آموزش تصویری وردپرس صفر تا صد – اختصاصی آی وحید

آموزش تصویری وردپرس صفر تا صد – اختصاصی آی وحید

آموزش

با سلام خدمت دوستان عزیز . از امروز تصمیم گرفتیم تا آموزش تصویری وردپرس صفر تا صد آن هم به صورت اختصاصی در سایت آی وحید برای شما عزیزان تهیه کنیم . همانطور که در جریان کار بلاگ آی وحید هستید سعی ما بر ارائه آموزش های با کیفیت در همه زمینه های مربوط به سایت و سئو ، علی الخصوص وردپرس میباشد . با توجه به این که برخی کاربران علاقه به دریافت آموزش های تصویری مربوط به وردپرس داشته اند ، تصمیم بر این گرفتیم که آموزش های ویدیویی از صفر تا صد وردپرس را برای شما تهیه کنیم .

آموزش تصویری وردپرس صفر تا صد – اختصاصی آی وحید

چیزی که برای ما مهم است اختصاصی بودن آموزش ها بدون کپی برداری از سایر سایت ها میباشد . این آموزش ها ابتدا از نصب برنامه زمپ ( تبدیل سیستم به سرور لوکال ) و وردپرس بر روی آن آغاز شده و به ترتیب آموزش کار با سایر قسمت ها به آن اضافه میشود . ما امیدوار هستیم همانند آموزش های متنی وردپرس بتوانیم این آموزش های ویدیویی را به صورت ادامه دار برای شما تهیه کنیم . نکته قابل توجه این است که ویدیو ها به روز بوده و نهایتا با یک هفته فاصله درون سایت آی وحید و کانال رسمی آی وحید در آپارات قرار خواهد گرفت . دلیل قرار گرفتن ویدیو ها در سایت آپارات بخاطر هزینه نیم بهای اینترنت برای کاربران میباشد که حداقل کمی از هزینه های شما در مصرف اینترنت کاسته خواهد شد .

در نهایت در پایان فیلمبرداری تمام قسمت ها در صورت صلاحدید مدیریت سایت آی وحید این ویدیو ها میتواند به صورت دی وی دی برای کاربران نیز ارسال شود . این گزینه برای افرادی مناسب است که سرعت اینترنت خیلی پایین و یا حجم اینترنتی محدود دارند . در پایین فایل ویدیویی قسمت اول از آموزش تصویری وردپرس صفر تا صد برای شما از سایت آپارات قرار داده شده است که میتوانید آن را مشاهده کنید .

در این آموزش میپردازیم به :

  • اجرا نرم افزار xampp
  • نصب وردپرس بصورت لوکال
  • مدت زمان آموزش : 15 دقیقه

بخش دوم این آموزش

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
6 رای, 4,17 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی