آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش

امروز قصد داریم تا آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس را برای شما آماده کنیم . در این آموزش شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک مطلب در وبلاگ خود به صورت خصوصی منتشر کنید . انواع مطالب در ادامه به شما توضیح داده خواهد شد .

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

 

در وردپرس نمایانی مطلب به سه صورت میباشد : عمومی ، رمزدار و خصوصی .

یک پست خصوصی در وردپرس قابل نمایش برای تمامی کاربران نمیباشد . تنها کاربران وارد شده با دسترسی صحیح امکان مشاهده این گونه مطالب را دارند . کاربرانی که امکان نوشتن و ایجاد مطالب خصوصی در وردپرس دارند به دسته های زیر تقسیم میشوند .

  • مدیر : امکان ایجاد ، ویرایش و حذف هر گونه مطالب خصوصی منتشر شده توسط همه کاربران را دارد .
  • ویرایشگر : امکان ایجاد ، ویرایش و حذف هر گونه پست خصوصی توسط هر کاربر را دارد .
  • نویسنده : امکان ایجاد ، انتشار ، ویرایش و حذف نوشته های خصوصی توسط خودش را دارد . آنها نمیتوانند نوشته های خصوصی ایجاد شده توسط سایر کاربران را ببینند .

 

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس – برگه و مقاله

 

اولین کاری که نیاز است انجام دهید ایجاد یک نوشته و یا برگه میباشد . علاوه بر آن شما امکان ویرایش نوشته ها و برگه های موجود در سیستم را نیز دارید . در صفحه ویرایش نوشته شما باید بر روی لینک ویرایش در کنار گزینه نمایانی کلیک کنید .

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

 

پس از کلیک بر روی ویرایش شما امکان انتخاب نمایانی نوشته را از بین حالت عمومی ، رمز دار و خصوصی را خواهید داشت .

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

 

پس از آن بر روی گزینه “قبول” کلیک کرده و نوشته خود را منتشر کنید . پس از آن خواهید دید که در عنوان نوشته عبارت خصوصی و محافظت شده نمایان خواهد شد . اگر از نسخه وردپرس انگلیسی استفاده میکنید متنی مشابه تصویر زیر خواهید دید :

 

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

 

کاربرانی که نمیتوانند این مطلب را مشاهده کنند ، آن را نخواهند دید .

توجه کنید که تصاویر موجود در نوشته های خصوصی ، محافظت شده نمیباشند و در پوشه رسانه و آپلود وردپرس قابل مشاهده خواهند بود . همچنین تصاویر توسط افرادی که لینک مستقیم تصاویر را دارند قابل دسترسی خواهد بود .

 

امیدواریم که آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس به شما در ایجاد پست خصوصی در وردپرس کمک کرده باشد . خوشحال میشویم که نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید و ما را در داشتن سایت آموزشی کامل راهنمایی کنید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
3 رای, 2,33 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز