مواردی که باید قبل از طراحی سایت فروشگاهی بدانید!

پیشگفتار : با سلام و عرض ادب و احترام ؛ درا ین مقاله قصد دارم شما را با سیستم طراحی سایت فروشگاهی آشنا کنم، اگر به طراحی سایت فروشگاهی نیازمند هستید حتمأ این مقاله را مطالعه نمایید.

مشخص کردن هدف یکی از مهمترین معیار برای شروع فعالیت و آغاز تجارت مخصوصأ تجارت الکترونیک است، پس از اینکه هدف خود را انتخاب کردید به عنوان مثال : سایت فروشگاهی لوازم دیجیتال ، سایت فروشگاهی لوازم خانگی و … باید سراغ معیار های بعدی بروید.

مزایا طراحی سایت فروشگاهی

امروزه در بازار ایران بسیاری بر این باور هستند که در صنف شغلی خود اقتصاد و کار تمام شده است و دیگری امیدی به کسب و کار خود ندارند، اما تا به حال با خود فکر کرده اید که داشتن یک فروشگاه در یک منطقه از سطح شهر فقط و فقط مشتریان آن میتوانند از همان منطقه باشند ؟ چرا که فروشگاه شما فقط توسط مردمان همان منطقه دیده میشود! ولی با داشتن یک سایت فروشگاهی ، فروشگاه شما در تمام جهان ( مخصوصأ کشور ایران ) قابل نمایش است و محدودیت مشتری ندارد، که این یکی از مهمترین مزایا طراحی سایت فروشگاهی است.

اغلب مشاغل موفق در موضوعات مختلف از جمله فروش لوازم دیجیتال ( موبایل، تبلت ،لپ تاب و … ) ، فروش لوازم خانگی ، فروش انواع و اقسام موارد مورد نیاز روزمره شما امروزه به صورت آنلاین یا توسط همان فروشگاه اینترنتی بفروش میرسد که با طرحی سایت فروشگاهی میتوانید محصولات و تولیدات خود را به مشتریان سراسر کشور ارائه دهید.

کسب درآمد از طریق سایت فروشگاهی

اگر به دنبال کس درآمد از طریق سایت فروشگاهی هستید میتوانیم دو راه پیش روی شما بگذاریم :

  1. کسب درآمد از طریق دریافت پورسانت در همکاری فروش ( وابسته )
  2. کسب درآمد از طریق طراحی سایت فروشگاهی و شروع تجارت ( مستقل )

اگر شما محصولی برای فروش و عرضه در بازار ندارید، اگر سرمایه کافی برای شروع یک تجارت را ندارید میتوانید از راه اول کسب درآمد کنید، که این روش بدین صورت است که یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی انجام میدهد و محصوالات خود را از طریق اینترنت بفروش میرساند که کار شما همکاری در فروش میباشد که با قرار دادن محصوالات آن شرکت در سایت یا وبلاگ خود میتوانید با فروش هر محصول به صورت درصدی از شرکت فروشنده پورسانت دریافت نمایید. ( توصیه نمیکنم..! )

اگر شما محصولاتی برای ارائه در بازار دارید و از سرمایه کافی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برخوردار هستید میتوانید از روش دوم یعنی طراحی سایت فروشگاه  مستقل اقدام نمایید و برای شروع فعالیت تجاری خود در فروش کالا های اینترنتی از طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنید!

اکنون اگر قصد طراحی سایت فروشگاهی دارید میتوانید سایت فروشگاهی خود را به شرکت طراحی سایت ای وحید بسپارید.

هم اکنون برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی و استعلام تعرفه اینجا کلیک نمایید.

مشاهده برخی از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی

شاد و پیروز باشید / کامیاب