سلام خدمت دوستان عزیز در سایت آی وحید . دانافرد هستم و احتمالا شما من را میشناسید . امروز سعی کردیم تا هدیه کوچک و ناقابلی به عنوان عیدی به شما تقدیم کنیم . این عیدی ، فایل لایه باز سایت شرکتی طراحی شده توسط آی وحید است که به صورت رایگان برای استفاده شما عزیزان قرار داده شده است . اکثر موارد در ادامه به شما توضیح داده شده ، اما اگر مشکل یا سئوالی داشتید خوشحال میشویم که آن را مطرح کنید .

فایل لایه باز سایت شرکتی طراحی شده توسط آی وحید

به عنوان عیدی کوچک و ناقابل فایل های لایه باز پی اس دی یک سایت شرکت را برای شما آماده کردیم . این مجموعه شامل یک سری صفحات سایت شرکتی است که شما می توانید برای سایت خود استفاده کنید . این مجموعه کاملا لایه باز است و می توانید به راحتی تغییر داده و برای سایت و پروژه خود سفارشی کنید .

توضیحی راجع به این پست

برای اولین بار است که فایل لایه باز طراحی شده توسط آی وحید بصورت عمومی قرار میگیرد . این طرح متعلق به هیچ شخص یا شرکتی نیست و به عنوان عیدی کوچک آی وحید به شما عزیزان بر روی سایت قرار گرفت تا کمی با نحوه طراحی نیز آشنا شوید و یک نمونه کار برای شروع کار طراحان باشد . پی اس دی ها قابلیت فروش تجاری ندارد .

فهرست صفحات لایه باز :

صفحه اصلی

در این صفحه ابتدا توضیحاتی راجع به شرکت قرار گرفته است که می توانید توضیحاتی راجع به شرکت خود را در این بخش قرار دهید . سپس بخش هایی بصورت تب طراحی شده که مناسب نمایش خدمات شرکت شماست . نحوه پیاده سازی این بخش ها کاملا دست شماست و بستگی به برنامه نویس شما دارد . در بخش بعدی آخرین محصولات شرکت نمایش داده میشوند ، که باز این بخش را می توانید برای خود تغییر دهید و برای مثال آخرین نمونه کارهای خود را نمایش دهید .

بخش بعدی نمایش لوگو هاست .  در این بخش کاملا مشخص است که می توانیم لوگو مشتریانی که با سایت کار کرده اند را قرار بدیم . وبلاگ و ویدیو بخش بعدی است که نیاز هر سایت است و باید برای آپدیت بودن سایت داشته باشیم .در نهایت به فوتر میرسیم که شامل لینک های مهم سایت و یک پاراگراف توضیح راجع به شرکت است تا نسبت متن به کد سایت کمی بالا باشد .

صفحه توضیحات محصول

یک صفحه خاص و خلاقانه برای نمایش محصول . اگر در سایت خود نیاز به نمایش محصول دارید این صفحه را استفاده کنید . نمایش عکس محصول بصورت اسلایدر ، عنوان محصول و قابلیت امتیاز ستاره دهی برای محصول وجود دارد . سپس در بخش بعدی می توانید یک کاور زیبا از محصول را قرار بدید که تاثیر زیادی روی مشتری خواهد داشت . سپس به بخش آخر یعنی توضیحات محصول و در نهایت دکمه دریافت کاتالوگ محصول میرسیم .

صفحه داخلی مقاله

کاملا برای شما عزیزان مشخص است که این صفحه برای چه هدفی طراحی شده . حتما در سایت خود بخش اخبار و مقالات را لحاظ کنید تا سایت شما همیشه آپدیت و بروز شود و مشتریان شما را در جریان اتفاقات شرکت قرار بگیرند .

صفحه آرشیو مقالات

از این صفحه می توانید برای نمایش آخرین محصولات ، برند ها و مقالات استفاده کنید ،فقط نیاز به کمی تغییر دارد . ساختار کلی را ما طراحی کردیم تا در جریان نیاز این صفحه باشید و امیدواریم نیاز شما را برآورده کند .

صفحه توضیحات برند

در این صفحه توضیحات یک برند را می توانید قرار بدهید و در پایین این صفحه آخرین محصولات برند را لیست کنید .

لطفا نظرتان را راجع به اولین پی اس دی لایه باز که توسط ما عمومی شد و برای شما عزیزان قرار گرفت در پایین همین مقاله بنویسید .

لینک دانلود فایل لایه باز سایت شرکت در پایین همین کادر قرار گرفته است .