سلام خدمت شما عزیزان . امروز مطلبی داریم مخصوص تازه کارانی که جدیدا به جمع وردپرس کارها پیوسته اند . آموزش بررسی بروز رسانی امنیتی وردپرس مطلب امروز ما میباشد . در این آموزش سعی کردیم تا به کاربران عزیز و تازه وارد در زمینه وردپرس یاد دهیم که چگونه بروز رسانی های خود را انجام دهند ، به دنیای زیبای وردپرس خوش آمدید .

بروز رسانی امنیتی همیشه در هر سایت و هر سرور مهم میباشد . اکنون بحث ما روی وردپرس هست . وردپرس در هر نسخه از خود بروز رسانی هایی را ارائه میدهد که مشکلات امنیتی را تا آن زمان و گزارش کاربران رفع میکند . علاوه بر این بروز رسانی ها ، افزونه ها و قالب ها نیز بروز رسانی هایی از خود ارائه میدهند . مدیران سایت باید همیشه به این بروز رسانی ها توجه کنند و در صورتی که نیاز به انجام آن باشد حتما آن را اعمال کنند . ( دلیل اینکه گفتم نیاز به انجام آن باشد به این دلیل است که گاهی اوقات بروز رسانی برای قالب پیشفرض وردپرس ارائه میشود در صورتی که نیاز به آن ندارید ، در این مورد میتوانید بروز رسانی را انجام ندهید ) اما بالاخره اگر همیشه بروز بمانید خیلی بهتر است .

وردپرس صفحه ای اختصاصی دارد که بروز رسانی ها را در آن نمایش میدهد . برای انجام این کار کافیست از نوار مدیریت بالای سایت و یا از نوار کناری اقدام کنید . برای انجام اینکار با ماوس بر روی پیشخوان رفته و سپس بر روی گزینه بروز رسانی کلیک کنید .

آموزش بررسی بروز رسانی امنیتی وردپرس
آموزش بررسی بروز رسانی امنیتی وردپرس

به عنوان مثال در این صفحه مشخص است که ما 3 عدد بروز رسانی داریم . در صفحه باز شده شما اگر بروز رسانی وردپرسی نیاز داشته باشید میتوانید انجام دهید و یا افزونه های موجود برای بروز رسانی را مشاهده کنید .

آموزش بررسی بروز رسانی امنیتی وردپرس
آموزش بررسی بروز رسانی امنیتی وردپرس

 

در بالای صفحه آخرین بررسی برای بروز رسانی مشخص است ( که البته در تصویر مشخص نیست ) . شما میتوانید با کلیک بر روی گزینه بررسی مجدد این بررسی را دوباره انجام دهید . میتوانید افزونه های موجود را بروز رسانی کنید و یا اگر وردپرس شما نیاز به بروز رسانی داشت این کار را انجام دهید .

پیشنهاد میشود که قبل از بروز رسانی برای جلوگیری از بروز مشکل حتما یک فول بکآپ از سایت خود تهیه کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید .

امیدوارم از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید .