طراحی سایت پرسش و پاسخ با وردپرس

 

طراحی سایت پرسش و پاسخ با وردپرس

با عرض سلام خدمت کاربران همیشه همراه آی وحید : جادوگر طراحی،

پس از مدت ها به فکر این افتادیم که هر از چندگاهی طراحی سایت های خاص رو با وردپرس براتون آموزش بدیم. مثل طراحی سایت پرسش و پاسخ که سایت های زیادی هم تو سطح اینترنت نیستن اما کاربردی و کاربر محور هست. پس با ما همراه باشید با طراحی سایت پرسش و پاسخ با سیستم مدیریت محتوای وردپرس!

همونطور که شما هم می دونید وردپرس تو دنیا محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا هست و قابلیت توسعه خوبی داره. بخشی از توسعه پذیری رو مدیون همکاران توسعه دهنده هست که با نوشتن افزونه های متعدد و گوناگون تقریبا نه کامل اما نیاز ها رو برطرف کردن. ما نیز در این ساعت میخواییم طراحی سایت پرسش و پاسخ با وردپرس رو با استفاده از یک افزونه وردپرسی براتون آموزش بدین. پس همراه ما باشید.

اولین کاری که می کنین اینکه وارد پنل مدیریت وردپرس بشین. از منوی افزونه ها گزینه دوم یعنی افزودن رو انتخاب کنید. سپس تو قسمت جستجوی افزونه نام DW Question & Answer و کلید اینتر را بزنید. در نتایج جستجو افزونه مدکور رو انتخاب و نصب کنید. پس از نصب افزونه به صورت خودکار دو برگه ایجاد میکنه که یکی برای ارسال سوالات توسط کاربران سایت شما می باشند و دومی برای لیست و یا همون آرشیو سوالاتی که توسط کاربران ارسال شده که امکانات خوبی هم داره.

خب اینم بگم این افزونه رایگان هست و دارای پنل تنظیمات قوی هست و قابلیت شخصی سازی خوبی داره. از امکانات افزونه می تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خب با نصب این افزونه وردپرسی وب سایت شما به یک سایت پرسش و پاسخ وردپرسی تبدیل میشه و شما در عرض چند دقیقه یک سایت پرسش و پاسخ بر پایه وردپرس طراحی کردین.

امیدوارم مفید و موثر واقع شده باشه و به دردتون بخوره. منتظر نظرات شما هستیم…

در پناه حق – آی وحید

 
(امتیاز دهید)

تارنما سازان وب پارسدرگاه پرداخت واسط پی پکسلول رنگ - پالت رنگ های مورد تایید آی وحیدتاتسی | tutsiفروشگاه قالب اختصاصی تمی

FB google plus