چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟ – قسمت دوم

 

چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشدمطلب قبلی قسمت اول چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد بود و اکنون میخواهیم به ادامه ی توضیحات درمورد سایت بپردازیم . بحث و صحبت ها در مورد سایت های دانلودی و خبری میباشد ، چون سایت های فروشگاهی بحثشان از سایت های معمولی جدا است . این سایت ها منبع درآمد خود را بر اساس فروش خود دارند اما آنها نیز باید موارد سئو را انجام دهند .

 

چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد ؟

همانطور که در مطلب قبلی اشاره شد کار سئو ، یک کار ادامه دار و مداوم میباشد ، هیچ کس نمیتواند اعلام کند که کار سئو یک عملیات یک باره و مدت کوتاه میباشد . در زمانی که سایت شما بعد از چندین ماه عملیات سئو به موفقیت در این زمینه برسد ، میتوانید در مورد تبلیغات فکر کنید . تعداد بالای روزانه بالاتر از ۱۰۰۰ بازدید حداقل میتواند شامل یک تبلیغات خوب شود ، سایت هایی هستند که میتوانند رتبه ی سایت و آمار و بازدید سایت شما را نشان دهند . سایت آلکسا و گوگل آنالیز دو سایت بسیار خوب برای نمایش آمار سایت شما میباشد ، البته الکسا را بیشتر بر روی رتبه سایت و ورودی های آن مشاهده میکنند اما گوگل آنالیز یک سایت کامل برای تحلیل و بررسی سایت شما میباشد .

 

چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد

 

روش های تبلیغات فقط به قرار دادن بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات متنی محدود نمیشود . روش های دیگری نیز است که به آنها اشاره خواهیم کرد :

امیدواریم که از این مطلب  چگونه سایتمان منبع درآمد ما باشد  لذت و استفاده کافی را برده باشید.

 
1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5 5٫00
نوید ۱۰/۰۳/۱۳۹۵ پاسخ دهید

سلام
یه سوال داشتم
ایا اگر یه وبمستر در داخل سایتش تبلیغات پاپ اپ قرار بده برای سایتش امتیاز منفی از سمت گوگل به دنبال نداره
کلا یعنی باعث کاهش رنک اون سایت نمیشه
مورد بعدی که عرض کنم
اگر من تازه یه وب سایت بزنم و بازدیدی نداشته باشم
و بخوام پاپ اپ بخرم برای سایتم تا یکمی بازدید کننده کسب کنم و رنک الکسا بکشه پایین
ایا اینم تاثیر منفی رو سایت نداره؟
چون میانگین زمانی که کاربرا تو سایت هستن رو میاره پاین پس احتمالا تاثیرش بده ؟
منتظر پاسخ…

تارنما سازان وب پارسدرگاه پرداخت واسط پی پکسلول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحیدتاتسی | tutsiفروشگاه قالب اختصاصی تمی

FB google plus