آموزش تغییر favicon در وردپرس

آموزش تغییر favicon در وردپرس

آموزش تغییر favicon در وردپرس

آموزش

فاوآیکون یکی از عناصری است که در نتایج گوگل کنار اسم سایت شما نمایش داده خواهد شد . بر همین اساس امروز آموزش تغییر favicon در وردپرس را برایتان آماده کرده ایم . در این آموزش شما یادخواهید گرفت چگونه یک favicon برای سایت خود قرار داده یا آن را تغییر دهید .

وردپرس به دلیل تغییراتی که در نسخه های اخیر خود به وجود آورده امکان تغییرات ظاهری وردپرس را به صورت خیلی راحت تر فراهم آورده است . در این آموزش نیز میخواهیم از همین روش عمل کنیم . برای تغییر فاوآیکون کافیست از منو نمایش گزینه سفارشی سازی را انتخاب کنید تا به صفحه سفارشی ساز وردپرس منتقل شوید .

آموزش تغییر favicon در وردپرس

این قسمت شامل تنظیمات ظاهری است که میتوانید انجام دهید . سمت راست شامل نوار کناری میباشد که قسمت های مختلف با قابلیت های سفارشی سازی را به شما نشان میدهد . برای تغییر فاوآیکون کافیست به قسمت هویت سایت بروید .

آموزش تغییر favicon در وردپرس

در این قسمت تصویر فاوآیکون با ترجمه وردپرس “نمادک” با کمی توضیحات درباره آن نمایش داده شده . در صورتی که فاوآیکون فعالی در سایت شما موجود باشد شما میتوانید آن را مشاهده ، حذف و یا تغییر دهید . در غیر این صورت میتوانید یک تصویر مربعی به اندازه 512 در 512 پیکسل را به عنوان فاوآیکون و یا همان نمادک در سایتتان تعریف کنید .

امیدوارم از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
4 رای, 3,25 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز