معرفی خطاهای عمومی وردپرس و راه حل های آن – قسمت سوم

معرفی خطاهای عمومی وردپرس و راه حل های آن – قسمت سوم

آموزش

امروز هم مانند قسمت های گذشته معرفی خطاهای عمومی وردپرس و راه حل های آنها اقدام به معرفی مشکلاتی که ممکن است در سیستم مدیریت محتوای وردپرس به آنها برخورد کنید خوهیم پرداخت . تا کنون 14 خطا و مشکل عمومی وردپرس برای شما توضیح داده شده است . سعی میکنیم در این مطلب و در ادامه خطاهای بیشتری را به شما معرفی کنیم .

معرفی خطاهای عمومی وردپرس و راه حل های آن – قسمت سوم

15 – آموزش رفع خطای RSS Feed

رفع خطای RSS Feed

رفع خطای RSS Feed

اکثر فید های rss ممکن است با خطا مواجه شوند و خطایی مشابه متن زیر دهند :

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity
Location: http://example.com/feed
Line Number 2, Column 1:

بر اساس مرورگری که استفاده میکنید ممکن است خطاهای متفاوتی دریافت کنید . یکی از این خطاها میتوانند مانند زیر باشد :

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/example.com/wp-content/themes/twentysixteen/functions.php:433) in /home/username/example.com/wp-includes/pluggable.php on line 1228

در این حالت ممکن است خطی پاک شده باشد یا سینتکسی به اشتباه حذف شده باشد . راحت ترین راه حل استفاده از افزونه وردپرسی رایگان Fix My Feed RSS Repair میباشد که میتواند مشکل شما را رفع کند .

16- آموزش رفع خطای 403 وردپرس

رفع خطای 403 وردپرس

رفع خطای 403 وردپرس

شاید شما در هنگام مراجعه به یک سایت این خطا را مشاهده کرده باشید . این خطا مربوط به این است که شما دسترسی به این صفحه و یا آدرس را ندارید . اگر سایت وردپرسی شما به این مشکل خورده است اولین کار برای رفع مشکل آن بررسی سطح دسترسی پوشه ها و یا فایل ها میباشد . سطح دسترسی مناسب برای پوشه 755 و فایل 644 میباشد . همچنین دیگر اقداماتی که میتوان جهت رفع این مشکل انجام داد حذف فایل htaccess در ریشه سایت شما میباشد . در صورتی که مشکل حل شد یعنی کدهای درون این فایل باعث مشکل شما میشدند . یکی از کارهای دیگر میتواند تنظیم دوباره پیوند یکتا در پنل مدیریت وردپرس ( در صورت بازشدن مدیریت سایتتان ) میباشد .

17- آموزش رفع خطای Too Many Redirects در وردپرس

رفع خطای Too Many Redirects در وردپرس

رفع خطای Too Many Redirects در وردپرس

این خطا معمولا زمانی رخ میدهد که تنظیمات پیکربندی ریدایرکت به صورت صحیح انجام نشده باشد . حتی خطا میتواند از کدهای ریدایرکت موجود در فایل htaccess سایت شما نیز باشد . بعضی از افزونه های سئو این ریدایرکت ها را تنظیم میکنند که شما میتوانید از آنها نیز کمک بگیرید . در صورتی که حلقه ای برای ریدایرکت بین دو صفحه به وجود آید این خطا نمایان خواهد شد .

18 – رفع خطای Upload: Failed to Write File to Disk

رفع خطای Upload: Failed to Write File to Disk

رفع خطای Upload: Failed to Write File to Disk

این خطا میتواند شامل چندین دلیل باشد . هر چند که اکثرا مشکل به خاطر سطح دسترسی پوشه آپلود وردپرس شما میباشد . هر فایل و پوشه باید دارای یک سطح دسترسی باشند . در صورتی که این سطح دسترسی اشتباه تنظیم شده باشد مشکل میتواند پدیدار شود . سطح دسترسی صحیح پوشه ها و فایل ها در نوشته های بالا توضیح داده شده است .

19 – آموزش رفع خطای This site ahead contains harmful programs

 رفع خطای This site ahead contains harmful programs

رفع خطای This site ahead contains harmful programs

این خطا زمانی رخ میدهد که گوگل سایت شما را بعنوان یک سایت مخرب دارای کدهای تهدید آمیز برای سیستم کاربر تشخیص میدهد و اینگونه به کاربران اخطار میدهد که این سایت دارای مشکل میباشد . از دلایل مهم بروز این مشکل به ضعف امنیتی سایت و هک شدن آن و آپلود شل میتوان اشاره کرد . همچنین این مشکل میتواند به دلیل استفاده از تبلیغات بنرهای تبلیغاتی از سایت های کلیکی باشد که در برخی موارد باعث مخرب تشخیص داده شدن سایت شما شود . آموزش رفع این مشکل در مطب رفع خطای This site ahead contains harmful programs گفته شده است .

20 – آموزش رفع مشکل از دست رفتن نوشته زمان بندی شده

رفع مشکل از دست رفتن نوشته زمان بندی شده

رفع مشکل از دست رفتن نوشته زمان بندی شده

یکی از امکانات جالب که وردپرس دارد قابلیت زمان بندی کردن نوشته میباشد . مطالبی که زودتر از وقت انتشار نوشته اید میتوانید زمان بندی کنید تا بر اساس ساعت سرور این مطلب منتشر شود . بعضی اوقات ممکن است مشکلی رخ دهد که مطلب سر ساعت منتشر نشود و در پنل مدیریت پیغام خطای از دست رفتن نوشته زمان بندی شده را مشاهده کنید . برای رفع مشکل به صورت آسان میتوانید از افزونه های موجود در مخزن افزونه وردپرس استفاده کنید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی