سلام به دوستان عزیز . عیدتون مبارک . امروز یک آموزش برای افرادی که توی وردپرس تازه کار هستند داریم . نام این مطلب آموزش پیدا کردن آدرس صفحه ورود وردپرس میباشد . احتمالا برای شما هم پیش آمده که آدرس صفحه ورود به وردپرس خود را فراموش کرده اید . شاید آدرس را تغییر داده اید و یا شاید تا کنون زیاد با وردپرس کار نکرده اید .

اگر شما جزو این دسته افراد هستید به شما پیشنهاد میکنم که این آموزش را تا پایان مطالعه کنید .

عناوین مهم مقاله :

  • چرا به آدرس ورود نیاز داریم ؟
  • چگونه آدرس ورود وردپرس را پیدا کنم ؟
  • چطور آدرس ورود وردپرس را به خاطر بسپارم ؟

چرا به آدرس ورود نیاز داریم ؟

جواب سئوال کاملا واضح است . شما اگر بخواهید عملیات مدیریتی در سایت خود انجام دهید و یا هر کار دیگر که مربوط به این حوزه میشود باید وارد پنل و ناحیه مدیریت سایت خود شوید . آدرس ورود پلی میان شما و ناحیه مدیریت سایت میباشد . زمانی که شما وارد ناحیه مدیریتی سایت خود شوید میتوانید نوشته های جدید و برگه های جدید اضافه کنید . علاوه بر این موارد بسیاری کارهای دیگر است که خودتان از آنها نیز مطلع هستید .

چگونه آدرس ورود وردپرس را پیدا کنم ؟

به صورت معمول اگر شما آدرس ورود به وردپرس را فراموش کرده اید ، کافیست تا آخر آدرس سایت خود /admin یا /login را اضافه کنید . به عنوان مثال :

www.example.com/admin/
www.example.com/login/

فراموش نکنید که حتما به جای example.com آدرس سایت خود را قرار دهید . هر دو این لینک ها شما را به صفحه لاگین وردپرس ریدایرکت خواهند کرد .

اگر به هر دلیلی صفحه لاگین شما به درستی کار نکرد میتوانید از فرمت مشابه آدرس زیر یعنی افزودن wp-login استفاده کنید :

www.example.com/wp-login.php

حال اگر شما وردپرس را در سابدامین یا پوشه ای نصب کردید ، باید مسیر آن پوشه را نیز به صفحه لاگین خود اضافه کنید . مانند لینک های زیر :

www.example.com/wordpress/login/
www.example.com/wordpress/wp-login.php

چطور آدرس ورود وردپرس را به خاطر بسپارم ؟

یکی از راه های آسان به خاطر سپردن لینک ورود به وردپرس استفاده از منو ها در وردپرس است . کافی است از منو نمایش گزینه فهرست را انتخاب کرده و سپس لینک ورود را به فهرست مورد نظر خود در سایتتان اضافه کنید .

همچنین از طریق ابزارک های وردپرس نیز میتوانید لینکی ایجاد کرده و در هر قسمت از سایت خود که خواستید قرار دهید .

توجه کنید که این آموزش صرفا برای افراد تازه کاری است که به تازگی شروع به وردپرس را آغاز کرده اند و ممکن است آشنایی آنچنانی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ندارند . به هر حال ما باید آموزش برای همه نوع فرد با میزان تجربه منتشر کنیم تا افراد تازه کار نیز با این مورد آشنایی پیدا کنند . امیدوارم که از آموزش پیدا کردن آدرس صفحه ورود وردپرس استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم ما را با نظراتتان خوشحال کنید .