سفارش تولید محتوا

محتوا در مهم ترین قسمت تلاش های دنیای بازاریابی دیجیتال قرار می گیرد. به همین دلیل تیم تولید محتوا آی وحید سعی دارد با کیفیت بالا خدمات خود مهر تاییدی برای ارائه محصولات و خدمات شما داشته باشد. البته در ابتدا باید ببینیم چه توقعی از محتوای خود داریم اگر هدف از محتوا آگهی از برند است باید اعتماد پذیری ، ایجاد محبوبیت در اولویت قرار بدهیم یا اگر قصد تبلیغ محصولی را داریم، باید محتوایی بنویسیم که جذابیت و قابلیت های محصول یا خدمات را به مخاطب نشان دهد.
خدمات تولید محتوا به عنوان بازاریابی موفق در گستره وسیعی قرار می گیرد، می تواند در هر تجارتی لزوم خود را در موفقیت نشان دهد و راهی معتبر برای کسب در آمد باشد. برای شروع به چرایی، چیستی و چگونگی تولید محتوا در مسیر به توضیحاتی خواهیم پرداخت.

web design
سفارش تولید محتوا

تولید محتوا چه هدف یا مزیت دارد؟

تولید محتوا کمک می کند تا بتوانیم پل ارتباطی لازم را با کاربران برقرار کنیم اما این پل برای یه کسب و کار چه نقشی دارد؟ اگر بخواهیم ساده تر نیاز هر کسب و کاری را به محتوا توضیح بدیم باید در نظر بگیریم تولید محتوا راه رسیدن به اقتدار، اعتبار و موفقیت برند است تا بتوانید روابط ماندگاری با مخاطبان خود داشته باشید و به عنوان متخصص در حوزه خود شناخته شوید.

بنابراین تولید محتوا می تواند :

  • هویت برند را بسازد به طوری که هر فردی با دیدن اسم برند، کسب و کار شما را بشناسد.
  • الهام بخش و تاثیرگذار باشد.
  • افزایش فروش و اعتبار به همراه خود بیاورد.
  • روابط با مشتریان را توسعه دهد.
  • رشد و موفقیت را به آخر برساند.

تولید محتوای وب چیست

تولید کننده محتوای وب با هدف هدایت ترافیک به صفحات وب سعی می کند محتوایی ایجاد کند که اول از همه برای موتورهای جستجو قابل درک باشد و ثانیا با هدف ما یعنی جلب رضایت کاربری دقیقا هماهنگی داشته و بتواند مانند راهکار موثر برای تعامل با مشتریان در برنامه های یک کسب و کار قرار گیرد.

your position background

تولید محتوای وب چیست

تولید کننده محتوای وب با هدف هدایت ترافیک به صفحات وب سعی می کند محتوایی ایجاد کند که اول از همه برای موتورهای جستجو قابل درک باشد و ثانیا با هدف ما یعنی جلب رضایت کاربری دقیقا هماهنگی داشته و بتواند مانند راهکار موثر برای تعامل با مشتریان در برنامه های یک کسب و کار قرار گیرد.

محتوای متنی
01
محتوای ویدئویی
02
محتوای گرافیکی
03
محتوای صوتی
04
محتوای فروشگاهی
05
ریپورتاژ آگهی
06
محتوای اینستاگرام
07
01

محتوای متنی

یک محتوای متنی آغازگر هرگونه تولید محتوای وب است یعنی برای ایجاد هر محتوایی ما نیاز به متنی داریم که اطلاعات را با حروف ، اعداد در قالب عبارات و پاراگراف بیان کند. حال این محتوا می تواند از تجزیه و تحلیل یک موضوع تخصصی تا مقایسه و تفسیر متنی در مورد یک عنوان خاص باشد. محتوای متنی می تواند در 5 سطح عمومی ، تخصصی، اجتماعی، تبلیغاتی، فروشگاهی ارائه شود و به طور کلی مانند یک مرجع دم دست در کمترین زمان نیاز کاربران را پاسخ بدهد.

02

محتوای ویدئویی

به طور معمول هر محتوایی که دارای ویدئو باشد در دسته محتوای ویدئویی قرار می گیرد. محتوای ویدئویی در جهت بازاریابی متناسب با برند برای استفاده بهینه بینندگان در قالب های مختلف چون گیف، فیلم زنده، ویدئوی ضبط شده، وبینار و حتی تصاویر متحرک ارائه می شود. یک محتوای ویدئویی با احتمال کپی کمتر، اشتراک گذاری بیشتری نسبت به محتوای دیگری دارد و می تواند به عنوان یک استراتژی فوق العاده قوی بیشتر از یک عکس، محصول یا خدمات را تفسیر کند.

03

محتوای گرافیکی

نسخه تصویری یک مفهوم ، استراتژی یا ایده محتوای گرافیکی است که به خاطر ارتباط تصویری قدرتمند مغز انسان بهتر از راه های دیگرکمک می کند تا یک محتوا سریع تر پردازش شود و اطلاعات را منتقل کند. محتوای گرافیکی به صورت اینفوگرافیک، سوشیال مدیا و انواع مختلفی از تصویر در زمان کمتر و بازدهی بهتر حتی تا 80% می تواند تاثیرگذاری نام تجاری را افزایش دهد.

04

محتوای صوتی

محتوای صوتی یک گزینه اضافه و اختیاری برای استفاده از مطالب است که شنوندگان می تواند در هر حالتی در روز در نشستن و حرکت آن را گوش کنند. پادکست ها، جستجوی صوتی ، تبلیغات و کتاب صوتی همه از انواع محتوای صوتی هستند که امروزه توانسته اند در میان مردم جای خود را باز کنند، در معمول ترین حالت محتوای آموزشی در اختیار کاربران در فضای وب قرار گیرند یا حتی به صورت تبلیغات صوتی در فرمی کوتاه به قطعات طولانی لینک ایجاد کنند.

05

محتوای فروشگاهی

محتوای فروشگاهی با پیشنهاد به مشتری باقوه سعی می کند، اطلاع رسانی کافی و خدمات ویژه ای را برای افراد داشته باشد تا آنها را ترغیب به خرید کند. یک محتوای فروشگاهی با داشتن یک استراتژی قوی می تواند آموزنده ، جالب ، بهینه شده در موتور های جستجو باشد و به بالا آمدن رتبه سایت کمک کند.

06

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی شکلی هوشمندانه از تبلیغات آنلاین است که با یک متن توصیفی از محصول یا خدمات در یک سایت معتبر ، برای یک سایت ترافیک دریافت می کند. بنابراین هر محتوایی که با رعایت اصول گزارش نویسی توصیفی یا تحلیلی همراه شود با انتشار در سایت راهی به مخاطبان جدید پیدا می کند. یک رپورتاژ آگهی با اضافه کردن شعار برند یا محصولات در یک سایت پربازدید اثرگذاری بهتری نسبت به تبلیغات بومی دارد و به همین دلیل امروزه توانسته سهم بزرگی را از تبلیغات آنلاین را به خود اختصاص دهد.

07

محتوای اینستاگرام

هدف از تدوین محتوا برای اینستاگرام ایجاد یک ارتباط نزدیک تر با کاربران است بنابراین تدوین استراتژی با برنامه مشخص و پیدا کردن زمان مناسب برای انتشار همراه می شود تا بیشترین تعامل دریافت شود و بر روی تجارت تاثیر بگذارد. اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم بصری زمانی اثر بخش می شود که محتوای اختصاصی متناسب با برند رنگ و فیلتر محدودتری بازدید بهینه تری داشته باشد.

سفارش تولید محتوا آی وحید

یک محتوای متنی در هر زمینه ممکن زمانی می تواند انتشار قدرتمندی را از خود به جای بگذارد که قبل از سفارش پروژه اطلاعات دقیقی مانند لینک های مرجع، کلمه کلیدی، کلمات پرتکرار و اطلاعات لازم دیگر را مشخص کند و درک ما را از ایده های شما کامل کند. ما در آی وحید در کمترین زمان ممکن اطلاعات کسب و کار شما را جمع آوری می کنیم و یک محتوای پر مخاطب برای کسب و کار شما تولید می کنیم.

تولید محتوای صوتی آی وحید برای بازاریابی و توزیع محتوا ی شما ، امکانی را فراهم می کند تا در ذهن ها ماندگارتر بمانید و راه متفاوتی را با استاندارد های گوگل برای توضیحات خود داشته باشید. محتوای صوتی در قالب پادکستی جذاب کمک می کند تا امتیاز بهتری در سئو داشته باشید.

محتوای ویدئویی جزء خدمات مهم یک شرکت فعال به حساب می آید. بنابراین سفارشی که برای تولید محتوای ویدئویی در آی وحید ثبت می کنید این تضمین را به شما می دهد تا با درنظر گرفتن برند ، ایده ، متن کاملا سئو شده کیفیت بالایی را دریافت کنید.

سایت فروشگاهی نیاز به محتوای مفیدی بر اساس اصول سئو دارد که بتواند به قدر کافی برای کاربران جذاب باشد و در نهایت انتخاب را آسان و با درگیر کردن مشتریان منجر به کسب درآمد شود. محتوای که برای شما در آی وحید ایجاد می شود با کلمه کلیدی مرتبط به بیان ویژگی و مقایسه محصول یا خدمات پرداخته می شود تا پویا و زنده بودن سایت را نشان دهد و نتیجه دلخواه حاصل کند.

محتوایی که برای ریپورتاژ ایجاد می شود با انتخاب تصویر به یاد ماندنی یک برند را توصیف می کند تا بر اساس بازه زمانی دلخواه برای مخاطبان هدف جذاب باشد و در ذهن آنها نفوذ کند. تیم محتوا آی وحید بر اساس هدف تجاری شما با تمرکز بالایی محتوایی کاملا سئو شده همراه تیر جذاب و جالب برای اطمینان دارد تا بتوانید به نتیجه تجاری خود برسید.

محتوای اینستاگرام در آی وحید بر اساس ایده های شما الخصوص موضوعاتی که در روزمره گی کاربران بیشتر به چشم می خورد به صورت کاملا خلاصه و کارآمد و منحصر به فرد ایجاد می شود. محتوای ایجاد شده با توجه به جنبه بصری در فرم های متنوعی ارائه می شود تا به کمک هشتگ ها فراتر از مشاهده تصاویر برای یک تجارت آنلاین مفید و مناسب باشد.

تفاوت آی وحید

مشاوره رایگان تولید محتوا

دنیای محتوا با سرعت سرسام آوری رو به جلو در حرکت است بنابراین در هر مرحله ای از تولید محتوا استراتژی و تعیین هدف تا انتشار محتوا با مشاور تخصصی از جدید و موثرترین روش بازاریابی محتوا بهره گیرید و به کمک مشاوران ای وحید به قله موفقیت کسب و کار خود برسید.
مشاورین آی وحید با نظر گرفتن کسب وکار و برند شما سعی دارند تا به کمک متخصصان خود اطلاعات کافی در زمینه های موجود در اختیار شما بگذارد و کمک کند تا با ارائه اجرای کار ایده های خلاقانه، هدفمند منجر به تولید محتوا شود.

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه تولید محتوا دارید؟

تولید محتوا تخصصی چیست ؟

یک محتوای تخصصی به کمک شناخت درست و کاملی از حوزه موضوع مربوطه انجام می شود. این محتوا چون اطلاعاتی مشخصی را به مخاطب می دهد، زیر ذره بین قرار می گیرد و مورد قضاوت متخصصان آن حوزه قرار می گیرد. در این موقعیت نیاز است، محتوا در پروسه ای دقیق نوشته شود تا امکان اشتراک گذاری در کانال های مختلفی باشد. سایت فروشگاهی، سایت تجاری و غیره همه نیاز به محتوای مفید و تخصصی دارند که بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد ، جذاب و خلاق باشد و بتواند به اندازه کافی خریدار را با منطق و احساس درگیر کند.

تولید محتوا به چه روش هایی انجام می شود؟

معمولا محتوای نوشته شده به کمک ترجمه مقالات و جمع آوری از منابع معتبر می توانند به دو روش ترجمه و ویراستاری یا کاملا تحقیقی در دسترس کاربران قرار گیرند. در روش اول مطالب مفید به کمک ترجمه، تحلیل و تفسیر محتوای لازم را فراهم می کند. در روش دوم نیاز است با تحقیق کامل موضوع ، مطالعه مقالات مختلف و همچنین ترجمه کامل ترین مسیر را برای ایجاد یک محتوا داشت.

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

طراحی سایت بازرگامی مهر
هزینه تولید محتوا

قیمت تولید محتوا

خدمات محتوا معمولا با توجه به روش تولید آن با تعرفه خاصی حساب و کتاب می شود. مثلا محتوای ایجاد شده به روش ترجمه انرژی و زمان کمتری نسبت به محتوای کاملا تحقیقی دارد. در تعیین تعرفه استراتژی تدوین شده ، تعداد کلمات ، زمینه تخصصی و رعایت سئو معیار هستند و می توانند قیمت محتوا را کاملا متغیر کنند.

تولید محتوای ارزان

یک محتوای متنی بر اساس بخش های مختلف آن می تواند دارای کیفیت متفاوتی باشد پس با اینکه هیچ ارزانی بی حکمت نیست باید درنظر بگیرید تعیین استراتژی بیشتر ، یا اضافه شدن ویژگی و امکانات بیشتر قیمت محتوای ایجاد شده را بیشتر می کند.
ما در آی وحید سعی می کنیم با در نظر داشتن ایده های شما ، ویژگی هایی که می تواند در محتوای شما تاثیر گذار باشد را با قیمت مناسب ایجاد کنیم. همچنین برای ارتقا حداکثری یک محتوا مخاطب پسند همه ویژگی لازم را مانند تصاویر مرتبط و با کیفیت یا سوالات متداول و ارتقا متن برای بالا رفتن هر چه بیشتر رتبه محتوا در نظر بگیریم.

portal

پورتال آی وحید

یک پروژه ی قوی باید همیشه آپدیت بماند، این موضوع علاوه بر تاثیر مستقیم بر پیشرفت کسب و کار شما از نظر تاثیری که بر سابقه و تصویر کمپانی آی وحید دارد نیز اهمیت دارد. مادامی که فعالیت شما ادامه داشته باشد، آی وحید پشتیبان شماست و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهد بود. به همین منظور و به منظور سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان و بخش تیکت برای کاربران آی وحید راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین ما و شما باشد. به راهنمایی نیاز دارید؟ همین حالا وارد پورتال آی وحید شده و ثبت نام کنید.

مقالات آموزشی تولید محتوا

11 گام برای تعیین استراتژی محتوا
11 گام برای تعیین استراتژی محتوا

11 گام برای تعیین استراتژی محتوا به شما کمک می کند تا محتواهای کاربردی و جذاب بر...

استراتژی محتوا چیست و چه اهمیتی دارد؟
استراتژی محتوا چیست و چه اهمیتی دارد؟

داشتن استراتژی برای تولید محتوا، یکی از اصول موفقیت در کسب و کار است. در این نوش...

ارتباط محتوا و سئو
ارتباط محتوا و سئو

ارتباط محتوا و سئو رابطه ای مستقیم و تنگاتنگ است؛ در نتیجه اگر می خواهید وب سایت...

سوالات متداول

چگونه سفارش تولید محتوا دهم؟

با مراجعه به صفحه سفارش تولید محتوا آی وحید میتوانید سفارش محتوای خود را بدهید همچنین در صفحه اصلی در قسمت پیش فاکتور میتوانید درخواست خود را ثبت کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت تولید محتوا چقدر است؟

تولید محتوا در آی وحید به روش های متنی ، ویدئویی ، صوتی ، ریپورتاژ آگهی ، اینستاگرام و سایت های فروشگاهی انجام می شود که قیمت هر کدام را میتوانید با مراجعه به صفحه آن مشاهده کنید.

چه محتوایی مناسب سایت من می باشد؟

اگر نمی دانید چه محتوایی در افزایش ترافیک و رتبه سایت شما موثر است نگران نباشید. کارشناس سئو آی وحید با آنالیز دقیق سایت شما و همچنین رقیبان به شما مشاوره رایگان تولید محتوا خواهد داد.

اگر سوال شما بی‌پاسخ مانده، از ما بپرسید.

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه تولید محتوا دارید؟

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
3 رای, 5٫00 از 5
Loading...
iwmf