روش های تضمینی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

روش های تضمینی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

آموزش

این روزها اینستاگرام تبدیل به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان شده است و همه ما هر روز ساعت ها مشغول اینستاگرام گردی هستیم.
در کنار این موضوع خیلی ها به دنبال افزایش فالوور در اینستاگرام خودشان هستند و می خواهند فالوورهای بیشتری داشته باشند.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است.

در این مقاله ما می خواهیم روش های تضمینی برای افزایش فالوور در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به صورت اصولی و حرفه ای، فالوورهای پیج خودتان را افزایش دهید.

روش های تضمینی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. روش های رایگان: در این روش ها، شما پولی پرداخت نمی کنید اما باید برای این روش ها زمان کافی بگذارید تا بتوانید نتیجه بگیرید.
  2. روش های پولی: در این روش ها شما به جای زمان، پول می پردازید و می توانید راحت تر و در کمترین زمان ممکن تعداد فالوورهای خودتان را افزایش دهید.

در ادامه می خواهیم چندین روش افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام به شما معرفی کنیم و کمی هم در مورد روش پولی توضیح بدهیم. پس با ما همراه باشید.

روش های رایگان افزایش فالوور در اینستاگرام

1- تولید محتوای جذاب:

تولید محتوای جذاب
تولید محتوای جذاب

اولین و بهترین روش برای جذب فالوورهای مناسب به صورت رایگان، تولید محتوای جذاب است.

شما با تولید محتواهای جذاب که استعداد وایرال شدن را دارند، می توانید به راحتی دیده شوید و فالوورهای بیشتری را به پیج خودتان جذب کنید. تولید محتوا نیاز به هزینه خاصی ندارد و بیشتر نیاز به فکر کردن و زمان گذاری دارد تا بتوانید بهترین محتواهای ممکن را بسازید.

یک محتوای جذاب، باید سرگرم کننده، سطحی و قابل فهم باشد. اگر چنین محتوایی بسازید، دیگران به راحتی این محتوا را به اشتراک گذاری می کنند و شما هم به افراد بیشتر و بیشتری معرفی می شوید که باعث می شود تعداد فالوورهای بیشتری را به پیج خودتان جذب کنید.

همچنین اگر محتوای شما جذاب باشد و تعامل خوبی دریافت کند، می توانید در هشتگ ها و اکسپلور اینستاگرام دیده شوید و افراد جدیدی را به پیج خودتان بکشانید تا فالوور شما شوند.

2- هشتگ گذاری:

هشتگ گذاری
هشتگ گذاری

دومین روش رایگان تضمینی برای افزایش فالوور، هشتگ گذاری مناسب است.

خیلی از افراد در اینستاگرام به کمک هشتگ ها محتواهای موردنظرشان را پیدا می کنند و با پیج های جدیدی آشنا می شوند. اگر شما هم در پیج خودتان برای پست ها هشتگ گذاری مناسبی انجام دهید، افراد جدیدی پست شما را می بینند و احتمال این که فالوور شما شوند، بسیار بالاست.

البته مانند مورد قبلی، پست شما باید جذاب و جالب توجه باشد تا در هشتگ ها بیشتر دیده شود و رتبه خوبی کسب کند. در غیر اینصورت ورودی زیادی از هشتگ ها نخواهید داشت.

3- تبادل:

تبادل در اینستاگرام
تبادل در اینستاگرام

یکی از بهترین روش های افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام، روش تبادل است.

در این روش شما باید به دنبال پیج هایی باشید که با کار شما مرتبط هستند و تعداد فالوور آنها هم اندازه پیج شماست. مثلا اگر شما 1000 فالوور دارید، پیج موردنظر برای تبادل هم باید همین حدود فالوور داشته باشد.

پس از پیدا کردن چنین پیج هایی، می توانید به آنها پیام دهید و درخواست کنید که باهم تبادل تبلیغ داشته باشید.

پس از توافق، کافیست شما تبلیغات آن پیج را در پیج خودتان منتشر کنید و آن پیج هم تبلیغ شما را منتشر کند. به این ترتیب می توانید فالوورهای خودتان را باهم تبادل کنید.

البته در روش تبادل باید به دو نکته مهم توجه کنید:

1- مرتبط بودن پیج: همانطور که گفتیم، شما باید با پیج های مرتبط تبادل تبلیغ داشته باشید نه هر پیجی. مثلا اگر کار شما فروش لوازم آرایش است، پیجی که کار فروش دکوراسیون منزل انجام می دهد برای تبادل مناسب نیست. اما پیجی که کار فروش لباس زنانه انجام می دهد می تواند گزینه خوبی باشد.

یا مثلا اگر شما یک سالن زیبایی در شیراز هستید، پیجی که در تهران فعالیت می کند، برای تبادل مناسب نیست، چون شما باید با پیج هایی تبادل کنید که مربوط به شیراز یا شهرهای اطراف آن باشند.

2- واقعی بودن فالوورهای پیج: دومین نکته مهم برای اینکه یک تبادل مناسب و نتیجه بخش داشته باشید، این است که مطمئن شوید فالوورهای پیجی که می خواهید با آن تبادل کنید، واقعی باشند.

برای این کار کافیست به تعداد فالوورهای پیج موردنظر نگاهی بیندازید و سپس تعداد لایک ها، کامنت ها و ویو ویدئوها را ببینید. اگر این اعداد باهم همخوانی مناسبی داشته باشند، می توانید مطمئن شوید که فالوورهای پیج موردنظر واقعی هستند، در غیر اینصورت بهتر است به فکر یک پیج دیگر برای تبادل باشید.

نکاتی که در بالا گفتیم را رعایت کنید تا بتوانید تبادل موثر و نتیجه بخشی داشته باشید، اگر برای این نکات زمان کافی نگذارید، نمی توانید نتیجه خوبی را از تبادل دریافت کنید. البته روش قرعه کشی در اینستاگرام هم بسار موثر است ولی به دلیل اینکه در این مورد قبلا هم توضیح داده ایم در این مقاله از بیان این موضوع صرف نظر کرده ایم.

روش های پولی افزایش فالوور در اینستاگرام

1- اینفلوئنسر مارکتینگ:

اینفلوئنسر مارکتینگ
اینفلوئنسر مارکتینگ

اولین روش پولی برای افزایش فالوور در اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است.

اینفلوئنسر به افرادی گفته می شود که در حوزه یا صنعت خاصی، تاثیرگذار هستند. مثلا صدف بیوتی در حوزه آرایش و زیبایی فرد تاثیرگذاری است و مخاطبان زیادی دارد. یا مستر تیستر در حوزه غذا و رستوران فرد تاثیرگذاری است و مخاطبان زیادی دارد.

مثلا اگر شما یک فروشنده لوازم آرایش باشید، می توانید در پیج صدف بیوتی تبلیغ کنید تا بتوانید فالوورهای زیادی را جذب کنید. یا اگر صاحب یک رستوران هستید و می خواهید در این حوزه خودتان را مطرح کنید، می توانید در پیج مستر تیستر اینفلوئنسر مارکتینگ خودتان را انجام دهید.

نکته ای که باید بدانید این است که روش اینفلوئنسر مارکتینگ نیاز به بودجه زیادی دارد. مثلا ممکن است برای یک تبلیغات استوری 24 ساعته، نیاز باشد بالای 5 میلیون تومان هزینه پرداخت کنید.

یا برای تولید یک پست تبلیغاتی نیاز باشد بالای 20 میلیون یا بیشتر هزینه پرداخت کنید. اما اگر بودجه کافی را داشته باشید و یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ بین چندین اینفلوئنسر داشته باشید، می توانید نتایج خوبی را دریافت کنید.

2- تبلیغ در پیج های پرطرفدار:

دومین روش پولی افزایش فالوور در اینستاگرام، تبلیغ در پیج های پرطرفدار اینستاگرامی است.

پیج های بسیار زیادی هستند که در حوزه های طنز، فکت و دانستنی، آشپزی و خانه داری و… فعالیت می کنند و فالوورهای زیادی دارند.

شما می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب به این پیج ها، فالوورهای خوبی را دریافت کنید.

مثلا در یک پیج خوب با 200 هزار فالوور، می توانید با هزینه ای حدود 200 هزار تومان تبلیغات کنید و تعداد فالوورهای خوبی را دریافت کنید.

اگر تازه کار خودتان را شروع کرده اید و برای تبلیغات بودجه زیادی ندارید، ما این روش را به شما توصیه می کنیم چون می تواند نتایج خوبی را در شروع کار برای شما ایجاد کند.

جمع بندی

در این مقاله چندین روش رایگان و پولی برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما معرفی کردیم.

هرکدام از این روش ها به تنهایی می توانند تعدادی فالوور به پیج شما اضافه کنند اما اگر همه آنها را باهم انجام دهید، می توانید نتایج بسیار بگیرید.

توصیه ما به شما این است که روزانه برای این روش ها وقت بگذارید و آنها را در پیج خودتان پیاده سازی کنید تا بتوانید نتایج خوبی را دریافت کنید.

امتیاز شما در رابطه با این مقاله ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
6 رای, 3,33 از 5
Loading...
فهیمه شریفی

من فهیمه شریفی، عاشق نوشتن هستم :)
همیشه سعی می کنم اطلاعات درست رو پیدا کنم و در اختیار افراد مشتاق و جستجوگر قرار بدم. خیلی خوشحالم که به عنوان نویسنده در تیم بزرگ و خلاق «آی وحید» کار می کنم.

دیدگاه شما عزیزان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421