تولید محتوا رپورتاژ آگهی

رپورتاژ یکی از بهترین روش های بازاریابی محتوا است که برای توضیحاتی در رابطه با یک محصول و کارآیی آن یا هر گونه خدماتی سعی در ارائه یک گزارش توصیفی دارد. این محتوا با انتشار در سایت های معتبر و پربازدید مسیر جدیدی از ترافیک را به سوی سایت شما باز می کند و تا بتوانید یک اعتبار پرسود داشته باشید. خدمات تولید محتوا رپوتاژ آگهی در آی وحید براساس جدیدترین تکنیک سئو ارائه می شود تا با بک لینک های قدرتمند و موثر که دریافت می کنید سرمایه گذاری قدرتمندی را برای کسب و کار خود داشته باشید ، بر خلاف تبلیغات بومی با مشتریان هدف در ارتباط باشید و برای طولانی مدت ترافیک زیادی را دریافت کنید.

web design
سفارش تولید محتوا

تاثیر رپورتاژ آگهی در کسب و کار ها

رپورتاژ آگهی که برای شما تدوین می شود با حفظ هویت تبلیغاتی خود به زبان خبری در سایت های پربیننده منتشر می شود و به شکل محتوای سرمقاله یا مصاحبه در وب قرار می گیرد. متن رپورتاژ به دلیل توضیحاتی که در خصوص یک فعالیت ، خدمات و محصول دارد به دلیل تغییرات هوشمندانه ای که در سال های اخیر داشته به سادگی می تواند بر اساس کلمه کلیدی خاص بی طرفانه پیرامون موضوعی نوشته شود. البته یک رپورتاژ به دلیل بک لینک ها دائمی هرگز از وب سایت ها پاک نمی شوند و به دلیل متن جالبی که برای آن تدوین می شود محتوایی جالب ، مفید و قانع کننده برای کاربران دارد. از این طریق کمک می کند تا آنها به موضوع علاقه مند می شود و مشتاق دریافت اطلاعات باشند.

در نوشتن رپورتاژ آگهی چه نکاتی در نظر گرفته می شود

یک رپوتاژ آگهی برای موفق شدن نیاز دارد مطابق استاندارد مشخصی ایجاد شود و لحن مناسب مخاطبان شما را داشته باشد. آی وحید با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های لازم از جمله موارد زیر آگهی تبلیغاتی منحصر به فردی را برای شما می نویسد که  در نهایت رپورتاژ اگهی شما ویژگی هایی از جمله موارد زیر را داراست :

  • ✓ محتوای تبلیغاتی در عین اطلاع رسانی بهترین و شاخص ترین ویژگی خدمات یا محصولی را نشان می دهد.
  • ✓ لحن مشابه متن های انتشارات ساده است و موضوعی جذابی را برای کاربران فراهم می کند.
  • ✓ با در نظر گرفتن پرسونای مخاطب پیام تبلیغاتی نوشته می شود.
  • ✓ خوانندگان آگهی را تبلیغاتی احساس نمی کنند و فقط به کمک های استدلال آماده دریافت اطلاعات می شوند.
  • ✓ یک پیشنهاد ویژه را در دل خود جای دارد و مانند یک سورپرایز عمل می کند.
سفارش تولید محتوا
تفاوت آی وحید

مشاوره رایگان تولید محتوا رپورتاژ آگهی آی وحید

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی و مادام العمر است و معمولا در سایت های پربیننده قرار داده می شوند که محتوای سایت پاک نمی شود و با این ماندگاری کمک می کند، محتوای رپورتاژ آگهی همیشه در معرض دید باشد. در دنیای وسیع اینترنت رپورتاژ به محتوایی نیاز می رود که حتی با گذر زمان کهنه نشود و جذابیت خود را برای مخاطب حفظ کند. همچنین باید بتواند ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد و راه را برای تبلیغ کسب و کار باز کند.
برای شروع کافیست از تیم محتوای آی وحید مشاوره بگیرید تا طرح اولیه به کمک محتوای خام آماده شود و با ایجاد احساس خوب در مسیر اهداف معتبر و انسانی احتمال خواندن محتوای رپورتاژ آگهی ، بالا برده شود. تیم مشاوره آی وحید کمک می کند تا تصاویر جذابی را با ویرایش های گرافیکی برای متن خود ایجاد کنید و یک رپورتاژ فوق العاده و جذابی را برای تاثیرگذاری داشته باشید.

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه تولید محتوا دارید؟

هزینه تولید محتوا

قیمت تولید محتوا رپورتاژ اگهی

آی وحید سفارش اعلانات تبلیغاتی شما را در 200 تا 2000 کاراکتر بر اساس درخواست مشتریان ، محتوای حمایتی با اضافه شدن مواردی چون اطلاعات تماس و آدرس در معرفی یک شرکت برند به صورت کاملا تخصصی تدوین می کند که در عین منحصر به فرد بودن در نتایج جستجو بهینه باشد و نتیجه مطلوب شما را حاصل کند. بنابراین قیمتی که شما بر اساس پیش فاکتور خود دریافت می کنید با توجه به تمام موارد و زمانی که صرف طراحی آن شده درنظر گرفته می شود.

portal

پرتال آی وحید

از مشاوره رایگان برای آغاز مسیر رشد یک کسب و کار تا ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی پورتال، بهینه سازی و میزبانی سایت و… تیم آی وحید همراه و پشتیبان شما است و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهد بود. به همین منظور و برای سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان آی وحید راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین کارشناسان و مشاوران ما و شما عزیزان باشد. از طریق پورتال آی وحید می‌توانید درخواست ها و خدمات موردنظر خود را مدیریت کرده و ساده و سریع تر با آی وحید در ارتباط باشید. با ما همراه شوید!

سوالات متداول

رپورتاژ آگهی چیست ؟

در رپورتاژ آگهی به هدف بالا بردن ترافیک محتوایی را به صورت خبری تبلیغ می کنیم تا به کمک بک لینک آن آمار سایت را افزایش دهیم. آی وحید با نوشتن یک رپورتاژ جذاب رسیدن به ترافیک بالا را برای شما ممکن می کند تا بتوانید به سئو سایت خود تاثیر بگذارید.

رپورتاژ آگهی چه فایده ای دارد ؟

در هر موضوعی که یک کسب و کار نیاز به دیده شدن دارد ، رپورتاژ کمک می کند با تبلیغی خبری اعتبار برند خود را افزایش دهید و نتیجه ای در بازدید و هدف خاص خود داشته باشید.

آیا رپورتاژ در آمار بازدید و فروش وب سایت تاثیر می گذارد ؟

به طور کلی هر رپورتاژی با هدف افزایش آمار بازدید طراحی می شود و بسته به سایتی که برای انتشار رپورتاژ خود قرار داده می شود، در میزان های متفاوتی آمار سایت را بالا می برد.

یک رپورتاژ آگهی در چه مراحلی ایجاد می شود ؟

پیدا کردن ایده ، انتخاب عنوان یا تیتر رپورتاژ ، تعیین منابع ، ایجاد متن ، بررسی سئو و پیدا کردن تصویر مرتبط و بهینه سازی لینک و در نهایت برنامه زمانی انتشار مراحلی هستند که در تهیه یک رپورتاژ آگهی باید درنظر گرفت.

چگونه رپورتاژ آگهی در آی وحید سفارش دهم ؟

شما می توانید از طریق پورتال آی وحید با ایجاد پیش فاکتور با توضیحاتی رپورتاژ دلخواه سفارش خود را ثبت کنید یا قبل از ثبت با مشاوران تصمیم بهتری در تهیه ریپورتاژ داشته باشید.

هزینه یک رپورتاژ آگهی چگونه حساب می شود ؟

نگارش متن به علاوه انتشار در سایت های ناشر هزینه یک رپورتاژ را تعیین می کند. آی وحید برای انتشار رپورتاژ آگهی شما سعی در صرفه جویی در زمان ، دریافت مشاوره و همین طور خدمات مختلف در هنگام انتشار آگهی است و مناسب ترین قیمت را برای انتشار رپورتاژ آگهی شما در نظر دارد.

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
2 رای, 3,00 از 5
Loading...
2842 442121