روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

آموزش

سلام خدمت دوستان عزیز . همانطور که میدانید جشن هالووین که البته مربوط به کشورهای خارجی است کم کم نزدیک است . این مراسم نه تنها در خارج از کشور بلکه در داخل کشورمان ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد . البته بعضی از افراد نیز علاقه مند هستند که بر اساس همین مناسبت ظاهر سایت خود را تغییر دهند . به همین دلیل امروز آموزش روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس برای شما عزیزان آماده کرده ایم .

روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

1- افزودن شمارش معکوس رایگان هالووین

برای افزودن شمارشگر معکوس هالووین به صورت رایگان به وردپرس خود میتوانید از افزونه Halloween Countdown استفاده کنید . روش نصب افزونه بسیار آسان است و مانند سایر افزونه های وردپرسی نصب میشود . پس از نصب آن و انجام تنظیمات شما قادر خواهید بود با استفاده از کد کوتاه [hcount]  در هر قسمت وبسایت خود حتی با ویجت این شمارشگر را نشان دهید .

روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس
روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

2- استفاده از فونت های نوشته هالووین

جلوه دیگری که میتوان از هالووین به سایت خود داد با استفاده از فونت های زیبای هالووین میباشد . در این حالت میتوانید از فونت های گوگل استفاده کنید . بعنوان مثال میتوانید از سه فونت Shojumaru, Bungee Inline, Ranchers استفاده کنید .

روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس
روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

3- طراحی یک قالب هالووین با Canva

Canva یک سایت طراحی هست که با ابزارهایش به شما طعم راحتی در طراحی و کنار هم قرار دادن عناصر را میدهد . در این سایت که پایگاه داده قوی برای نمونه های طراحی مختلف نیز میباشد میتوانید طراحی های دیگران را مشاهده کنید و علاوه بر آنها اقدام به طراحی قالب برای سایت خود کنید . علاوه بر طراحی قالب شما میتوانید تصویر نیز برای خودتان طراحی کنید .

4- دکوراسیون هالووین به سایت خود اضافه کنید

شاید نخواهید قالب سایت خود را عوض کنید و یا به فونت خود دست بزنید . در این صورت میتوانید تنها به افزودن دکوراسیون هالووین به سایت خود اکتفا کنید . افزونه  Halloween Panda در این زمینه میتواند به شما کمک زیادی کند و شکلک های مربوط به هالووین را به سایت شما اضافه کند . فقط کافی است افزونه را نصب و فعال و تنظیمات آن را انجام دهید و شکلک مورد دلخواه خود را به آن اضافه کنید .

روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس
روش های افزودن جلوه هالووین به وردپرس

همچنین شما در کنار موارد گفته شده میتوانید از قالب های انگلیسی وردپرس در این زمینه نیز استفاده کنید . 3 قالب پیشنهادی ما در این مورد میتواند Halloween ، Zombie Apoclypse و Blackoot Lite باشد . میتوانید ظاهر آنها را بررسی و هر کدام که خواستید را به سایت خود اضافه کنید . امیدوارم از این آموزش استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 1,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421