آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

آموزش

سلام خدمت کاربران عزیز . امروز آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس را برایتان آماده کرده ایم . چکیده بخش کاربردی در بلاگ نویسی میباشد که در نوشته های شما موجود است . در برگه ها این قسمت وجود داشت که متاسفانه از نسخه 3.1 وردپرس به بعد این امکان حذف شد . در صورتی که میخواهید چکیده را به برگه های خود اضافه کنید میتوانید از این مطلب استفاده کنید .

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

برای اینکار باید فایل Functions در پوشه قالب خود را ویرایش کنید . برای ویرایش از مسیر /wp-content/themes/yourtheme/functions.php اقدام میکنیم . توجه داشته باشید که باید به جای yourtheme نام پوشه قالب خود را باز کنید . به فرض ما میخواهیم قالب 2017 وردپرس را تغییر دهیم . تصویر زیر گویای مسیر پیموده شده برای ویرایش فایل functions.php میباشد .

 

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس

 

 

بعد از اینکه فایل را با ویرایشگر متنی مناسب باز کردید به خط آخر رفته و کد زیر را به آن اضافه کنید :

 add_post_type_support( 'page', 'excerpt' );

حال نوبت به امتحان کردن رسیده است . به سراغ پیشخوان وردپرس خود بروید ، یک برگه ایجاد کنید . در پایین ویرایشگر متنی شما قادر به مشاهده چکیده خواهید بود . امیدوارم که از آموزش افزودن چکیده به برگه های وردپرس استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 

پسورد فایل ivahid.com
امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
5 رای, 2,00 از 5
Loading...

از سال 88 کار در زمینه ی سایت را شروع کرده و در زمینه های مربوط به هاستینگ ، سامانه های پیام کوتاه فعالیت دارم . فعالیت اخیر رسمی بنده پشتیبانی سیستم فروشگاهی مجنتو در ایران در تیم پرشین مجنتو و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت آی وحید میباشد.

مشاهده مقاله من : درگاه های واسط پرداخت و مزایا نسبت به PSP

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

2842 442121
پکیج برنامه نویس واقعی