بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

افزونه ها

نظر دادن کاربران از ابتدای پیدایش کسب و کارها همیشه برای صاحبان کسب و کار مهم بوده و هست . امروز میخواهیم بهترین افزونه های نظرسنجی 2018 را خدمت شما معرفی کنیم . با استفاده از این افزونه ها شما میتوانید نظرسنجی در سایت خود قرار داده و بازخورد مناسب از کاربر دریافت کنید .

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

ما در این مطلب زیاد درباره جزئیات افزونه ها صحبت نخواهیم کرد زیرا اگر بخواهیم درباره جزئیات صحبت کنیم باید برای هر افزونه یک مطلب جدا نوشت . سعی ما بیشتر تمرکز روی معرفی کردن این افزونه ها و توضیحات کلی درباره کارکرد آنهاست تا خودتان بر روی یک سایت وردپرس آن را نصب و نتیجه کار با آن را مشاهده کنید .

1. WPForms

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

یکی از افزونه های خوب فرم ساز که امکان قرار دادن نظرسنجی در آن نیز وجود دارد . البته لازم به ذکر است از بین افزونه های اعلام شده در این لیست ، این افزونه تنها افزونه ای است که به صورت تجاری موجود است و برای استفاده از افزودنی های آن باید هزینه پرداخت کنید . شما میتوانید فرم ها و فیلدهای مربوط به نظرسنجی را به صورت کشیدن و رها کردن و گرافیکی ایجاد و ویرایش کنید . نتایج نظرسنجی به صورت خودکار پس از انتخاب و ثبت رای توسط کاربر به وی نمایش داده خواهد شد . همچنین این امکان را خواهید داشت که نتایج نظرسنجی را در هر مکانی از وبسایت خود قرار دهید .

2. YOP Poll

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

این افزونه از سری افزونه های رایگانی است که به شما امکان ایجاد نظرسنجی آنلاین به صورت ساده و آسان خواهد داد . شما میتوانید با استفاده از این افزونه نظر سنجی های خود را زمان بندی کنید و همچنین آنها را در چندین صفحه قرار دهید . امکان محدود کردن ثبت نظر به کاربران مهمان و یا ثبت نام شده ها نیز در این افزونه وجود دارد .

3. WP-Polls

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

افزونه Wp Poll از افزونه های محبوب و رایگان در زمینه نظرسنجی میباشد . امکان تنظیمات ساده در عین حال کاربردی برای افزونه از جمله تنظیم تاریخ شروع و پایان و همچنین اجازه ثبت بیش از یک نظر باعث شده این افزونه جزو افزونه های پرکاربرد شود .

4. Polldaddy Polls and Ratings

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

Polldaddy یکی دیگر از افزونه های محبوب و رایگان نظرسنجی وردپرسی میباشد که به شما امکان ایجاد و مدیریت نظرسنجی را در پنل پیشخوان میدهد . شما میتوانید یک نظرسنجی چند گزینه ای ایجاد کرده ، برای آن تاریخ یا زمان شروع و پایان مشخص کنید ، نمایش یا عدم نمایش نتایج نظرسنجی را مشخص کرده ، قالب و ظاهر آن را ویرایش کنید و بسیاری کارهای دیگر .

این افزونه به کاربر اجازه چندین ثبت نظر نمیدهد که آن هم بر اساس فیلترینگ آی پی میباشد . این افزونه رایگان بوده اما برای استفاده و داشتن کلید API نیاز به یک حساب از سایت WordPress.com خواهید داشت .

5. Responsive Poll

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

بهترین افزونه های نظرسنجی 2018

همانگونه که از نام این افزونه پیداست تمرکز بیشتر افزونه روی بحث تمام ریسپانسیو بودن است که آن را به یک افزونه خاص تبدیل میکند . شما میتوانید چندین نظرسنجی در یک صفحه قرار دهید . نظرسنجی های چند انتخابی قرار داده و با افکت های زیبا نتایج نظرسنجی را به کاربر نمایش دهید . این افزونه همچنین به شما اجازه میدهد که برای هر جواب یک تصویر قرار دهید . همچنین امکان کپی کردن از یک نظرسنجی دیگر نیز در این افزونه وجود دارد .

ما 5 افزونه را به شما معرفی کردیم . انتخاب افزونه نهایی برای وبسایت به عهده خودتان میباشد . باید سعی کنید افزونه هارا بررسی کنید و پس از آزمون خطاهای مختلف به سراغ افزونه دلخواه خود بروید . امیدواریم که از مطلب بهترین افزونه های نظرسنجی 2018 استفاده و لذت برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی