با سلام خدمت شما کاربران عزیز و گرامی سایت آی وحید . امیدوارم تا اینجای سال بهتون خوش گذشته باشه . البته بعید میدونم هیچ کدام از شما ناراحتی های مربوط به اتفاقات همین ابتدای سال که سیل و زلزله و مربوط به آن هست را نداشته باشیم . اما به هر حال باید با امید زندگی کرد . بحث رو عوض میکنیم و به سراغ آموزش خودمان میرویم . امروز میخواهیم برای شما تغییر تعداد مطالب درون صفحه بلاگ را آموزش دهیم . امیدواریم که با ما تا انتها همراه باشید .

آموزش تغییر تعداد مطالب درون صفحه بلاگ

برای انجام این مورد کار سختی نیاز نیست انجام دهید . فقط کافیست از منو تنظیمات گزینه خواندن را انتخاب کنید . گزینه ای در این قسمت برای شما به نام بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ نشان داده خواهد شد که به صورت پیشفرض در وردپرس بر روی 10 تنظیم شده است .

تغییر تعداد مطالب درون صفحه
تغییر تعداد مطالب درون صفحه

همانگونه که مشاهده میکنید این مقدار بر روی 10 هست و به نظر میرسد مقدار 10 برای سئو سایت نیز مناسب باشد . شما میتوانید این تعداد را در همین قسمت تغییر داده و در نهایت ذخیره تنظیمات را انتخاب کنید . در صورتی که بخواهید مشاوره ما را بدانید پیشنهاد میکنیم که این مقدار را بیشتر نکنید ( کم کردن این مقدار ایرادی ندارد ) ، زیرا هر چه تعداد مطالب بیشتر شود باعث زمان بردن لود سایت شما خواهد شد و سرعت سایتتان را کمی کندتر خواهد کرد . همانگونه که تعداد این مطالب در هر صفحه از بلاگ آی وحید 6 عدد میباشد .

امیدوارم که از آموزش تغییر تعداد مطالب درون صفحه استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید .