سلام خدمت دوستان عزیز آی وحیدی . امروز مطلب معرفی مقاله های برتر تابستان 97 آی وحید را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . تابستان هم گذشت و 93 روز متفاوت با تلخی و شیرینی های مخصوص به خود را با خود برد . این 93 روز برای کسانی که اهل مدرسه بودند با تفریحات خاص خودش همراه بود و البته موج عظیم گرانی و افزایش ارز را نیز با خود به همراه داشت . در آی وحید هم مانند روال قبل هر شب یک مطلب راس ساعت 8 شب برای کاربران قرار داده میشد . امروز قصد داریم مقاله های برتر تابستان 97 که در آی وحید قرار داده شده بودند را معرفی کنیم .

معرفی مقاله های برتر تابستان 97 آی وحید

قبل از معرفی مقاله های برتر لازم به ذکر است طبق نظر سنجی انجام شده در کانال تلگرامی آی وحید به انتخاب کاربران مطالب در پاییز 97 در ساعت 19 هر شب برای کاربران عزیز در سایت منتشر خواهد شد . و اما انتخاب برترین ها ؛ انتخاب کمی سخت است چون مقاله ها اکثرا نزدیک به همدیگر بوده اند و استقبال کاربران از آنها مشابه هم بوده است . با این حال ما سعی کردیم در این مطلب مقاله های برتر را معرفی کنیم :

 

بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس

1- بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس

در این مقاله ما سعی کردیم بهترین افزونه هایی که مطالب را در قالب یک آکاردئون نمایش میدهد به شما معرفی کنیم . آکاردئون یک نوع ساز موسیقی میباشد که مشابه این ساز در طراحی وبسایت از حالت آکاردئون نیز میتوان استفاده کرد . افزونه های مربوط به وردپرس در این مقاله قابل مشاهده هستند .

 

خط جداکننده

 

 

ssl رایگان برای سایت

2- دریافت SSL رایگان برای سایت وردپرسی

بحث امنیت یکی از مباحث مهم مربوط به سایت است . در سایت هایی که دارای SSL هستند این امنیت بیشتر به چشم می آید و کاربران با خیال راحت تری اقدام به استفاده از سایت های شما میکنند . ما در این مطلب درباره دریافت SSL رایگان برای وبسایت وردپرسی صحبت کرده ایم که شما میتوانید آن را مطالعه کنید .

 

خط جداکننده

 

آموزش خارج کردن نوشته خاص از نتایج جستجو

3- آموزش خارج کردن نوشته خاص از نتایج جستجو

شاید بعضی از نوشته های شما شخصی باشند و یا نیازی به نمایش دادن در نتایج جستجو نداشته باشند . ما در این مطلب درباره خارج کردن یک نوشته یا نوشته های خاص از نتایج جستجو صحبت کرده ایم .

 

خط جداکننده

 

لینک های سئو پسند

4- لینک های سئو پسند

در کنار امنیت ، سئو نیز یکی از مهم ترین مباحث است . تمامی سایت ها به دنبال افزایش بازدیدکننده ، بهبود رتبه سئو و بالا رفتن نام سایت در موتور های جستجوگر هستند . یکی از اصول سئو لینک های مناسب سئو میباشد . ما در این مطلب در این باره صحبت کرده ایم .

 

خط جداکننده

 

 

کد نمایش دهنده 360 درجه ای محصول

5- نمایش دهنده 360 درجه ای محصول – کد

یکی از جذاب ترین نوشته های سایت آی وحید در تابستان قرار دادن کدی برای نمایش 360 درجه ای محصول شما میباشد . این کد به شما امکان پیاده سازی نمایش 360 درجه ای محصولات شما را به کاربرانتان میدهد . با مراجعه به این مقاله ( در صورتی که آن را مطالعه نکردید ) میتوانید نمونه لینک به همراه فایل آن را دریافت کنید و در سایت خود از آن استفاده کنید .

 

خط جداکننده

 

 

افزونه تبدیل سایت به موبایل

6- 4 افزونه برای تبدیل سایت به نرم افزار موبایل

در این مقاله سعی شد 4 افزونه تجاری برای تبدیل سایت وردپرسی به نرم افزار موبایل معرفی شود . داشتن یک نرم افزار اندروید یا IOS برای وبسایت دغدغه جدید دارندگان سایت های وردپرسی ، تجاری ، شرکتی و فروشگاهی است که ما سعی کردیم با این مقاله کمک اندکی به آنها در این زمینه کنیم .

 

خط جداکننده

 

 

افزونه WP ROCKET

7- بررسی افزونه WP Rocket

در صورتی که بخواهید سرعت سایت خود را تا 300% افزایش دهید استفاده از این افزونه به شما پیشنهاد میشود . در این مقاله سعی کردیم تا یک بررسی کلی روی روند کار افزنه WP Rocket داشته باشیم .

 

خط جداکننده

دانلود قالبچند منظوره Animo وردپرس

8- دانلود قالب Animo برای وردپرس

یکی از بهترین و پر افتخار ترین قالب های وردپرس Animo نام دارد که برنده چندین جایزه طراحی میباشد . این مطلب به معرفی و دانلود این قالب حرفه ای اختصاص دارد که میتوانید از آن استفاده کنید .

 

خط جداکننده

آشنایی با mobile first indexing و تاثیر آن بر سئو

 

9- آشنایی با mobile first indexing و تاثیر آن بر سئو

مطلب آخر ما به مقاله ای درباره mobile first indexing اختصاص دارد . روش جدید گوگل برای ایندکس کردن سایت ها در موتور جستجو بر اساس نسخه موبایل آنها . این مقاله درباره کلیه احتمالات افت و بهبود کیفیت رتبه سایت در گوگل بر اساس روش جدید بحث میکند که میتوانید استفاده های کاربردی از آن بکنید .

 

امیدوارم از مطلب معرفی مقاله های برتر تابستان 97 آی وحید لذت برده باشید .اگر شما هم مطلبی در نوشته های تابستان امسال آی وحید دیدید که فکر میکنید میتواند جایگاهی در بین لیست مقالات برتر تابستان 97 داشته باشد میتوانید از طریق نظرات به ما اطلاع دهید .