امروز قصد داریم افزونه ای به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید عملیات کپی نوشته با یک کلیک را انجام دهید . دیگر نیاز نیست زمان زیادی صرف کپی کردن مطالب خود به صورت دستی کنید و به راحتی و تنها با یک کلیک یک کپی از نوشته خود ایجاد کنید .

کپی نوشته با یک کلیک

یکی از پرطرفدارترین افزونه های منتشر شده در وردپرس برای کپی نوشته با یک کلیک با بیش از 2 میلیون نصب فعال Duplicate Post نام دارد . افزونه ای بسیار کاربردی که امکان کپی کردن نوشته را در چند حالت به شما خواهد داد . با استفاده از این افزونه تمامی انواع نوشته را کپی کنید .

این افزونه چگونه کار میکند ؟

1- در صفحه همه نوشته یا همه برگه بر روی گزینه Clone کلیک کنید (زیر عنوان نوشته یا برگه ) . با این کار به سرعت میتوانید یک صفحه یا نوشته جدید در لیست خود مشاهده کنید که کپی شده مطلب اصلی میباشد .

2- شما میتوانید چندین نوشته یا برگه را انتخاب کرده و سپس از لیست کشویی عملیات دسته جمعی گزینه Clone را انتخاب کنید .

3- در همان صفحه برگه ها یا نوشته ها شما میتوانید با کلیک بر روی New Draft این کار را انجام دهید .

4- در صفحه ویرایش نوشته با کلیک بر روی گزینه Copy to a new draft در نوار مدیریت میتوانید کپی کردن را انجام دهید .

5- در هنگامی که به عنوان کاربر در حال مشاهده مطلب هستید مجدد با کلیک بر روی گزینه Copy to a new draft میتوانید یک کپی از نوشته خود بگیرید .

موارد 3-4 و 5 نوشته یا برگه را به صورت پیش نویس قرار داده تا شما ویرایش را انجام دهید و سپس ذخیره سازی و انتشار دهید .

کپی نوشته با یک کلیک

اگر افزونه را نصب کردید و دیدید برای شما جواب نمیده باید به چند نکته توجه کنید . اول اینکه ممکن است نسخه وردپرس شما پایین باشد . این افزونه در نسخه های قدیمی وردپرس کار نمیکند و برای حل مشکل شما باید در ابتدا نسخه وردپرس خود را بروز کنید . پس از آن یک بار افزونه باید غیر فعال و مجدد فعال شود . اگر با این موارد مشکل حل نشد میتواند ایراد به این دلیل باشد که افزونه سطح دسترسی لازم برای انجام عملیات کپی کردن را ندارد . برای حل مشکل باید در تنظیمات افزونه ، نوع نوشته و صفحه مورد نظر علامت گذاری شده باشد . تصویر صفحه تنظیمات افزونه در زیر برای شما قرار داده شده است .

کپی نوشته با یک کلیک

امیدوارم که از این مطلب استفاده کافی برده باشید . لینک دانلود و صفحه افزونه در زیر برای شما قرار داده شده است . امیدوارم بتوانید استفاده کنید و مشکلات خود را در صرفه جویی زمان حل کنید .