاب کنید . پس از آن میتوانید آن را فعال کنید . در صورتی که بخواهید این ویژگی را موقتا غیر فعال کنید میتوانید به صورت ساده آن را خاموش کنید .

 

yoast نسخه 9.4 منتشر شد - مقدمه ای نسخه 10

yoast نسخه 9.4 منتشر شد – مقدمه ای نسخه 10

 

در این نسخه و آنالیزور جدید سعی شده ارزیابی های جدید و حرفه ای تری برای بررسی متون نوشته شده انجام شود . از جمله موارد تغییر یافته در این آنالیز میتوان به لیست زیر اشاره کرد :

 

  • ارزیابی جدید : بررسی و ارزیابی تیتر یک تکی که به دنبال اولین تیتر یک در نوشته شما میگردد .
  • بررسی طول لینک نوشته و همچنین شامل کلمات ممنوعه بودن در لینک از آنالیزور افزونه جدا شده است .

 

تغییرات در ارزیابی نسخه 9.4 yoast   :

  • چگالی کلمه کلیدی : این ارزیابی اکنون طول کلمه کلیدی را نیز در نوشته شما محاسبه میکند . در نسخه جدید ممکن است کار شما برای گرفتن چراغ سبز در افزونه برای این قسمت کمی سخت شود . حتی اگر شما در زبان انگلیسی برای نوشته های خود استفاده میکنید نسخه تجاری افزونه yoast انواع قالب های کلمه را تشخیص داده و کلمات مشابه و هم معنی را به عنوان کلمه کلیدی محاسبه میکند .
  • لینک های خروجی : در نسخه جدید برای لینک های خروجی به جای چراغ نارنجی ، چراغ قرمز دریافت خواهید کرد . این مورد برای زمانی است که هیچ لینک خروجی در مطلب پیدا نشد .
  • متن جایگزین تصویر : اکنون دیگر علاوه بر بررسی کردن داشتن متن جایگزین برای تصویر ، افزونه به تعداد تصاویر و میزان درصد تصاویری که متن جایگزین ندارند هم توجه خواهد کرد .
  • وجود کلمه کلیدی در عنوان : برای اکثر زبان ها بررسی این گزینه بهبود یافته است . این بدین معنی است که اگر در نوشته ای و عنوانی قبل از کلمه کلیدی حروف اضافه مانند از ، را ، به اضافه شد ، دیگر تاثیری بر روی نمره سئو شما نداشته باشد .
  • و …

 

همانطور که گفته شد در این نسخه بیشتر روی آنالیز جدید سئو افزونه کار شده اما تغییرات دیگری هم در افزونه مشاهده میشود . به عنوان مثال بهبود دسترسی به نتایج آنالیز و … که شما در هنگام کار با افزونه احتمالا متوجه آنها خواهید شد .

شما هم میتوانید این افزونه را بروز و تغییرات آن را مشاهده کنید و نظرات خود را برای ما در ادامه همین مطلب ارسال کنید . خوشحال میشویم که مشکلات شما را بررسی و حل کنیم .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,50 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی