کپی نوشته با یک کلیک

کپی نوشته با یک کلیک

آموزش

امروز قصد داریم افزونه ای به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید عملیات کپی نوشته با یک کلیک را انجام دهید . دیگر نیاز نیست زمان زیادی صرف کپی کردن مطالب خود به صورت دستی کنید و به راحتی و تنها با یک کلیک یک کپی از نوشته خود ایجاد کنید .

کپی نوشته با یک کلیک

یکی از پرطرفدارترین افزونه های منتشر شده در وردپرس برای کپی نوشته با یک کلیک با بیش از 2 میلیون نصب فعال Duplicate Post نام دارد . افزونه ای بسیار کاربردی که امکان کپی کردن نوشته را در چند حالت به شما خواهد داد . با استفاده از این افزونه تمامی انواع نوشته را کپی کنید .

 

این افزونه چگونه کار میکند ؟

 

1- در صفحه همه نوشته یا همه برگه بر روی گزینه Clone کلیک کنید (زیر عنوان نوشته یا برگه ) . با این کار به سرعت میتوانید یک صفحه یا نوشته جدید در لیست خود مشاهده کنید که کپی شده مطلب اصلی میباشد .

2- شما میتوانید چندین نوشته یا برگه را انتخاب کرده و سپس از لیست کشویی عملیات دسته جمعی گزینه Clone را انتخاب کنید .

3- در همان صفحه برگه ها یا نوشته ها شما میتوانید با کلیک بر روی New Draft این کار را انجام دهید .

4- در صفحه ویرایش نوشته با کلیک بر روی گزینه Copy to a new draft در نوار مدیریت میتوانید کپی کردن را انجام دهید .

5- در هنگامی که به عنوان کاربر در حال مشاهده مطلب هستید مجدد با کلیک بر روی گزینه Copy to a new draft میتوانید یک کپی از نوشته خود بگیرید .

 

موارد 3-4 و 5 نوشته یا برگه را به صورت پیش نویس قرار داده تا شما ویرایش را انجام دهید و سپس ذخیره سازی و انتشار دهید .

 

کپی نوشته با یک کلیک

کپی نوشته با یک کلیک

 

اگر افزونه را نصب کردید و دیدید برای شما جواب نمیده باید به چند نکته توجه کنید . اول اینکه ممکن است نسخه وردپرس شما پایین باشد . این افزونه در نسخه های قدیمی وردپرس کار نمیکند و برای حل مشکل شما باید در ابتدا نسخه وردپرس خود را بروز کنید . پس از آن یک بار افزونه باید غیر فعال و مجدد فعال شود . اگر با این موارد مشکل حل نشد میتواند ایراد به این دلیل باشد که افزونه سطح دسترسی لازم برای انجام عملیات کپی کردن را ندارد . برای حل مشکل باید در تنظیمات افزونه ، نوع نوشته و صفحه مورد نظر علامت گذاری شده باشد . تصویر صفحه تنظیمات افزونه در زیر برای شما قرار داده شده است .

کپی نوشته با یک کلیک

کپی نوشته با یک کلیک

 

امیدوارم که از این مطلب استفاده کافی برده باشید . لینک دانلود و صفحه افزونه در زیر برای شما قرار داده شده است . امیدوارم بتوانید استفاده کنید و مشکلات خود را در صرفه جویی زمان حل کنید .

نسخه 3.2.2
پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی