دانلود اکشن فتوشاپی ساختمانی

دانلود اکشن فتوشاپی ساختمانی

آموزش

سلام خدمت شما دوستان گرامی . امروز با مطلب دانلود اکشن فتوشاپی ساختمانی در خدمت شما هستیم . این اکشن جلوه زیبایی به تصاویر شما میدهد که میتوانید در ادامه آن را دانلود و در مطالب خود از آن به راحتی استفاده کنید .

دانلود اکشن فتوشاپی ساختمانی رایگان

این اکشن راحت ترین راه برای دادن استایل زیبای نقشه کشی ساختمانی به تصاویر شما محسوب میشود . کسانی که با نرم افزارهای نقشه کشی و sketchup کار کرده باشند .با موارد و کاربردهای این اکشن و در واقع علامت های مختلفی که پس از اجرای اکشن در تصویر شما به وجود می آید آشنایی کامل خواهند داشت .

ساختار این اکشن به گونه ای است که به راحتی وقت شما را برای ساعت های متوالی حفظ کرده و در زمان شما صرفه جویی قابل توجهی انجام خواهد داد . به گونه ای که حتی تا 5 دقیقه زمان برای تبدیل تصویر خود به چیزی که مد نظرتان میباشد نیاز خواهد داشت !

لازم به ذکر است که این اکشن تنها در فتوشاپ با زبان انگلیسی جواب میدهد پس در صورتی که فتوشاپ فارسی استفاده میکنید ممکن است جواب لازم را از آن نگیرید . نمونه ای از عملکرد این اکشن در تصویر زیر قابل مشاهده میباشد . همچنین برای دانلود این اکشن زیبا میتوانید از جعبه پایین همین نوشته اقدام کنید .

دانلود اکشن فتوشاپی ساختمانی رایگان
5مگابایت
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
(اولین رای را شما ثبت کنید)
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421