یکی از ایراداتی که به سایت آی وحید گرفته میشود بروز نبودن نمونه کارها ی آی وحید است . بعضی افراد ممکن است این فکر را کنند که احتمالا برای مجموعه آی وحید مشکلی پیش آمده ، تعطیل شده باشد و دیگه فقط یه آدم بیکار مثل من هر روز چند ساعت از وقتش رو بگذاره برای کاربران عزیزی که شاید وجود خارجی نداشته باشند و احتمالا نظری هم نمیدهند مطلب منتشر میکند . امروز سعی کردیم مطلبمون رو به این موضوع اختصاص دهیم و کمی از برنامه ریزی خود برای شما بگوییم .

منتظر بمب نمونه کارها باشید

داشتیم در این مورد صحبت میکردیم که بعضی افراد تصورشون از اضافه نشدن نمونه کارها ی جدید در سایت آی وحید تعطیلی سایت و بیکار شدن این مجموعه هست و فقط صورتش رو با سیلی مطالب بلاگ سرخ نگه میداره ( عجب استعاره ای داشتم ، دم خودم گرم :دی ) . خب این مورد برای افرادی که با این مجموعه فقط و فقط از طریق چک کردن سایت ارتباط دارند طبیعی هست (که البته اکثر کاربران هم فقط از همین راه در ارتباط هستند!!) . پس اگر بخواهیم بگیم 85% کاربران ما فقط از طریق سایت با ما در ارتباط هستند باید به نوعی بگیم که 85% از کاربران این فکر رو میکنند که ما دیگه کاری بهمون سپرده نمیشه ! (در پرانتزی که باز کردم بگم خوبه که حداقل فکر نمیکنند ما اختلاس کردیم !!) این رو باید یک مورد طبیعی دونست اما تیم آی وحید هم برای این کار دلیل خاص خودش رو داره . اگر پیگیر مطالب بلاگ آی وحید باشید حتما نوشته فاجعه ای به نام اسکی رو خوانده اید. هستند طراحان خسته ای که برای جمع کردن مشتری ، طرح ها و نمونه کارهایی که در سایت آی وحید قرار گرفته رو برمیدارن و توی سایت خودشون میگذارند ، اون هم به نام خودشان . هستند افرادی که قالب های طراحی شده و توسط ما رو توی فروشگاه های قالب معروف ایران قرار میدهند ، اون هم با نام خودشان و متاسفانه زمانی که زنگ میزنیم و میخواهیم پیگیری تلفنی برای این نقض قانون انجام دهیم اینقدر باید منتظر بمونیم و کسی جواب نده تا خسته شویم و تلفن رو قطع کنیم .

دلیل بروز نبودن نمونه کارهای سایت آی وحید تنها به دلیل کپی برداری بدون اجازه و استفاده به نام خود طراح نماهایی بوده است که حتی به خودشان اجازه میدهند تا با استفاده از برند و نام ما برای خودشان مشتری جور کنند اما دیگر کاری نمیشود کرد . بعضی افراد با صحبت تلفنی راضی میشوند و برخی دیگر یا جواب نمیدهند و یا اینکه از رعایت کپی رایت طفره میروند . که البته عواقب این کار ها متوجه خودشان خواهد شد .

صحبت را کوتاه میکنیم ، طی هماهنگی و صحبتی که با مدیریت مجموعه آی وحید داشتیم ، تصمیم بر این شد که نمونه کارهای چند سالی که بروز رسانی انجام نشده در سایت قرار گیرد . هر چه بادا باد ! یا افرادی هستند که رعایت میکنند و یا افرادی هستند که بر روی طرح ها اسکی میروند که با آنها برخورد نیز خواهد شد .

علاوه بر این مورد تصمیم گرفته شده تا هر سه ماه یکبار 10 مطلب برتر همان سه ماه از نظر بازخورد و بازدید معرفی شده و طی یک نظرسنجی در کانال تلگرام آی وحید مطلب محبوب همان دوره توسط شما عزیزان انتخاب شود .

خوشحال میشویم که با نظرات خود ما را در بهتر کردن هرچه بیشتر سایت آی وحید همراهی کنید . لطفا فقط به خواندن مطالب اکتفا نکنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید . امید روزانه ما خواندن مطالب زیبای شما عزیزان میباشد .

کانال تلگرام آی وحید : https://t.me/s/ivahidcom