قسمت سوم آموزش تصویری 0 تا 100 وردپرس – کار با بخش نمایش

قسمت سوم آموزش تصویری 0 تا 100 وردپرس – کار با بخش نمایش

آموزش

با سلام خدمت شما . امروز قسمت سوم آموزش تصویری 0 تا 100 وردپرس را برایتان آماده کرده ایم . در این قسمت درباره بخش نمایش وردپرس بیشتر به شما توضیح خواهیم داد . سعی شده به صورت مفصل اما کوتاه درباره زیر مجموعه های این بخش توضیح داده شود و همانند قبل ویدیوها در آپارات برای نیم بها بودن اینترنت شما عزیزان آپلود شده است .

قسمت سوم آموزش تصویری 0 تا 100 وردپرس – کار با بخش نمایش

زمان این قسمت حدود 31 دقیقه میباشد . در این قسمت سعی شده درباره زیر مجموعه های بخش نمایش به صورت کامل توضیح داده شود . شما با دیدن این قسمت از ویدیو آموزش تصویری صفر تا 100 وردپرس یاد خواهید گرفت که چگونه پوسته های خود را سفارشی سازی کنید ، با مفهوم فهرست و ابزارک آشنا خواهید شد و همچنین خواهید توانست آنها را ایجاد کنید و محل قرار گیری آنها را مشخص کنید . سپس درباره ویرایشگر قالب وردپرس صحبت خواهیم کرد و ساختار یک قالب وردپرس را به شما معرفی خواهیم کرد . همه این موارد در این قسمت از آموزش قرار گرفته است .

سر فصل قسمت سوم آموزش تصویری 0 تا 100 وردپرس 

  • آموزش سفارشی سازی قالب و انجام تغییرات ظاهری بر روی آن
  • معرفی و آموزش ایجاد فهرست و تنظیم مکان آن
  • آموزش کار با ابزارک و تغییر مکان آن
  • توضیح درباره ساختار فایل های قالب به همراه آموزش تغییر در کدهای قالب
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421