طراحی سایت شرکتی

هدف طراحی سایت شرکتی، کیفیت و سرعت ارائه خدمات است که اولویت هر شرکت و سازمان خصوصی و دولتی می‌باشد، همچنین تبلیغات موثر و کارا برای بقای یک شرکت اهمیت زیادی دارد، بنابراین داشتن وب سایت شرکتی کارآمد و توانمند در اطلاع رسانی و معرفی شرکت و خدمات آن در دنیای دیجیتالی شده امروز که مردم اکثر کارهای خود را اینترنتی انجام می‌دهند، نیاز اساسی برای ادامه کار و حیات شرکت شما است. طراحی وب سایت شرکتی شما باید به شکلی انجام شود که خدماتی که قبلا حضوری انجام می شد را به صورت اینترنتی و مجازی در دسترس کاربران قرار دهد.
وب سایت شرکت شما باید متناسب با نوع خدمات و رنگ سازمانی شما باشد، تصویری حرفه ای از شما در ذهن مخاطب ایجاد کرده و اعتماد او را جلب کند، پروژه های مختلف انجام شده توسط تیم خلاق و توانمند آی وحید در زمینه طراحی وب سایت شرکتی، این اطمینان را به شما می‌دهد که لذت داشتن وب سایتی متفاوت و حرفه ای را تجربه خواهید کرد. کافی‌ست با ما تماس بگیرید!

web design
طراحی سایت آی فولاد

تاثیر طراحی سایت شرکتی در کسب و کار ها

وب سایت شرکتی ابزاری برای افزایش اعتبار سازمان شماست، در واقع مشتری های بالقوه را جذب کرده و به سمت شرکت شما سوق می دهد، در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه را در دسترس کاربران قرار داده و باعث اعتبار شرکت و فزایش اعتماد و رضایت مشتریان شما می‌شود. همچنین در مقایسه با تبلیغات تلویزیون، بیلبورد و… هزینه طراحی سایت شرکتی در بلند مدت به صرفه تر خواهد بود.
ضمن اینکه عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، با توجه به این که امروز شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و حضور پررنگی در این زمینه دارند، به معنی عقب ماندن از رقبا و از دست دادن مشتریان بالقوه است.
ارائه محصولات و خدمات، ایجاد کاتالوگ آنلاین و تبلیغات، ارائه سرویس های ۲۴ ساعته از جمله مهم ترین اهداف یک وب سایت شرکتی هستند، از دیگر اهداف آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به انجام کارها
 • دسترسی 24 ساعته افراد به محصولات و خدمات
 • کاهش مراجعه حضوری و تعامل بهینه با مشتری
 • جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن
 • امکان خرید و دریافت خدمات به شکلی آسان و سریع
 • همگام شدن با محیط زیست با صرفه جویی در مصرف کاغذ
 • برندینگ و تبلیغات به صرفه و همگام با تکنولوژی

امکانات طراحی سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی

باید توجه داشت که هر شرکت و یا سازمانی با توجه به نوع و میزان فعالیت و خدمات، به امکانات متفاوتی برای وب سایت خود نیاز دارد، اصلی ترین امکاناتی که یک وب سایت شرکتی باید در اختیار کاربر قرار دهد مواردی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم:

 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما، دارای اطلاعاتی مثل آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل
 • صفحه محصولات، دارای اطلاعاتی مثل تصاویر محصول، قیمت، توضیحات تکمیلی
 • صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت
 • صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
 • گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت
 • امکان سفارش آنلاین محصولات
 • صفحه مربوط به اخبار شرکت
 • معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت
 • امکان ارتباط با با شبکه های اجتماعی شرکت

 

و امکانات اختصاصی شامل:

 • پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو، برای قرار دادن انواع صوت و ویدیو در سایت
 • سیستم نمایش ساعت و تقویم
 • سیستم اطلاع رسانی آب و هوا
 • سیستم مدیریت نظرات کاربران سایت
 • امکان مقایسه محصولات مختلف شرکت
 • ارتباط آسان مدیران بخش های مختلف شرکت
 • سیستم ثبت امتیاز یا ستاره دهی، برای دریافت بازخورد از کاربر
 • امکان تبدیل وبسایت شرکتی به اپلیکیشن اندروید و ios
 • معرفی مشتریان برای جلب اعتماد کاربر
طراحی سایت مرکز آهن

ویژگی های وب سایت شرکتی آی وحید

امکاناتی که یک وب سایت شرکتی در اختیار کاربر و مدیران قرار می‌دهد، بدون رعایت یک سری ویژگی و زیرساخت ها موثر واقع نخواهد شد، در واقع این امکانات باید علاوه بر هماهنگ و متناسب بودن با نیازهای شرکت ،سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، ریسپنسیو یا نمایش صحیح سایت در دستگاه های مخلف و ویژگی هایی از این دست را دارا باشد.
تیم آی وحید با تضمین رعایت استانداردهای روز جهانی در طراحی و برنامه نویسی، ایجاد تجربه کاربری ایده آل و طراهی چشم نواز، تمامی انتظارات شما از یک سایت شرکتی را به عرصه ظهور نشانده و شما را یک سر و گردن از رقبایتان بالاتر می‌آورد. در ادامه به بعضی ویژگی های طراحی سایت شرکتی شما در آی وحید اشاره می‌کنیم:

your position background

ویژگی های وب سایت شرکتی آی وحید

امکاناتی که یک وب سایت شرکتی در اختیار کاربر و مدیران قرار می‌دهد، بدون رعایت یک سری ویژگی و زیرساخت ها موثر واقع نخواهد شد، در واقع این امکانات باید علاوه بر هماهنگ و متناسب بودن با نیازهای شرکت ،سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، ریسپنسیو یا نمایش صحیح سایت در دستگاه های مخلف و ویژگی هایی از این دست را دارا باشد.
تیم آی وحید با تضمین رعایت استانداردهای روز جهانی در طراحی و برنامه نویسی، ایجاد تجربه کاربری ایده آل و طراهی چشم نواز، تمامی انتظارات شما از یک سایت شرکتی را به عرصه ظهور نشانده و شما را یک سر و گردن از رقبایتان بالاتر می‌آورد. در ادامه به بعضی ویژگی های طراحی سایت شرکتی شما در آی وحید اشاره می‌کنیم:

گرافیک اختصاصی
01
طراحی ریسپانسیو
02
طراحی قالب اختصاصی
03
رعایت اصول سئو
04
سرعت و پایداری
05
01

گرافیک اختصاصی

طراحی گرافیک و رابط کاربری وب سایت شرکتی شما باید مختص شما بوده و متناسب با فضای کسب و کار و سلیقه شما باشد. در نظر داشتن فاکتورهای مهمی مثل هارمونی رنگ های به کار رفته در طراحی، رنگ پس زمینه، سایز وفونت نوشته ها، چینش آیکن ها و نکاتی از این دست، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت، تصویر حرفه ای و به یاد ماندنی در ذهن مخاطب شما ایجاد کرده و در واقع به عنوان ویترین جذاب شما عمل می‌کند. طراحان گرافیک خلاق و کاربلد تیم آی وحید با به کار گرفتن فاکتورهای لازم این تصویر حرفه ای را از شما ترسیم خواهند کرد.

02

طراحی ریسپانسیو

امروزه تلفن های همراه حرف اول را در دنیای ارتباطات می‌زنند و دسترسی به اینترنت و دنیای مجازی را آسان تر کرده اند با توجه به این موضوع احتمال اینکه کاربر از طریق موبایل خود وارد سایت شما شده و از آن بازدید کنند بیشتر از گذشته است. در نتیجه طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا اهمیت زیادی دارد، سایت شرکتی شما باید بتواند در انواع صفحه نمایش و در دستگاه های مختلف به درستی نمایش داده شود و تیم آی وحید رعایت این نکته را در پیاده سازی سایت شما تضمین می‌کند.

03

طراحی قالب اختصاصی

با پر رنگ شدن روزافزون نقش فضای مجازی در زندگی روزمره و لزوم حضور شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در این فضا، صرفا داشتن وب سایت معمولی با قالب آماده وتکراری مزیت رقابتی محسوب نمی‌شود. طراحی سایت شرکت شما باید اختصاصی و متناسب با فرهنگ و خدماتتان بوده و چهره ای جذاب، به یاد ماندنی و حرفه ای از شما در ذهن مخاطبانتان ایجاد کند. آی وحید به هیچ وجه از قالب های آماده و برنامه های سایت ساز استفاده نمی‌کند، صفر تا صد سایت شرکت شما توسط تیم برنامه نویس کاربلد ما کد نویسی و هر ویژگی که مد نظر شما باشد با نظارت و پیشنهادات تکمیلی کارشناسان ما به شکل کاملا اختصاصی روی سایت پیاده سازی می‌شود.

04

رعایت اصول سئو

از آنجایی که وب سایت های شرکتی همانند سایت های دیگر توسط موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند، آی وحید تضمین می‌کند که سایت شما بر اساس سئو کد نویسی شده و استانداردهای جهانی در آن رعایت شود، همچنین استاندارد بودن کد های سایت شما بر اساس W3Cخواهد بود و در بخش های مختلف آن از جمله سوالات متداول و کامنت ها از اسکیما استفاده می شود تا سایت شما راحت تر و سریع تر به موتورهای جستجو معرفی شده و شانس شما برای دیده شدن بالا برود.

05

سرعت و پایداری

یکی از مهمترین نکات در ارتباط با طراحی سایت مسئله سرعت است، در صورتی که سایت شما سرعت بالایی نداشته و کند باشد، تمامی هزینه ها و زمان شما بیهوده صرف شده است. هرچه سرعت سایت شما بالاتر باشد، رضایت و اطمینان کاربران بیشتر شده، سریعتر می توانند کالا و محصول مورد نظر خود را پیدا و خریداری کنند و در نهایت بهتر به شما اعتماد خواهند کرد، آی وحید تضمین می‌کند سایت شرکتی شما بالاترین سرعت ممکن را داشته باشد و تجربه کاربری حتی بالاتر از سطح انتظارتان ایجاد کند.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی آی وحید

یکی از مهم ترین مراحل انتخاب تیم مناسب برای انجام پروژه ی طراحی سایت شما، مشاهده و مقایسه نمونه کار شرکت های مختلف از لحاظ گرافیک و نحوه عملکرد می‌باشد. آی وحید با حدود 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی انواع سایت و پورتال با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، کدنویسی سئو شده، سرعت و امنیت بالا و همچنین طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری زیبا و چشم نواز، بهترین تصویر را از کسب و کارشما در ذهن مخاطب ایجاد خواهد کرد. با مشاهده نمونه سایت های طراحی شده توسط تیم ما به این اطمینان می‌رسید که آی وحید همان است که دنبال آن بودید.

تفاوت آی وحید

مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی

یک وب سایت شرکتی اصولی و استاندارد، اعتماد کاربر را جلب کرده و او را به مشارکت و تعامل تشویق می‌کند. سایت شما باید منبع معتبری برای شرکت شما باشد و هر گونه امکاناتی که برای مراجعه کنندگان حضوری شرکت در نظر گرفته اید را به صورت مجازی و آنلاین در اختیار کاربران قرار دهد. طراحی هر صفحه باید متناسب با موضوع آن باشد و در هر صفحه سایت، اطلاعات تماس و پیوند به شبکه های اجتماعی شرکت شما وجود داشته باشد و امکاناتی از این دست که باید با توجه به نوع فعالیت شما، برای سایت مورد نظر شما فراهم شود. این کار نیازمند مشورت و راهنمایی گرفتن از افراد متخصص در این زمینه است. در واقع بدون مشاوره، حتی اگر طراحی سایت شرکت شما توسط بزرگترین شرکت طراحی سایت جهان انجام شده باشد با مشکل مواجه خواهید شد. آی وحید به کمک تیم متخصص و کارشناسان کاربلد خود، کسب و کار و نیازمندی‌های شرکت و سازمان شما را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین و کارآمدترین روش و مسیر را مطابق با تکنولوژهای روز دنیا به شما معرفی خواهد کرد. کافی است از طریق راه های ارتباطی آی وحید اقدام کنید تا از مشاوره حرفه ای و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه دارید

قیمت طراحی سایت شرکتی

شاید حین بررسی سایت های مختلف برای انتخاب شرکت مناسب جهت انجام پروژه طراحی سایت شرکتی خود، با جمله طراحی سایت ارزان مواجه شده باشید، در نگاه اول این جمله شما را جذب می‌کند، اما در نظر داشته باشید که به قول معروف هیچ ارزانی بی حکمت نیست!! البته نمی‌توان با قطعیت بیشتر یا کمتر بودن قیمت طراحی سایت یک شرکت را دلیل مناسبی برای کیفیت یا عدم کیفیت کار آن در نظر گرفت! اما بدیهی است که قیمت های پایین یک شرکت از نرم افزارهای سایت سازی که در طراحی های خود به کار می‌برد ناشی می‌شود، که در مقایسه با سایتی که اختصاصی کد نویسی شده از کیفیت و انعطاف پذیری کافی برخوردار نبوده و تصویر حرفه ای از شما ایجاد نخواهد کرد.

آی وحید، لذت تفاوت

آی وحید فعالیت خود را از سال 1389 با تیمی متشکل از چند نفر محدود در زمینه طراحی سایت آغاز کرد و از همان ابتدای کار توانست رضایت مشتریان مختلف را جلب کند. امروز ما یک تیم بزرگ پرانرژی، خلاق، پر از ایده و حرفه‌ای هستیم که ضمن ارائه خدمات با کیفیت به مشتری، در تلاشیم با بالا بردن سطح استانداردهای طراحی و رسیدن به بالاترین سطوح بین‌الملی، طراحی سایت اختصاصی را در ایران به سطوح بالاتری برسانیم. ضمن این که تمامی خدمات طراحی سایت آی وحید اختصاصی بوده و صفر تا صد کار کدنویسی می‌شود، طی تمامی مراحل تیم ما با شما در ارتباط خواهد بود و نقطه نظرات شما با بررسی کارشناسان آی وحید، روی سایت اعمال خواهد شد.

مشتریانی که اعتماد کردند

طراحی سایت آهن آنلاین
همکاری با شرکت دیجی کالا
طراحی سایت بازرگامی مهر
طراحی سایت خبر فارسی
طراحی سایت گروه تجاری ققنوس
طراحی سایت پارس فوتبال
طراحی سایت فارسروید
طراحی سایت مرکز آهن

آی وحید افتخار دارد که با ارائه خدمات اختصاصی و حرفه ای انواع طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، برنامه نویسی مبتنی بر سئو، ضریب امنیت و سرعت بالا و… توانسته است رضایت شرکت های توانمندی که به این تیم اعتماد کردند را جلب کند.

مراحل سفارش به صورت خلاصه

 • 1

  تحلیل و بررسی نیاز ها و تنظیم و تقدیم پیش فاکتور

 • 2

  انعقاد قرارداد و ارسال برای کارفرما

 • 3

  پرداخت 40 درصد هزینه پروژه

 • 4

  طراحی گرافیک اختصاصی صفحه اول وب سایت

 • 5

  دریافت بازخورد از طرف شما و بر طرف نمودن مشکلات

 • 6

  طراحی صفحات بعدی و دریافت تایید نهایی تمام صفحات

 • 7

  پرداخت درصدی از هزینه پروژه به صورت توافقی طبق قرارداد

 • 8

  کد نویسی اختصاصی وب سایت

 • 9

  نمایش وب سایت و دریافت مبلغ نهایی پروژه

 • 10

  اجرا و راه اندازی وب سایت

 • 11

  شروع پشتیبانی

portal

پورتال آی وحید

یک پروژه ی قوی باید همیشه آپدیت بماند، این موضوع علاوه بر تاثیر مستقیم بر پیشرفت کسب و کار شما از نظر تاثیری که بر سابقه و تصویر کمپانی آی وحید دارد نیز اهمیت دارد. مادامی که فعالیت شما ادامه داشته باشد، آی وحید پشتیبان شماست و در صورت نیاز به راهنمایی پاسخگوی شما خواهد بود. به همین منظور و به منظور سهولت این ارتباط، پورتال مشتریان و بخش تیکت برای کاربران آی وحید راه اندازی شده تا بهترین راه ارتباطی بین ما و شما باشد. به راهنمایی نیاز دارید؟ همین حالا وارد پورتال آی وحید شده و ثبت نام کنید.

مقاله های آموزشی طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چیست؟همه چیز درباره طراحی سایت تجاری
طراحی سایت شرکتی چیست؟همه چیز درباره طراحی سایت تجاری

یکی از راه‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن کسب وکار خود را رونق بخشید، طراحی ...

7 مزیت داشتن وب سایت شرکتی
7 مزیت داشتن وب سایت شرکتی

اگر می خواهید با مزایای داشتن وب سایت شرکتی بیشتر آشنا شوید، این نوشته از وب سای...

آشنایی با طراحی سایت شرکتی
آشنایی با طراحی سایت شرکتی

آموزش طراحی سایت شرکتی . طراح سایت شرکتی . طراحی سیستم مدیریت محتوا شرکتی . طراح...

سوالات متداول

قیمت طراحی وب سایت شرکتی؟

قیمت طراحی سایت شرکتی شما بستگی به نوع فعالیت و خدماتتان و امکاناتی که برای آدر نظر دارید، دارد. برای برآورد امکاناتی که سایت شما نیاز دارد باید با کارشناسان و متخصصان این حوزه مشورت کنید.

ویژگی های سایت شرکتی کدامند؟

سایت شرکتی باید ریسپانسیو بوده و منطبق با اصول سئو باشد، گرافیک تخصصی منطبق با فضای شرکت داشته باشد و سرعت لود آن بالا باشد و تمامی امکاناتی که شرکت شما برای مراجعان حضوری در نظر گرفته را در اختیار کاربران آنلاین نیز قرار دهد.

طراحی وب سایت شرکتی چقدر زمان می‌برد؟

بستگی به امکانات مد نظر شما برای سایت، متغیر است.

سایت شرکتی چه امکاناتی دارد؟

یک سایت شرکتی دارای صفحه درباره ما، تماس با ما، صفحه محصولات و خدمات، گالری تصاویر شرکت، اخبار شرکت، امکان سفارش آنلاین محصولات و امکاناتی از این دست می‌باشد.

اگر سوال شما بی‌پاسخ مانده، از ما بپرسید.

نیاز به مشاوره و استعلام هزینه دارید

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
5 رای, 5٫00 از 5
Loading...
دیدگاه شما عزیزان
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

iwmf