آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده !

آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده !

آموزش

در این مطلب سعی داریم تا آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده را به شما بگوییم . با استفاده از این آموزش نیاز نیست کدهای قالب و سایت خود را ویرایش کنید و به راحتی میتوانید با یک کلیک نوشته خود را به حالت Noindex تغییر دهید . همانگونه که میدانید حالت Noindex زمانی است که به موتور جستجو اعلام میکنید تا صفحه شما را در لیست نتایج جستجو قرار ندهد که دلیل این کار میتواند متفاوت باشد .

 

آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده !

 

مواد لازم جهت انجام آموزش :

  • یک عدد بلاگ وردپرس
  • یک عدد افزونه Yoast نصب شده
  • و دیگر هیچ !

کاری که باید انجام دهید زیاد سخت نیست . در این مرحله از آموزش باید افزونه Yoast شما فعال شده باشد . به صفحه افزودن یا ویرایش نوشته رفته سپس صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید . با اسکرول کردن صفحه شما تنظیمات افزونه Yoast را مشاهده خواهید کرد . سپس به سربرگ پیشرفته بروید .

 

آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده !

آموزش Noindex کردن یک نوشته به صورت ساده !

 

گزینه اول مانند تصویر بالا با عبارت به موتورهای جستجو  اجازه نمایش این نوشته را می دهید، میباشد . در زیر آن یک لیست کشویی با 3 مقدار میباشد . پیشفرض برای نوشته ها که روی بله هست و گزینه بله و خیر . شما اگر بخواهید یک نوشته را Noindex کنید کافی است که مقدار گزینه اعلام شده را بر روی خیر قرار دهید . با اینکار نوشته Noindex خواهد شد .

 

همچنین میتوانید فالو و نوفالو بودن لینک های در صفحه را نیز میتوانید در گزینه های بعدی مشخص کنید . امیدوارم از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 5,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی