آموزش ایجاد برگه جدا برای بلاگ وردپرس

آموزش ایجاد برگه جدا برای بلاگ وردپرس

آموزش

اگر شما از آن دسته افراد و صاحبان سایت هستید که میخواهید بلاگ شما دارای صفحه جدایی از صفحه اصلی سایتتان باشد آموزش ایجاد برگه جدا برای بلاگ وردپرس برای شما بسیار مناسب است . در این آموزش به شما توضیح خواهیم داد چگونه برگه ای از سایت خود را جدا کنید و آن را به بلاگ سایت خود اختصاص دهید .

اگر شما سایت آی وحید را دیده باشید ، متوجه خواهید شد که منظور ما چیست . صفجه اصلی سایت از بلاگ آن جدا است و ظاهر متفاوتی نسبت به صفحه اصلی دارد . برای انجام این کار روش های مختلفی وجود دارد و ما امروز میخواهیم ساده ترین روش را به شما توضیح دهیم .

در ابتدا از قسمت مدیریت و از منو برگه ها گزینه افزودن برگه جدید را انتخاب میکنیم . سپس برگه جدید را برای خود ایجاد و لینکی برای آن در نظر میگیریم . به عنوان مثلا بلاگ یا Blog . در نوار کناری صفحه و زیر مجموعه بخش ویژگی های برگه گزینه ای به نام قالب را مشاهده خواهید کرد .

آموزش ایجاد برگه جدا برای بلاگ وردپرس

در صورتی که قالب شما این قابلیت را دارد که قالبی برای مدیریت تعریف شده باشد میتوانید آن را از لیست بین قالب های برگه انتخاب کنید . در غیر این صورت میتوانید قالب پیشفرض را انتخاب کرده و یا اینکه از طراح قالبتان بخواهید این برگه را برای شما طراحی کند . اگر هم که خودتان طراح قالبتان هستید انجام این کار دست شما را میبوسد !

پس از اینکار از منو تنظیمات گزینه خواندن را انتخاب کنید . اولین گزینه این بخش به شما نشان دهنده این است که میتوانید برای صفحه بلاگ یا اصلی خود صفحه خاصی را از بین صفحات موجود انتخاب کنید . برای اینکه بتوانید برگه دلخواه خود را انتخاب کنید باید گزینه ” یک برگه یکتا “ را انتخاب کنید .

مشخص کردن صفحه بلاگ در وردپرس

تنها کاری که در این قسمت نیاز است انجام دهید این است که برگه ای برای بلاگ خود انتخاب کنید . همچنین صفحه را نیز میتوانید برای صفحه نخست سایت خود انتخاب کنید .

در صورتی که میخواهید بلاگ در منو بالای سایت شما نمایش داده شود میتوانید از قسمت فهرست ها ، گزینه ای برای اتصال به برگه بلاگ خودتان را قرار داده تا به راحتی لینک آن به کاربرانتان نمایش داده شود . دقیقا مانند چیزی که در سایت آی وحید آن را مشاهده میکنید .

بلاگ در فهرست سایت وردپرس

امیدوارم که از آموزش ایجاد برگه جدا برای بلاگ وردپرس استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید . احتمالا این مطلب آخرین مطلبی باشد که در بلاگ آی وحید در سال 1398 منتشر خواهد شد . لذا پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را به همه شما عزیزان تبریک میگوییم و امیدواریم در سال جدید مشکلاتی و سختی های که در سال 98 برای ما رخ داد را دوباره شاهد نباشیم ، علی الخصوص بیماری کرونا .

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
4 رای, 5,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی