با سلام خدمت شما کاربران عزیز . امروز قالب اچ تی ام ال فتوگرافی Travis را برای دانلود شما عزیزان آماده کرده ایم . ین قالب مخصوص سایت هایی میباشد که خواهان قرار دادن تصاویر و فعالیت به صورت فتوگرافی میباشند .

دانلود قالب اچ تی ام ال فتوگرافی Travis

قالب Travis دارای دو حالت روشن و تیره میباشد . وجود یک اسلایدشو تمام صفحه زیبا در صفحه اصلی نمایش دهنده خاطره خوب و زیبا از نمونه کارها و یا موارد دیگر مربوط به کار شما میباشد که در این قالب به خوبی خود را نمایش میدهد . در صفحه اصلی شما چیزی جز منو های بالای سایت و تصاویر مشاهده نمیکنید .  حتی این امکان را دارید که درخواست دهید تا منوهای بالا نیز ناپدید شوند تا محو تماشای تصاویر در حال گذر از اسلایدشو شوید .

این قالب علاوه بر اینکه مخصوص فتوگرافی میباشد دارای بلاگ حرفه ای و صفحات مختلف دیگری نیز میباشد . امکان درج نمونه کار ، انواع بلاگ ها به صورت متنی ، ویدیویی و … ، صفحات فول اسکرین و استاندارد ، همگی اینها در کنار هم یک قالب کامل را تشکیل داده است . در عین حال که بسیار سبک و ساده و روان میباشد .

گفتنی است این قالب دارای بیش از 50 صفحه مختلف میباشد که میتوانید پس از بررسی آنها هر کدام را که خواستید برای سایت خود استفاده کنید . دارا بودن مستندات کامل به شما در طراحی سایت حرفه ای با این قالب کمک بسیاری خواهد کرد .

شما میتوانید این قالب را در پایین همین مطلب هم به صورت دمو آنلاین مشاهده کنید و پس از آن در صورت نیاز دانلود و استفاده کنید . توجه کنید که این قالب به صورت قانونی دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است پس از لحاظ استفاده از آن نگرانی نداشته باشید .