عید فطر مبارک + عیدی آی وحید به کاربران عزیز

عید فطر مبارک + عیدی آی وحید به کاربران عزیز

وبلاگ

امروز 25 خرداد مصادف شده با عید سعید فطر ، به همین مناسبت و به دلیل اینکه بخاطر رقابت های حساس جام جهانی تیم ملی ایران امروز اولین بازی خودش رو داره سعی کردیم در یک استثنا ظهر امروز مطلب رو منتشر کنیم . عیدتون مبارک و قراره ما عیدی بدیم به کاربران عزیز که البته در تصویر امروز نیز قابل مشاهده است .

عید فطر مبارک + عیدی آی وحید به کاربران عزیز

یک وعده داده بودیم که مطلب روبات متاتگ رو کامل کنیم براتون که سعی کردیم این تکمیلی رو در مطالب بعدی براتون قرار بدیم . امیدواریم که در در کنار خانواده همیشه خوشحال و سر حال باشید . این عیدی کوچولو رو از ما بپذیرید و با رفتن به وبسایت فروشگاه جانبی تا یکی دو روز آینده از و با استفاده از کد تخفیف ivahid در خرید های بالای 120 هزار تومانی خود از 20 هزار تومان تخفیف بهره مند بشید . همچنین این تخفیف شامل ارسال رایگان هم خواهد شد و هزینه ارسال از شما گرفته نمیشه .

فروشگاه جانبی رو همگی میشناسین و نیازی به معرفی نداره ، یکی از بزرگترین فروشگاه های لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل که به دلیل تنوع بالای محصولات امکان انتخاب رو به کاربران عزیز میده .

امیدواریم که روزها و ساعات خوبی در کنار خانواده داشته باشید و ما رو از یادتون نره .

 

 

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 4,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421