آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس

آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس

آموزش

با سلام خدمت شما کاربران گرامی . امروز آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . با این آموزش میتوانید آیکون های شبکه اجتماعی را به منو سایتتان اضافه کنید .

آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس

بهترین مزیت آموزش آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس این است که شما میتوانید با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن به راحتی جای منوهای خود را تغییر دهید . برای انجام این کار باید افزونه Menu Image را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی به منوی نمایش رفته و گزینه فهرست ها را انتخاب کنید . سپس یک منو جدید ایجاد کرده و برای مثال نام آن را شبکه های اجتماعی قرار دهید . در هنگام ایجاد یک گزینه برای این فهرست شما دو دکمه جدید خواهید دید .

آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس

آموزش افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو در وردپرس

 

افزونه این امکان را به شما میدهد تا برای منو خود دو نوع تصویر آپلود کنید . اولین تصویر که با نام Menu image مشخص شده تصویر منو در حالت معمولی است . تصویر دوم با نام image on hover برای زمانی است که با ماوس بر روی گزینه میروید . پس از انتخاب و آپلود تصویر گزینه های دیگری نیز برای سفارشی سازی آن در صفحه فهرست خواهید دید .

 

 

شما میتوانید اندازه و موقعیت آن را مشخص کنید . حتی این امکان را خواهید داشت که مشخص کنید عنوان منو نمایش داده شود یا خیر . در صورتی که گزینه Hide را انتحاب کنید عنوان منو مخفی شده و تنها تصویر آپلود شده نمایش داده خواهد شد .

 

 

در نهایت در پایان کار شما میتوانید فهرست خود را ذخیره کرده و نتیجه را در سایت خود مشاهده کنید .

 

همچنین برای کسانی که علاقه دارند منو خود را در نوار کناری قرار دهند ، این افزونه ابزارکی برای قرار دادن منو در نوار کناری یا به اصطلاح سایدبار دارد . پس از ساخت فهرست میتوانید فهرست خود را در این قسمت قرار دهید .

 

 

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید . خوشحال میشویم نظر خود را درباره این مطلب با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 2,50 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421