ویدیو آموزش نصب وردپرس بر روی هاست – صفر تا صد وردپرس

ویدیو آموزش نصب وردپرس بر روی هاست – صفر تا صد وردپرس

آموزش

با سلام خدمت شما کاربران عزیز . بعد از 2 ماه دوری ویدیوهای آموزشی دوباره با ویدیو آموزش نصب وردپرس بر روی هاست از سری ویدیوهای آموزش تصویری صفر تا صد وردپرس برگشتیم و در خدمت شما هستیم . متاسفانه سیستم بنده مشکلی از لحاظ کارت صدا داشت که صدای میکروفون سیستم خیلی ضعیف بود و کاربران هم اذیت میشدند . به همین دلیل یک سیستم دیگه جور کردیم و آموزش رو دوباره استارت زدیم ولی اینبار روی هاست سی پنل . در ادامه توضیح بیشتری در مورد این آموزش بهتون میدیم .

ویدیو آموزش نصب وردپرس بر روی هاست – قسمت هفتم صفر تا صد وردپرس

در این ویدیو آموزش نصب وردپرس بر روی هاست سی پنل به شما توضیح داده شده است . مراحل و نحوه کار بسیار شبیه به لوکال است اما در ساختن دیتابیس و تنظیم سطح دسترسی آنها کمی تفاوت احساس میشود . اکثر شما این کار را بلدید انجام دهید ولی چون ما آموزش ها را از مرحله صفر و مقدماتی به پیشرفته تر آماده میکنیم سعی کردیم این آموزش را نیز درون پکیج خود بگنجانیم و امیدواریم که شما نیز راضی باشید . خوبی این قسمت اینه که حداقل صدا کیفیتش خوبه و اگر قسمت های قبلی اذیت میشدید میتونید راحت این قسمت رو مشاهده کنید !

مباحث توضیح داده شده در این قسمت آموزش :

  • آموزش ایجاد پایگاه داده در سی پنل
  • آموزش نصب وردپرس بر روی هاست سی پنل
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 4,50 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی