با سلام خدمت دوستان عزیز . امروز آموزش استفاده از محتوای تولید شده کاربر در وردپرس را برای شما آماده کردیم . روزانه هزاران نوع محتوا توسط کاربران ما در سایت ها ارسال میشود . این محتواها انواع مختلفی دارد . هنر اصلی مربوط به صاحبان سایت این است که از این محتواها استفاده صحیح کنند . استفاده صحیح مد نظر ما در جهت بهبود سئو و در نتیجه افزایش بازدید سایت میباشد .

آموزش استفاده از محتوای تولید شده کاربر در وردپرس

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد ، محتواهای مختلفی توسط انواع کاربران در سایت ها و مخصوصا سایت های وردپرسی تولید میشود اما ممکن است ما توجه زیادی به آنها نکنیم . سعی ما در این مطلب توضیح درباره این گونه محتواها میباشد . پس به توضیح تعدادی از آنها که برای ما مهم تر است میرویم :

نظرات کاربران وردپرس

  • نظرات

چیزی که ممکن است زیاد به چشم نیاید اما باید برایتان خیلی مهم باشد . ساده ترین محتوایی که توسط کاربر تولید میشود همین نظرات است . اگر شما سایتتان شرکتی است بهتر است قسمتی را نیز برای بلاگ داشته باشید . مطالب را با کاربران در میان بگذارید تا آنها نظر خودشان را ثبت کنند . مهارت اصلی شما باید ترغیب کاربر برای ثبت نظرش باشد و اگر بتوانید این کار را انجام دهید بخش مهمی از کارتان انجام خواهد شد .

 

Testimonials

  • Testimonials

نظرات مشتریان نیز بازخورد جالبی برای سایتتان به وجود می آورد . ثبت نظرات به بالا رفتن بازدید و رضایت سایتتان کمک میکند . البته نباید آن را با نظرات بلاگ و یا همان کامنت اشتباه بگیرید چون این دو بحث متفاوت از هم هستند . در سایتتان میتوانید قسمتی برای ثبت بازخورد کاربران خود ایجاد کنید تا آنها نظرات خود را ثبت کنند . البته این گونه نظرات بیشتر مربوط به کسب و کارهای تجاری و مشتریانشان میباشد . و هرچه نظرات مثبت بیشتر باشد کاربران را راضی کننده تر باشد .

امتیازات داده شده کاربران

  • امتیازات داده شده کاربران

موتور های جستجو امکانی به نام Snippet دارند و میتوانند نظرات ثبت شده کاربران را به یک محصول و یا نوشته پیدا کنند . همین چیزی که در هر صفحه از نوشته های بلاگ آی وحید وجود دارد . شما میتوانید با مشخص کردن ستاره ها از 0 تا 5 به مطلب نظر دهید . گوگل این نظرات را متوجه میشود و در لینک هایی که از صفحات شما می آورد آن را قرار میدهد . البته این مورد در ابتدا بیشتر در فروشگاه های اینترنتی و سپس بلاگ ها کاربرد دارد .

 

  • مطالب مهمان

سایت و وبلاگ شما تا حد امکان باید تعاملی باشد . کاربر نیز بتواند اخبار و مطالب مد نظر خود را قرار دهد . افزونه هایی در وردپرس وجود دارند که امکان نوشتن مطلب توسط کاربر مهمان را میدهند . البته این مطالب نباید به صورت خودکار تائید شوند و باید پس از بررسی مدیریت و رد شدن از صافی قوانین و شرایط سایت ، در سایت شما قرار داده شوند . بعضی سایت ها نیز این نظر را ندارند و نمیشود ایرادی به آنها گرفت . برای مثال با تصمیم مدیریت آی وحید امکان قرار دادن پست میهمان وجود ندارد زیرا سعی ما در قرار دادن مطالب با کیفیت پس از استخدام نویسنده های رد شده از فیلتر مدیریت میباشد .

 

  • انجمن

انجمن را میتوان فعال ترین قسمتی که کاربران در آن به بحث و تبادل نصب میپردازند نامید . کاربران نظرات خود را ثبت میکنند و حتی در صورتی که مشکلی داشته باشند اعلام میکنند و سایر کاربران در صورت دانستن جواب به توضیح پاسخ سئوال مربوطه میپردازند . شما اگر از یک سایت بخواهید تا آموزش درباره مطلبی قرار دهد شاید کمی دیر به پاسخ برسید اما با مطرح کردن سئوال در یک انجمن مطمئنا پاسخ سریع تری را خواهید یافت . همچنین وردپرس افزونه هایی برای ساخت انجمن مانند بادی پرس و یا سایر افزونه های مشابه را دارد که میتوانید بخشی به عنوان انجمن در سایت خود ایجاد کنید .

 

امیدوارم از این مطلب استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم تا نظر خود را درباره مطلب آموزش استفاده از محتوای تولید شده کاربر در وردپرس برای ما ارسال کنید .