تکنیک هایی برای افزایش لیست ایمیل روشی اثبات شده برای فروش بیشتر
 • 12 بهمن 1397
 • بدون دیدگاه
 • علی اشکی

تکنیک هایی برای افزایش لیست ایمیل روشی اثبات شده برای فروش بیشتر

آموزش

بازاریابی ایمیل روشی بسیار جذاب و ارزشمندی است و اگر از آن درست استفاده شود باعث رشد و ارتقای وب سایت تان می شود. در ادامه شما را با روش های اثبات شده ای که می توانید ایمیل مشتریان جدید خود را به دست آورید آشنا می کنیم.

برای داشتن بازاریابی ایمیلی موفق باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. یک فرم پاپ آپ با متنی جذاب به سایت خود اضافه کنید و به این طریق ایمیل افراد را جمع کنید، طبق گزارشات یک شرکت معتبر 99% افزایش رشد مشتریان خود را پس از اضافه کردن فرم پاپ آپ تجربه کرد.
 2. برای دریافت ایمیل افرادی که به وبسایت تان مراجعه می کنند باید انگیزه ای شگفت انگیز و ارزشمند برای آنها ایجاد کنید تا متقاعد به ثبت ایمیل خود شوند. به طور مثال محصولاتی را رایگان بگذارید و یا تخفیف های 50 درصدی برای برخی از محصولات خود قرار دهید.
 3. یک وبینار رایگان بگذارید و ایمیل افرادی را که در وبینار شما شرکت می کنند را جمع آوری کنید. همچنین می توانید وبینار خود را ضبط کنید و برای مشاهده و دانلود آن در وبسایتان لینک ثبت نام یا ثبت ایمیل  قرار دهید.
 4. از مخاطبان خود بخواهید درباره ی قسمت هایی از سایت شما پیشنهاد دهند این کار باعث ایجاد انگیزه در مخاطبان شما می شود و تعداد افراد ثبت نام کننده نیز افزایش می یابند در نتیجه شما می توانید ایمیل های بیشتری را جمع آوری کنید.
 5. فیلم هایی را در یوتیوب یا آپارات بفرستید و در آنها راه های تماسی برای ارتباط با مخاطبان خود اضافه کنید با این روش اعتماد مشتریان را به خود جلب می کنید.
 6. در سایت خود خبرنامه قرار دهید و با متونی جذاب از افرادی که به سایت شما می آیند بخواهید ایمیل خود را ثبت کنند.
 7. ارائه تخفیف های منحصر به فرد به مشترکین خود و تبلیغ آن در رسانه های اجتماعی.
 8. ایجاد محتوای شگفت انگیز در وبلاگ + گذاشتن آیتمی برای ثبت نظر مخاطب در مورد مطالب و جمع آوری لیست ایمیل زیاد.
 9. به صفحه فیس بوک خود فرم ثبت نام اضافه کنید.
 10. مزیت های زیادی برای ثبت ایمیل مشتریان در سایت خود قرار دهید.
 11. برگزار کردن مسابقه و الزامی کردن ثبت ایمیل برای شرکت در مسابقه.
 12. کادر ثبت ایمیل را همیشه در نوار کناری سایت بگذارید زیرا که قرار دادن آن در مکانی برجسته در سایت باعث می شود بازدید کنندگان به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و همیشه در ذهن مشتری بماند.
 13. جمع آوری ایمیل ها در رویدادهای آفلاین مانند شرکت در نمایشگاه های بزرگ.
 14. مطالب داغ و منحصر به فردی را از طریق خبرنامه در اختیار مخاطبان قرار دهید و سپس این مطالب را به مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی نیز قرار دهید.
 15. از دنبال کننده های رسانه های اجتماعی خود بخواهید که به خبرنامه ایمیل شما بپیوندند.
 16. به طور مرتب و منظم مطالب جدید را به لیست ایمیل ها ارسال کنید: وقتی افراد متوجه می شوند که شما به طور مرتب به ایمیل آنها مطالب ارسال می کنید، احتمالا شما را به دوستان و همکاران خود نیز توصیه می کنند.
 17. از یک پیشنهاد اسپانسر برای جلب افراد و جمع آوری ایمیل افراد استفاده کنید، به عنوان مثال یک پیشنهاد اسپانسری (مانند تخفیف یا تقدیر) را تبلیغ کنید.
 18. احتمالا صفحه اصلی وب سایت شما بیشتر از بقیه صفحات سایت ترافیک بیشتری جذب می کند، بنابراین بهتر است فرم ثبت نام خود را در مکانی برجسته در بالای سایت نمایش دهید.
 19. لینک فیس بوک خود را در دکمه ثبت ایمیل بگذارید زیرا بر اساس Land Marketing با استفاده از این لینک، مخاطبان شما 2.5 برابر افزایش خواهند یافت.
 20. اجازه دهید مشتریان خودشان انتخاب کنند که چه نوع محتوایی را می خواهند دریافت کنند سپس با ثبت ایمیل شان محتوای مورد نظر را در اختیارشان بگذارید.
 21. لینک های رسانه های اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید.
 22. اضافه کردن فیلد ایمیل در فرم تماس با ما.
 23. استفاده از عبارت: با ارائه ایمیل، در خرید های بعدی خود تخفیف خواهید گرفت.
 24. در کنار کادر خبرنامه سایت، از این متن استفاده کنید: “به مشتریانی که قبلا از این خبرنامه استفاده کردند، ملحق شوید”.
 25. استفاده از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در کنار محتوای خبرنامه، نه فقط قرار دادن آنها در بالای سایت یا فوتر.
 26. قسمتی از محتواهای خود را فیلترکنید و برای نمایش بقیه ی محتوا ثبت ایمیل را ضروری کنید.
 27. ارائه نسخه های PDF از محتوا های محبوب و قرار دادن ثبت ایمیل برای دریافت آن ها.
 28. در قسمتی از وب سایت تان حتما به معرفی و نمایش مدارک خود بپردازدید تا اعتماد مشتریان را جلب کنید و آنها با خیال راحت اطلاعاتشان را در اختیار شما قرار دهند.
 29. پیشنهاد تخفیف برای مشترکین جدید: این روشی معمول است که توسط فروشگاه های آنلاین استفاده می شود. ارائه تخفیف٪ برای مشترکین جدید و کسانی که برای نخشتین بار خرید می کنند.
 30. در پایان پست های محبوب و مشابه وبلاگ خود ثبت ایمیل قرار دهید: برای مثال، یک پست را به صورت رایگان برای مشتری قرار دهید سپس برای دریافت مطالب مشابه آن ثبت ایمیل بگذارید.
 31. فرم های ثبت نامی را تا حد امکان آسان کنید: هر جا که امکان پذیر باشد، یک پیوند از فرم ثبت نام سایت خود را قرار دهید.
 32. فیلد ایمیل را به پرداخت های الکترونیک خود اضافه کنید.
 33. یک نظرسنجی ایجاد کنید و برای دریافت نتایج آن ثبت ایمیل را ضروری کنید.
 34. برای اولین مشتریان خود 50، 100، 200 و غیره ارائه هدیه یا تخفیف قرار دهید و از آنها بخواهید با ثبت ایمیل خود از این مزایا بهره مند شوند همچنین این پیشنهاد را در صفحات شبکه های اجتماعی خود نیز قرار دهید.

در نتیجه جمع اوری ایمیل افراد مختلف چه آنهایی که جزء مشتریان شما هستند و چه آنهایی که نیستند باید دقت کنید با اعتمادسازی ،جلب نظر مخاطب و نکاتی که در بالا ذکر شد بتوانید لیستی بلند پایه از ایمیل افراد واقعی و حقیقی را جمع آوری کنید تا علاوه بر افزایش مشتریان خود بتوانید کسب و کار خود را بهبود و رونق دهید.

منبع:blog.hubspot.com

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,00 از 5
Loading...
علی اشکی

دیدگاه شما عزیزان

 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی