طراحی سایت دانلود سنتر

مراحل اجرای طراحی سایت دانلود سنتر

1- ” سفارش طراحی سایت دانلود سنتر آسان است ، اما انتخاب تیم طراحی سایت خوب کمی سخت است. “

در ابتدا اگر نمونه کارهای ما را ندیده اید بهتر است نگاهی به آن بیندازید در صورتی که مراجعه شما به این صفحه بی دلیل و  بدون دیدن نمونه کارها نبوده است.

مشاهده نمونه کارها »

line

2- تجزیه و تحلیل – تهیه لیستی از امکانات و نیازهای شما از طراحی سایت دانلود سنتر

پروژه شما را هر تیم طراحی سایت که قرار است انجام دهد بهتر است قبل از آن توسط خود شما کامل تجزیه شود و مشخص شود که چه نیاز هایی دارید و سپس آن را به تیم طراحی سایت انتخاب شده گزارش دهید.

line

3- ارسال توضیحات لازم از سایت برای استعلام قیمت طراحی سایت دانلود سنتر

حال که نیاز های خود از سایت را آماده کرده اید بهتر است برای ما ارسال کنید تا ما با بررسی قیمت مناسبی برای شما ارسال نماییم.

فرم ارسال »

line

4- ارسال قیمت طراحی سایت دانلود سنتر نسبت به خواسته های شما و توافق بین دوطرف

پس از توافق قیمت و زمان انجام پروژه و در صورت نیاز فرم قرار داد برای شما ارسال خواهد شد.

line

5- واریز 25% درصد از هزینه و استارت طراحی سایت

برای شروع رسمی کار حتما باید 25 درصد هزینه را واریز کنید. برای اینکار می توانید از لینک زیر استفاده کنید که در آن فرم پرداخت آنلاین و شماره کارت ها موجود می باشد. بعد از پرداخت از طریق فرم های داخل سایت و یا شماره های موجود داخل سایت تماس بگبرید و اطلاع دهید. طراحی گرافیک سایت شما حداکثر یک هفته آماده خواهد شد.

واریز هزینه

line

6- ارسال طرح آماده شده بعد از مدت معین برای شما و دریافت تایید

در این مرحله طرح گرافیکی که در مرحله پنجم آماده شده بود برای شما ارسال می شود که در این مرحله جواب شما یکی از موارد زیر خواهد بود :

1. تایید کار ( شروع مراحل بعدی )

2. وجود مشکلاتی در طرح و بررسی از طرف ما

line

7- دریافت 25% درصد دوم و استارت کدنویسی طراحی سایت

در این مرحله که بعد از واریز دوم شما انجام خواهد شد کدنویسی خواهد بود که طبق قرار داد ارسالی مابین ما انجام خواهد شد. کدنویسی معمولا بین 2 الی 4 هفته طول خواهد کشید.

line

8- نمایش سایت به شما و دریافت مابقی هزینه

سایت شما که بصورت کامل آماده شده است بر روی سرور های آی وحید آپ و به شما نمایش داده خواهد شد. بعد از تایید شما مابقی هزینه توسط شما تسویه و سایت شما راه اندازی می شود.

line

9- نصب ، راه اندازی و پشتیبانی

نصب و راه اندازی در همان روز تسویه حساب نهایی انجام می گیرد.

پشتیبانی به مدت 3 ماه انجام می شود حال توصیف ما را در خط ذیل حتما بخوانید.

تغریف ما از پشتیبانی : پشتیبانی مهمترین بخش در انجام امور کار در دنیا محسوب خواهد شد. حال برخی از شرکت ها و تیم های طراحی سایت پشتیبانی خود را 1 ماه تا 12 ماه قرار می دهند، ولی مدت مهم نیست بلکه کیفیت پشتیبانی خیلی مهم است و طراحی سایت بدون پشتیبانی هیچ ارزشی نخواهد داشت.

منظور تیم طراحی سایت آی وحید از پشتیبانی این است که اگر به مدت 3 ماه در قالب اشکالی پیدا شد ، ما هم متوجه آن نشده ایم ( در هر کاری شاید مشکل کوجکی باشد و ما نمی گویم کار ما بدون نقص است ) برطرف خواهیم کرد اما اگر شما نیاز به تغییراتی داشته باشید بسته به زمان مورد نیاز هزینه ایی به شما اعلام و انجام خواهد شد.

اگر در قالب شما مشکلی بود و بعد از یکسال هم متوجه شدید به رایگان برطرف می کنیم.

line

 ” از اینجاست که شما یکی از مشتریان ثابت آی وحید می شوید “

line
درخواست پیش فاکتور طراحی وب سایت
line

طراحی سایت دانلود , طراحی وردپرس دانلود, قالب وردپرس دانلود

طراحی سایت انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز مشتری می باشد. یکی از طراحی های سایت , طراحی سایت برای سایت های دانلود سنتر می باشد که تیم آی وحید در این زمینه بهترین طراحی سایت را برای شما انجام می دهد.همانگونه که مستحضر می باشید قرن بیست و یکم را قرن ارتباطات و فن آوری اطلاعات نام نهاده اند. با توجه به این امر، می بایست به تکنولوژی ها و ابزارهای مرتبط در این حوزه با دید ابزارهای صنعتی و فراصنعتی نگریسته شود و از این رو به حساسیت موجود در این صنعت پی برده و لزوم گذار از سیستم های کسب و کار سنتی به سیستم مدرن رسانه های دیجیتال پی خواهیم برد. طراحی وب سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می باشد. با شرکت آی وحید اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

سایت هایی طراحی شده توسط آی وحید از لحاظ طراحی بصورت کاملا اختصاصی طراحی میشود ، پیاده سازی نیز بصورت کاملا استاندارد بوده بصورت HTML5 / CSS3 / Responsive / Seo

امتیاز شما به این صفحه از نظر راهنمایی ؟
بدبدمعمولیخوبخیلی عالی
1 رای, 5,00 از 5
Loading...
دیدگاه شما عزیزان
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

کادر ارسال دیدگاه شما کاربر عزیز

021 2842 4421