10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران | معرفی برترین سایت های ایرانی

آموزش

با سلام خدمت دوستان عزیز . امروز میخواهیم 10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران را به شما معرفی کنیم . سایت هایی که روزانه با آنها سر کار دارید . میتوان گفت سایت های زیادی وجود دارند اما سعی کردیم 10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم . البته احتمالا این سایت ها را قبلا مشاهده کرده اید . از شما دعوت میکنیم که تا پایان مطلب با ما همراه باشید .


لیست 10 سایت برتر مرجع دانلود + بهمراه سایت های درخواستی


سایت های زیادی وجود دارند که به صورت روزانه مطالبی را منتشر میکنند و فایل های کاربردی ( حال میتواند نرم افزار و بازی برای کامپیوتر باشد یا موبایل ) را برای شما به اشتراک میگذارند . باید باور کرد و اطمینان داد که اینگونه سایت ها کار بسیار سختی دارند . زیرا باید روزانه حداقل چیزی حدود 50 مطلب منتشر کنند . البته این 50 عدد حداقل است زیرا روزانه نرم افزار های متعددی منتشر و به روز میشود و به دلیل تنوع بیش از حد آنها ، نیاز کاربران نیز برطرف شود . زیرا اگر حتی یک نرم افزار باشد که کاربر به دنبال آن در سایت شما بگردد ولی نتواند آن را پیدا کند و از شانس بد شما نرم افزار در سایت دیگری پیدا و دانلود شود یک نمره منفی برای سایت محسوب خواهد شد . زیرا کاربر در جستجو های بعدی به سراغ سایتی میرود که در ابتدا او را ارضا کرده است و چیزی که میخواسته را به او داده است .

نکته مهم دیگر داشتن سرعت بالای سایت است . اگر سایت شما بخواهد به سطح بالا برسد ، نیازمند بازدید بالا و کشش سرور و هاست شما در این زمینه است . هر دقیقه قطعی سایت ، صدمات جبران ناپذیری به شما وارد خواهد کرد . به همین دلیل باید تمامی موارد در کنار هم قرار گیرد تا یک سایت بتواند پس از گذشت چند سال به لیست سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران تبدیل گردد . ما با علم به اینکه سایت هایی در زمینه دانلود سنتر در حال فعالیت هستند و هر کدام تلاش خود را میکنند تا بهترین باشند ، سعی کردیم از این لیست ، 10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران را جدا کرده و به شما معرفی کنیم .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

1- سافت 98

بی شک سافت 98 را میتوان به عنوان بهترین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران معرفی کرد . سایتی که نرم افزار های کامپیوتری را به صورت روزانه در سایت خود قرار داده و با به روز رسانی نرم افزار های قدیمی کار خود را تکمیل میکند . همین مورد باعث شده که بر اساس لیست الکسا این سایت در رده 35 مین سایت برتر از لحاظ رتبه الکسا در ایران و بهترین سایت دانلود معرفی شود . سایت سافت 98 در ایران و بر روی سرور های آسیاتک نگهداری میشود و این نیز باعث شده تا سرور بارگذاری سایت و دانلود فایل ها برای کاربران ایرانی چند برابر شود . البته این نیز به نفع کاربران میباشد زیرا اینترنت آنها در صورت استفاده از این سایت و دانلود فایل های موجود در آن نیم بها محاسبه خواهد شد . سایت سافت 98 علاوه بر این از تکنیک های دیگری جهت افزایش بازدید و رتبه سایت خود استفاده کرده که به صورت زیر میباشد :

 • راه اندازی انجمن گفتگو ( این مورد باعث شده تا کاربران بیشتر با هم در مورد مشکلاتشان صحبت کنند و سبب افزایش زمان ماندن در سایت شده است )
 • راه اندازی بخش لینکدونی (با امکان مشاهده اخبار مختلف و ماندن در سایت سافت 98 )

همین رتبه بالا در الکسا باعث شده تا نرخ تبلیغات این سایت به طور قابل توجهی افزایش داشته باشد . بعضا مشاهده شده که اکثر تبلیغات موجود نیست و باید منتظر بمانید تا بتوانید تبلیغی ثبت کنید . اکثر مطالبی که در سایت سافت 98 قرار میگیرد را میتوان گفت نسخه جدید و به روز رسانی نرم افزار هایی است که قبلا در سایت قرار گرفته که میتوان گفت این یکی از سخت ترین موارد میباشد . زیرا باید به صورت روزانه نسخه بروز شده نرم افزار ها را بررسی و نسخه جدید آن ها را در سایت قرار داد .  همچنین لازم به ذکر است که این سایت با قالب اختصاصی طراحی شده است .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

2- سرزمین دانلود

سایت بعدی که دارای سابقه طولانی مدت است و میتوان گفت بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد ، سایت سرزمین دانلود میباشد . این سایت در رتبه 85 الکسا قرار دارد و میتوان گفت دومین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران و لیست ما میباشد . سرور این سایت نیز در دیتاسنتر آسیاتک قرار دارد اما به نظر میرسد از لحاظ سرعت سایت کمی کندتر از سافت 98 باشد . تعداد مطالب منتشر شده روزانه در این سایت حدود 20-25 مقاله میباشد (با استناد به مقالات روز گذشته این سایت) . قالب سایت به صورت اختصاصی طراحی شده ، البته چندین سال است که قالب آن تغییر نکرده است . این سایت مانند سایت سافت 98 علاوه بر مطالب دانلودی ، محتوای دیگری که معمولا به صورت آموزشی میباشد نیز دارد . اسکریپت سایت نیز پی اچ پی نیوک میباشد . ممکن است دلیل کندی آن نسبت به سافت 98 نیز همین مورد حساب شود .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

3- پی سی دانلود

خیلی بعید است که شما به دنبال یک نرم افزار کامپیوتری بگردید و سایت پی سی دانلود را بررسی نکرده باشید . سایت پی سی دانلود از قدیمی ترین سایت ها در این زمینه به حساب می آید و در رتبه 109 الکسا قرار دارد . البته این وبسایت در روزهای گذشته نسبت به قبل افت رتبه ای را داشته است . وگرنه میتوان گفت یکی از 100 سایت برتر ایران به حساب می آید که در رده بندی بین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران در رتبه 3 قرار گرفته است . در سایت پی سی دانلود روزانه حداقل بالای 20 مطلب منتشر میشود . البته این آمار در گذشته بالای روزانه 50 مطلب بود ولی باز با این حال این سایت از لحاظ تعداد مطالب روزانه جزو بیشترین و پرکار ترین سایت ها میباشد .

سایت پی سی دانلود دارای قالب اختصاصی میباشد که چندین سال است بدون تغییر اساسی در ظاهر آن مانده است . از روش های استفاده شده این سایت برای جذب کاربر بیشتر مانند سافت 98 راه اندازی انجمن و استفاده از لینکدونی میباشد ( البته در هر دو سایت پی سی دانلود و سافت 98 بخش لینکدونی بیشتر برای کسب درآمد از تبلیغات میباشد تا لینکدونی واقعی ! ) . یکی از کارهای مثبت سایت پی سی دانلود استفاده از CDN یا همان شبکه توزیع محتوا برای دانلود فایل ها توسط کاربران میباشد که بهترین سرور را بر اساس مکان اینترنتی کاربر را برای دانلود فایل در اختیار کاربران قرار میدهد .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

4- دانلودها

سایت دانلودها در رتبه بعدی لیست ما قرار دارد . رتبه این سایت در الکسا 137 میباشد . سایتی که با سیستم وردپرس پیاده سازی شده و به نظر میرسد قالب آن اختصاصی است . البته این نکته بماند که قالب این سایت به صورت رایگان منتشر شد و بسیاری از سایت ها از این قالب برای سایت خود استفاده کردند و دو سال پیش سایت دانلودها مجبور به تغییر ظاهر قالب خود شد . البته به نظر میرسد زمان زیادی برای زیبا سازی این قالب گذاشته نشده است زیرا قالب بسیار ساده میباشد ولی مزیت آن سبکی آن است . سایت دانلود ها علاوه بر اشتراک گذاری برنامه و بازی و نرم افزار گوشی های موبایل ، امکان دانلود فیلم را به سایت خود اضافه کرده تا بر اساس آن کاربر بیشتری جذب کند .

البته کار خوبی که انجام شده مربوط به فیلم های ایرانی است که به دلیل حمایت از حقوق تولید کننده ، لینک دانلود حذف و لینک خرید قانونی به جای آن قرار داده شده است . این سایت نیز همانند سایت های پی سی دانلود و سافت 98 اقدام به ایجاد دانلود برای سایت خود کرده تا میزان زمان حضور بازدیدکنندگان در سایت را افزایش دهد .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

5- یاس دانلود

سرور سایت یاس دانلود درون کشور و قالب آن به صورت اختصاصی طراحی شده و دارای سرعت مناسبی میباشد . رتبه الکسا این سایت 151 میباشد و بر اساس لیست و آمار ما در رتبه پنجم برترین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران قرار میگیرد . در این سایت تنوع فایل های قرار داده شده به خوبی رعایت شده و انواع نرم افزار و بازی های کامپیوتری و موبایلی به همراه کلیپ و انیمیشن های مختلف قرار داده شده است .

تجربه ای که در ما به وجود آمد این بود که در حین نوشتن این مطلب بیش از 5 مطلب مختلف درون سایت یاس دانلود قرار داده شد که اگر بخواهیم آمار تقریبی بگوییم در بهترین حالت روزانه نزدیک به 20 مطلب مختلف شامل به روز رسانی نرم افزار ها و درایورها و همچنین نرم افزار جدید در این سایت قرار میگیرد .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

6- اندروید سی تی

سایت بعدی در لیست ما اندروید سی تی میباشد . سایتی که البته تمام تمرکز خود را بر روی نرم افزار و بازی های اندرویدی گذاشته تا خیل عظیم دنبال کنندگان این گونه نرم افزارها را راضی نگه دارد . استفاده از قالب اختصاصی و سیستم وردپرس باعث شده سبکی خاصی در این سایت احساس شود . البته از لحاظ ظاهری هم زیاد به دنبال شلوغی و تبلیغات متعدد درون سایت نبوده اند . باید توجه کرد که ممکن است بیش از 70% اینگونه سایت ها برای ورود به سایت از طریق گوشی های موبایل خود اقدام کنند پس باید به گونه ای بهترین ظاهر ، سبکی و سازگاری را برای آنها در نظر گرفت تا کاربر علاقه به استفاده از این سایت برای دفعات بعدی نیز داشته باشد .

رتبه الکسای سایت اندروید سی تی 214 است و بر خلاف سایر سایت ها علاقه ای به ایجاد انجمن درون سایت نداشته است . البته انجمن برای سایت های نرم افزار اختصاصی موبایل زیاد جواب نمیدهد و کاربران با آن حس راحتی ندارند . به همین دلیل به تصمیم مدیریت این سایت که البته صحیح نیز بوده است انجمنی قرار داده نشده است . مطالب در این سایت بستگی به بروز رسانی نرم افزار ها و انتشار نرم افزارهای جدید دارد اما این آمار میتواند به روزانه بالای 30 مطلب بروز رسانی و انتشار نرم افزار جدید منجر شود  .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

7- سافت گذر

سایت سافت گذر نیز از بهترین سایت ها در زمینه دانلود نرم افزار به حساب می آید که البته با مشکلی هم دست و پنجه نرم میکند . آن هم مشکل بلاک شدن توسط آنتی ویروس نود 32 میباشد . سایتی که میشود گفت برخی از کاربرانش را به دلیل همین بلاک شدن از دست داده است . البته کاربرانی که حتی از نسخه موبایل این آنتی ویروس قدرتمند استفاده میکنند ، در موبایل قادر به مشاهده این سایت هستند .

اما در هر صورت ارائه سرور های آپدیت آنتی ویروس و مقابله با آن باعث شد که توسط نود 32 بلاک شوند و در سیستم های کامپیوتری که از این آنتی ویروس استفاده میکنند دیگر نمایش داده نشوند ، مگر اینکه این سایت را جزو لیست استثنای نرم افزار قرار دهند ، که البته برخی از افراد این دانش را ندارند و در نهایت باعث ریزش کاربران میشود . ولی با این حال رتبه 215 الکسا نیز بسیار خوب میباشد . آن هم با وجود همچین مشکلاتی که آنها با آن دست به گریبان هستند . قالب سایت به صورت اختصاصی طراحی شده است .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

8- پی سی ورلد

سایت هشتم در لیست ما سایت پی سی ورلد میباشد . این سایت دارای رتبه 290 الکسا میباشد . سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و البته قالب اختصاصی طراحی شده است . این سایت نیز از آن دسته سایت هایی میباشد که دارای نرخ بروز رسانی خوبی میباشند . نرخ بروز رسانی مطلب این سایت حدودا 10 مطلب در یک روز میباشد .

این سایت نیز به مانند سایت های دانلود نرم افزار و بازی کامپیوتر دارای یک انجمن میباشد . سرور این سایت در ایران و باز هم دیتاسنتر آسیاتک میباشد . تا اینجا آسیاتک نشان داده که اکثر سایت های قدرتمند و دانلود سنتر ها به سمت این سرویس دهنده رفته اند تا کاربران از دانلود فایل ها با این سرور لذت ببرند .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

9- فارسروید

بی شک یکی از بهترین سایت های دانلود نرم افزار و بازی های موبایل همین فارسروید میباشد . سریعترین سایت از لحاظ قرار دادن نسخه های جدید بازی و نرم افزار های اندروید برای کاربران که باعث میشود آنها بتوانند بهترین استفاده از این برنامه ها ببرند . قالب این سایت به صورت اختصاصی طراحی و بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی شده است . رتبه این سایت در الکسا 300 میباشد .

نرخ بروز رسانی بالای 50 مطلب در روز بی شک بسیار فوق العاده میباشد و در صورتی که روند کار به همین صورت ادامه پیدا کند میتوان به جرات گفت در چند سال آینده رتبه این سایت از 3 رقمی به 2 رقمی کاهش پیدا خواهد کرد .

۱۰ سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران

10 – دانلودلی

سایت دانلودلی آخرین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران با رتبه 320 الکسا میباشد . این سایت صرفا به اشتراک گذاری برنامه ها و بازی های کامپیوتر و گوشی میپردازد و خبری از انجمن در این سایت نیست . همچنین این سایت بخشی برای دانلود فیلم در نظر گرفته است که به نظر میرسد فعالیت چندانی نسبت به بخش نرم افزار خود نداشته باشد . نرخ بروز رسانی در این سایت حدود 10-15 مطلب در روز میباشد .

سایت از قالب به نظر اختصاصی و البته وردپرس استفاده میکند که باعث شده سرعت بالایی در بارگذاری داشته باشد . سرور این سایت نیز مانند سایت های دیگر در داخل میزبانی میشود که باعث میشود هزینه دانلود فایل های کاربران نیم بها محاسبه شود .


لیست 10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران تکمیل شد . چیزی که قابل توجه بود ، این بود که اکثر این سایت ها بر روی دیتاسنتر آسیاتک نگهداری میشدند و بیشتر آنها برای افزایش نرخ ماندگاری کاربر در سایت از ترفند انجمن استفاده کرده بودند که کاربران در آن به بحث و تبادل نظر بپردازند . متاسفانه امسال نرخ بروز رسانی مطالب نسبت به سال های قبل افت کرده اما به نظر میرسد به دلیل اینکه این مورد همگانی بوده زیاد تاثیر چندانی بر روی سایت های برتر نداشته است .

در بخش کامنت مقاله می توانید سایت محبوب و مورد علاقه تان را برای ما ارسال نمایید تا در صورت تایید در ادامه این لیست قرار دهیم.

ادامه لیست سایت های معتبر به درخواست کاربران

سایت دانلود فارسی

دانلود فارسی

دانلود فارسی توانسته درزمینهٔ کامپیوتر ، موبایل ، گرافیک و مالتی مدیا فعالیت بسیاری را به انجام برساند. انجمن‌های فعال این سایت شامل نظرات ، پیشنهاد‌ها و موارد تخصصی‌تر مثل موبایل و ویندوز امکان بحث ، گفت‌وگو و تبادل نظرات بسیار خوبی را برای کاربران به وجود آورده. رتبه آلکسا دانلود فارسی 236 در ایران می‌باشد و محبوبت فراوانی بین کاربران درزمینهٔ های تخصصی کامپیوتر دارد. نرخ به‌روزرسانی هر دسته‌بندی ، مثلاً فیلم و سریال 12 مطلب و به‌طورکلی با نرخ 50 مطلب در روز به اشتراک می‌گذارد. سرعت بارگذاری صفحات کمک خوبی برای پیدا کردن موضوعات مختلف را ایجاد کرده و کاربران به‌راحتی می‌توانند به موضوع دلخواهشان دسترسی پیدا کنند.


توجه کنید که در کنار الکسا ، سئو نیز برای سایت مهم است و هر چه سایت از لحاظ سئو قوی تر باشد ، دارای رتبه الکسا بهتری نیز خواهد بود . وجود یک قالب اختصاصی نیز برای بهبود تجربه کاربری نیز امری مهم در این ماجرا است . زیرا مشاهده شد تمامی سایت های معرفی شده دارای قالب اختصاصی بوده اند . امیدوارم که از مطلب 10 سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
57 رای, 4,09 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

 • محمد
  23 شهریور 1398

  خیلی ممنونم بابت مطلب خوبتون روشی رو سراغ ندارید تا بتونیم بهشون نرم افزار معرفی کنیم تا بزارن برا دانلود؟

  • 23 شهریور 1398

   توی هر سایت قسمت ارتباط با ما و یا درخواست نرم افزار وجود دارد . میتوانید از این طریق با آنها در ارتباط باشید .

   • ابوالفضل
    3 مهر 1399

    سایت اپارات جز سایت های داخلی محسوب میشه؟و از حجم اینترنت داخلی مصرف میکنه یا بین المللی؟

    • محسن رضایی
     9 مهر 1399

     سلام و عرض ادب
     بله ، سایت آپارات از حجم اینترنت داخلی شما مصرف میکند.
     همیشه شاد و موفق باشید🌹🙏

  • 87
   14 شهریور 1399
   • محسن رضایی
    19 شهریور 1399

    سلام و عرض ادب
    سپاس بابت اشتراک نظرتان
    امیدواریم همیشه شاد و موفق باشید 🌹🙏
    با تشکر

 • mohammad
  10 مهر 1398

  سلام چرا سایت قدیمی و پر محتوای دانلود سافت ور نیست؟

  • آی وحید
   11 مهر 1398

   سلام
   سایت های مورد نظر الکسا مناسب تری دارند ، پوزش از اینکه نمی توانیم سایت شما را قرار دهیم
   موفق و شاد باشید

   • محمد
    9 اردیبهشت 1399

    ممنون

   • ایمان
    15 اردیبهشت 1399

    خیلی جالبه که شما که در حوزه وب فعالیت دارید ملاک رو الکسا قرار میدید الکسا در ایران متاسفانه منبع درآمد برای سایت هایی شده که پول دارن و خیلی ها پول میدن و بازدید گوگلی و یا غیره میخرن کاش ملاکتون چیز های دیگه بود و به الکسا در ایران اکتفا نمیکردین

    • وحید دانافرد
     15 اردیبهشت 1399

     سلام دوست عزیز
     پیش از هر چیز در صورتی که در عنوان و پیشنهاد سایت ها اشتباهی رخ داده پوزش میطلبیم .
     هدف ما تنها معرفی سایت های برتر در این زمینه بودند و یکی از معیار های مناسب فعلی الکسا می باشد و فرمایش شما در تغییر و دستکاری الکسا صحیح است .
     سعی در این داشتیم سایت های مطرح معرفی شود و سایت های اعلام شده برای کسانی که در اینترنت فعالیت دارند آشناست و در این لیست نامی وجود ندارد که شناس و برند نباشد .
     البته دوست داریم عنوان و پیشنهاد شما را نیز بشنویم و بفرمایید چه معیاری از نظر شما قابل قبول است .
     امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید
     سپاس از اشتراک نظرتان??

 • احسان
  14 آذر 1398

  وای خیلی ممنون بابت این پست

 • ناشناس
  17 بهمن 1398

  خیلی به من کمک کرد و ممنون از سایت خوبتون

  • آی وحید
   17 بهمن 1398

   سلام
   سپاس از نظر خوبتون ??
   شاد و موفق باشید

 • سیروان
  31 فروردین 1399

  سایت download.ir کجاست پس ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • وحید دانافرد
   1 اردیبهشت 1399

   سلام و عرض ادب
   سایت دانلود فارسی نیز یکی از سایت های بزرگ است که در لیست قرار گرفت .
   توضیحات این سایت نیز بزودی تکمیل خواهد شد.
   سپاس از همراهی و اعلام سایت دانلود فارسی
   موفق و شاد باشید ??

  • علی
   13 اردیبهشت 1399

   خیلی عالی بود ممنون

 • محمد
  22 اردیبهشت 1399

  سایت هیولا سایت خیلی خوبی هست برای دانلود بازی کامپیوتری
  https://hayoola.com

  • وحید دانافرد
   29 اردیبهشت 1399

   سلام
   متاسفانه امکان درج لینک وب سایت مورد نظر در لیست فعلی وجود ندارد ، پوزش میطلبیم.
   امیدواریم در آینده شرایط درج سایت مورد نظر وجود داشته باشد .
   شاد و موفق باشید ??

 • Mahdi
  19 خرداد 1399

  یک سایت پیدا کردم به اسم گیم فیکس که بازی های پلی رو تماما گذاشته. ادرسشم http://www.gfix.ir

 • mahdi
  8 مرداد 1399

  خیلی ممنون از سایت مفیدتون عالی هستین شما

  • محسن رضایی
   11 مرداد 1399

   سلام و عرض ادب
   تشکر بابت ارسال نظرتان.
   شاد و موفق باشید

 • محمد
  22 مرداد 1399

  سایت های اندروید شبیه فارسروید، مرجع دانلودشون کجاس که سریع قرار میدن در سایت؟ لطفا یک سایت مرجع اعلام کنید که ماهم بتونیم سریع در سایت قرار بدیم

  • محسن رضایی
   25 مرداد 1399

   سلام و عرض ادب
   ما در این زمینه اطلاعاتی نداریم که در خدمت شما قرار دهیم.
   امیدواریم همیشه شاد و موفق باشید 🌹🙏
   با تشکر

 • Hossien
  28 شهریور 1399

  واقعا چرا سایت bia2game رو نزاشتید بزرگترین منبع دانلود بازی های pc توی کشور هستن من ١٢ بازی ازشون دانلود کردم همشون اومد

  • 3 مهر 1399

   دوست عزیز سلام
   تعداد سایت های مرجع دانلود زیاد بوده و سعی شده سایت هایی که هم از لحاظ رنک الکسا و هم امکانات و هم طراحی و هم به روز بودن جزو 10 سایت برتر بودن معرفی بشن . اگر بخواهیم تمام سایت های خوب رو معرفی کنیم باید بالای 1000 تا سایت معرفی کنیم که متاسفانه امکانش نیست .
   با تشکر از شما

 • Hossien
  28 شهریور 1399

  واقعا چرا سایت bia2game رو نزاشتید بزرگترین منبع دانلود بازی های pc در کشور هستن

  • 3 مهر 1399

   دوست عزیز سلام
   تعداد سایت های مرجع دانلود زیاد بوده و سعی شده سایت هایی که هم از لحاظ رنک الکسا و هم امکانات و هم طراحی و هم به روز بودن جزو 10 سایت برتر بودن معرفی بشن . اگر بخواهیم تمام سایت های خوب رو معرفی کنیم باید بالای 1000 تا سایت معرفی کنیم که متاسفانه امکانش نیست .
   با تشکر از شما

 • کد آهنگ پیشواز ایرانسل
  6 مهر 1399

  من همیشه از سافت 98 دانلود میکنم. عالیه

  • محسن رضایی
   9 مهر 1399

   سلام و عرض ادب
   سپاس بابت اشتراک نظرتان
   همیشه شاد و موفق باشید🌹🙏

 • محمد
  17 آبان 1399

  با عرض سلام. چگونه مطمئن باشیم که نرافزارهای کرک شده یا مود شده در سایت هایی مانند soft98 یا farsroid معتبر هستند و فاقد بد افزار یا ویروس نمی باشند؟ من مدت هاست دنبال جواب این سوال ام که درخواست دارم در صورت امکان از شما کارشناس محترم پاسخ را دریافت نمایم.

  • محسن رضایی
   17 آبان 1399

   سلام عرض ادب
   در این مورد باید از خود سایت ها بپرسید ما اطلاعی نداریم.

 • سینا
  17 دی 1399

  سلام وقت شما به خیر و نیکی ، بهترین اسکریپت های ارائه بلاگ دهی خارجی و داخلی که بتونیم خدمات وبلاگ سازی و سایت سازی ارائه کنیم ، چه مواردی هستند؟ لطفا به آی دی بنده هم در تلگرام ، اطلاع بدین ، ممکنه اینجا رو نبینم @sina1377markaz

  • محسن رضایی
   24 دی 1399

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در آینده یک مقاله آموزشی با این عنوان در سایت قرار خواهیم داد.
   همیشه شاد و موفق باشید 🌹🙏

 • .
  3 بهمن 1399

  سلام ببخشید سایتهای ترافیک رایگان هم اگه بگید ممنون میشم

  • وحید دانافرد
   7 بهمن 1399

   سلام و عرض ادب
   در آپدیت های آتی قرار خواهیم داد .
   سپاس بابت اشتراک نظرتان
   همیشه شاد و موفق باشید

 • ali
  14 بهمن 1399

  سایت آوا دانلود عالیه توی لیست نبود

  • وحید دانافرد
   14 بهمن 1399

   سلام و عرض ادب
   در صورت تایید در آپدیت های آتی قرار خواهیم داد .
   سپاس بابت اشتراک نظرتان
   همیشه شاد و موفق باشید

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز