با سلام خدمت شما . امروز آموزش ساخت انیمیشن SVG را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . در مطالب قبلی در مورد آپلود فایل svg در وردپرس صحبت کرده ایم . به درخواست کاربر محترمی که در آن مطلب خواسته بودند تا آموزش ساخت انیمیشن از فایل های svg را در سایت قرار دهیم ، امروز این آموزش را آماده کرده ایم تا همگان از این مطلب آموزشی استفاده کنند .

آموزش ساخت انیمیشن SVG

مزیت SVG نسبت به سایر فایل های تصویری متداول امکان حفظ کیفیت تصویر با بزرگنمایی میباشد . این نوع تصاویر از بردار به جای پیکسل استفاده میکند . برای ساخت تصاویر SVG نرم افزار و سایت های مختلفی وجود دارد که به ترتیب تعداد از آنها را به شما عزیزان همراه با سایت آی وحید معرفی میکنیم .

SVGator

یکی از سایت هایی که نرم افزاری در زمینه طراحی انیمیشن به صورت SVG آماده کرده سایت SVGator میباشد . با این نرم افزار شما تنها کافی است گرافیک خود را به صورت بصری طراحی کنید و در نهایت نتیجه را به صورت خروجی SVG و بدون نیاز به کد نویسی دریافت کنید . این نرم افزار یک نسخه تریال در اختیار شما قرار میدهد و در صورتی که از آن خوشتان بیاید میتوانید نسخه کاملتر آن را به صورت ماهانه 18 دلار و یا یک سال با قیمت هر ماه 12 دلار تهیه کنید .

SVGJS

اگر شما از افرادی هستید که با nodejs کار میکنید میتوانید از خدمات این سایت استفاده کنید . سایتی که به شما مستندات کاملی از نحوه عملکرد به همراه چندین نمونه از موارد انجام شده نشان میدهد که میتوانید از آن ها استفاده کنید .

Anime Studio

نرم افزاری گرافیکی برای تهیه انیمیشن های جذاب و ویژه که حتی گفته میشود انیمیشن های دیرین دیرین هم با همین نرم افزار آماده سازی شده است . کار کردن با نرم افزار های این چنینی کمی سخت است اما زمانی که به حد مناسبی از کار رسیدید میتوانید نتیجه جالبی برای خود ببینید .

برای ساخت انیمیشن و حتی فایل SVG معمولی نرم افزارهای متعددی وجود دارد و هر کدام نیاز به آموزش های خاص خود دارد . در این مطلب سعی شد 4 عدد از این نوع انیمیشن ها برای شما معرفی شود . شاید شما با نرم افزار و یا سایت دیگری کار کرده باشید . خوشحال میشویم نظر خود را در مورد مطلب آموزش ساخت انیمیشن SVG برای ما بازگو کنید .