آموزش صفر تا صد وردپرس – قسمت دوم معرفی گوتنبرگ و بررسی مدیریت وردپرس

آموزش صفر تا صد وردپرس – قسمت دوم معرفی گوتنبرگ و بررسی مدیریت وردپرس

آموزش

با سلام خدمت شما کاربران گرامی . امروز آموزش صفر تا صد وردپرس – قسمت دوم را برای شما آماده کرده ایم . این سری آموزش ها به صورت ویدیویی بوده و در هر جلسه توضیحاتی در مورد قسمت های مختلف وردپرس میپردازد . در بخش اول ما در مورد نصب برنامه زمپ و اجرای وردپرس بر روی آن پرداختیم . در این قسمت میخواهیم نحوه کار با مدیریت وردپرس را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم .

آموزش صفر تا صد وردپرس – قسمت دوم

در این قسمت سعی میکنیم درباره ویرایشگر جدید وردپرس صحبت کرده و درباره سایر منوهای مدیریت وردپرس توضیحاتی خلاصه به شما بدهیم . همانگونه که در قسمت اول آموزش ویدیویی صفر تا صد وردپرس به شما توضیح داده شد ، این ویدیو ها در سایت آپارات و کانال رسمی آی وحید قرار داده خواهد شد و سپس همان ویدیو در این سایت برای نیم بها کردن هزینه اینترنت شما قرار داده خواهد شد . در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید پس از کامل شدن این سری آموزش با پرداخت هزینه پستی و رایت و بسته بندی دی وی دی آموزشی آن را در منزل خود به صورت آفلاین مشاهده کنید ( این مورد صرفا برای افرادی مناسب است که حجم اینترنتی خیلی کمی دارند ) . صحبت را کوتاه میکنیم و سریع به سراغ معرفی سرفصل و خود ویدیو میرویم .

سر فصل این قسمت از آموزش :

  • معرفی گوتنبرگ و قسمت های مختلف آن
  • معرفی کوتاه و خلاصه سایر قسمت های مدیریت وردپرس
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 5,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421